Pro experimentátory: Delter Coffee Press a mlýnek Hario Mini Mill Slim + balení Santa Ana ZDARMA

Každého, kdo při přípravě kávy rád objevuje nové způsoby a přístupy, jistě osloví méně známý Delter Coffee Press. V dárkové sadě ho doplňuje jeden z nejoblíbenějších ručních mlýnků na světě – Hario Mini Mill Slim. Pomyslnou třešničkou na dortu je naše nová salvadorská káva Santa Ana, kterou vám přibalíme jako pozornost zdarma.


Původní cena: 2788,00 Kč - sleva 18 %!

2289,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
  • Pro experimentátory: Delter Coffee Press a mlýnek Hario Mini Mill Slim + balení Santa Ana ZDARMA

Popis produktu Pro experimentátory: Delter Coffee Press a mlýnek Hario Mini Mill Slim + balení Santa Ana ZDARMA


Australané jsou po celém světě známí jako náruživí milovníci kávy. Není proto žádné překvapení, že inovativní novinka Delter Coffee Press pochází právě od protinožců. Tento praktický pomocník při přípravě kávy získal v roce 2019 australskou cenu Good Design. Funguje na bázi vstřikování a přesně dávkuje vodu. Příprava kávy s tímto nástrojem se stane zábavným experimentem.

Kávu do Delter Coffee Pressu spolehlivě namele mlýnek Hario Mini Mill Slim. Tento velmi oblíbený pomocník je skladný, lehký a opravdu praktický. Keramické kameny jdou snadno nastavit na několik stupňů hrubosti. Díky své velikosti a odnímatelné kličce je ideálním společníkem na cesty.

Jako bonus vám přibalíme naši novou kávu Santa Ana. Káva vypěstovaná na svazích salvadorského vulkánu Santa Ana vás potěší svou plnou vyváženou chutí. Jejímu krémovému tělu dominují sladké karamelové a medové tóny doplněné ovocnou svěžestí červených jablek.

Produkty dostanete v původních krabicích, nejedná se o darkové balení.

Recenze, dotazy a komentáře