Čerstvá káva s logem vaší firmy – skvělý dárek i podpora značky

Dárek pro obchodní partnery, vlastní značka kávy či dárek pro milovníka kofeinu s velkou spotřebou. Vyřešíme vše od balení na přání až po etiketu.

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro obchodní partnery? Máte ve svém okolí vášnivého milovníka kofeinu? Případně toužíte po vlastní značce kávy s logem vaší kavárny, baru či restaurace na obalu? Nechte si od nás připravit o něco stylovější obdobu klasických dárkových předmětů! Postaráme se o prvotřídní čerstvě praženou kávu, navrhneme etiketu s požadovaným logem a zařídíme tisk i polep. K vám tak doputuje čerstvá, voňavá káva v balení dle vašich představ.

Čerstvá Káva - privátní značka kávy

Co všechno získáte?

  • Vlastní značku kávy, která vám bude dělat reklamu do posledního zrnka.
  • Výběr ze všech káv v našem sortimentu či z dalších 20 druhů jednodruhových káv a 10 druhů směsí. A budete-li chtít, namícháme vám směs dle vašich specifických požadavků.
  • Kompletní servis za dobrou cenu a se svižnou dodací dobou. Zakázku i s výrobou obalů a etiket zvládneme obvykle do jednoho týdne.
  • Výběr ze široké nabídky obalů s tím, že další typy obalů pro vás rádi seženeme. A když si nebudete vědět rady s designem, za malý příplatek pro vás připravíme grafický návrh obalu i etikety.
Čerstvá Káva - privátní značka kávy

Jak to může vypadat?

Prakticky jakkoliv. V nabídce máme plechové dózy, obyčejné sáčky, stand-up sáčky se zavíráním. A když vám to nebude stačit, seženeme pro vás obal podle vašich představ.

  • Plechová dóza vyšší – na 250 g kávy, s pevným peel-off uzávěrem a šroubovacím plastovým víčkem, standardně se stříbrným metalickým lakem. Dóza je téměř totožná s plechovkami na kávu Illy.
  • Sáčky obyčejné – třívrstvé černé sáčky uzavřené z boků a zadní strany svárem. Jednoduché, dobře vypadající. Možnost výroby v mnoha rozměrech po objemy až do několika kilogramů.
  • Stand-up sáčky – třívrstvé sáčky v různých barvách s možností metalické či papírové vrstvy na povrchu. Na 50, 100, 250, 500, 1 000 i více gramů kávy. Chcete zpětný ventil nebo zip? Není problém!
  • Sáčky s bočním skladem – vysoké a elegantní, v různých barvách, v různých velikostech, s možností opatřit je zpětným ventilem. Fantazii se meze nekladou...
Čerstvá Káva - privátní značka kávy

Kolik to bude stát?

To záleží na velikosti objednávky i na vašich požadavcích. Minimální odběr je 20 ks. Pokud se vám představa vlastní značky kávy líbí, neváhejte nás kontaktovat. Probereme s vámi všechny možnosti a připravíme konkrétní cenovou nabídku.