Těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 1 šálek

Sada tří náhradních gumových těsnění k hliníkovým moka konvicím Bialetti v sadě s náhradním sítkem. Určeno pro moka konvice o velikosti na 1 šálek.

Výrobce:Bialetti

99,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 1 šálek

Recenze, dotazy a komentáře


 • 9.1.22 - Těsnění - napsal(a) Petra

  Dobrý den, potřebovala bych těsnění do hliníkové konvičky, vnější průměr cca 58 mm, vnitřní průměr 42 mm, raději silikonové než gumové. Můžete mi poradit, které z vaší nabídky to je? Děkuji PM

  • 10.1.22 - Re: Těsnění - napsal(a) Monika Vaněčková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, dle Vámi zadaných parametrů bohužel nemáme vhodné těsnění v nabídce. Rozměrově nejblíže je těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 2 šálky. Kompatibilitu Vám však můžeme zaručit pouze s hliníkovými moka konvičkami od společnosti Bialetti.


 • 12.6.21 - Bialetti Fiammetta - napsal(a) Karolina B.

  Dobry den,mam konvicku Bialetti Fiammetta objem 30-40 ml pro 3 male salky. Jake sitko a tesneni bude kompatibilni prosim? Dekuji.

  • 14.6.21 - Re: Bialetti Fiammetta - napsal(a) Monika Vaněčková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, Vaši konvičku bohužel nemáme v nabídce, a tak nedokážeme 100% určit o jaký typ se jedná. Pokud však jde o konvičku Bialetti Fiammetta o celkovém objemu cca 150 ml, určenou na 3 šálky, vhodné by mělo být těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 3-4 šálky. Vnitřní průměr těsnění je 5 cm a vnější pak 6,5 cm. Pokud má Vaše konvička celkový objem cca 50 ml a je určena na 1 šálek, vhodné je toto těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 1 šálek. Jeho vnitřní průměr je 4 cm a vnější pak 5,1 cm.


 • 26.5.21 - náhradní těsnící kroužek - napsal(a) mamamisa

  Dobrý den, uškvařila jsem těsněnína hlinikové konvičce. Mělo rozměr vnitřní/vnější průměr 7,3/8,2 cm. Máte takové prosím?
  Děkuji mockrát

  • 27.5.21 - Re: náhradní těsnící kroužek - napsal(a) Monika Vaněčková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, dle Vámi uvedených rozměrů nemáme v nabídce vhodné těsnění.


 • 27.3.21 - těsnění na moka konvičku - napsal(a) Jaroslav

  Dobrý den,
  sháním těsnění na moka konvičku které má rozměry 70x55x3 mm .
  S pozdravem Jaroslav

  • 29.3.21 - Re: těsnění na moka konvičku - napsal(a) Jana Gunst, Čerstvá Káva

   Dobrý den, těsnění, které by odpovídalo Vámi uvedeným rozměrům, bohužel, nemáme v nabídce. Nejblíže uvedeným rozměrům odpovídá těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 6 šálků. Průměr tohoto těsnění je - vnitřní - 5,5 cm, vnější - 7,2 cm.


 • 26.2.21 - Těsnění - napsal(a) Markéta

  Dobrý den, mám bialettku ve spodu je číslo T13. Průměr konvičky je 7 cm. Které těsnění by na ni šlo? Děkuji Markéta

  • 26.2.21 - Re: Těsnění - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, je nám líto, ale uvedené informace bohužel nejsou dostatečné k tomu, abychom Vám byli schopni doporučit vhodnou velikost těsnění. Rádi bychom Vás požádali o změření vnitřního a vnějšího průměru starého těsnění a tyto rozměry pak zaslala na náš e-mail. Dle rozměrů pak vybereme vhodné těsnění pro Vaši moka konvičku :)


 • 25.7.20 - Velikost těsnění - napsal(a) Martina

  Dobrý den, máte prosím v nabídce i těsnění o vnějším rozměru 6.1 cm a vnitřním ca 4.2 cm, na přípravu 150 ml kávy?

  • 28.7.20 - Re: Velikost těsnění - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, těsnění, které by odpovídalo Vámi uvedeným rozměrům, bohužel, nemáme v nabídce. Vnitřní průměr tohoto těsnění je 4 cm a vnější 5,1 cm.


 • 9.12.16 - Správný rozměr - napsal(a) Andy

  Dobrý den, poradíte mi? :) Mám konvičku, která má rozměry těsnění vnější 5, vnitřní 4 - bude jí sedět něco z Vaší nabídky? Také mě zajímá, jestli nevíte, čím vyčistit zbytky seškvařeného těsnění. Děkuji.

  • 10.12.16 - Re: Správný rozměr - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vždy je lepší těsnění přímo vyzkoušet, pokud tedy máte možnost přijít například na naší pražskou prodejnu na Praze 10 ve Strašnicích, tak vezměte i konvičku a naše kolegyně s Vámi těsnění vyzkouší. Pokud tu možnost nemáte, tak by Vám na konvičku mohlo sedět Těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 1 šálek, které má vnější průměr cca 5,1 cm a vnitřní 4 cm. Zbytky seškvařeného těsnění snad nějakou umělohmotnou stěrkou nebo vysokotlakým proudem vody.


 • 24.2.15 - náhradní těsnící kroužky - napsal(a) Eva Dušková

  Dobrý den, mám dvě moka konvičky a potřebovala bych do nich nové těsnící kroužky. Výrobce neznám, jedna konvice je už velmi stará, kroužky jsou ale rozměrově shodné, vnější obvod kroužku 70 mm, vnitřní 54 mm. Takže které kroužky si mám objednat? Máte jich moc. Děkuji. Dušková

  • 24.2.15 - Re: náhradní těsnící kroužky - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, z naší nabídky náhradních těsnění bych Vám doporučila těsnění Bialetti pro hliníkové kávovary na 6 šálků Těsnění Bialetti na 6 šálků. Jeho rozměry jsou - vnitřní průměr - 55 mm, vnější průměr - 72 mm. Dle Vašeho požadavku se jedná o nejbližší možnou variantu gumového těsnění pro hliníkové moka konvičky.