Delter Coffee Press

Zavřete oči a představte si AeroPress, se kterým můžete jednoduše kontrolovat množství vody v každé její dávce. Se kterým přesně pohlídáte délku extrakce pro každou tuto dávku. Otevřete oči. Je tu Delter Coffee Press. Káva je díky němu méně hořká, naprosto čistá a chutná dokonale. Zamezí totiž přeextrahování, které bývá často důsledkem rychlého mísení namleté kávy s vodou, které známe například z french pre

Barva:Čirá
Výrobce:Delter Coffee Tools

1390,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Delter Coffee Press
 • Delter Coffee Press
 • Delter Coffee Press
 • Delter Coffee Press

Popis produktu Delter Coffee Press


Přesné dávkování díky vstřikování

Zatímco v AeroPressu namletou kávu přímo zaléváte vodou, Delter Coffee Press funguje na bázi vstřikování a vodu postupně přesně dávkuje. Sami si určíte, kolik vody a na jak dlouho se k namletým zrnům dostane, a extrakci tak máte plně pod kontrolou.

Ideální extrakce dosáhnete díky vstřikování mnohem precizněji než při zalévání vodou. Jednotlivými vstřiky se namletá zrna v přístroji jen jemně rozvíří, což zabraňuje přeextrahování kávy.

Větší objem není problém

S AeroPressem běžně nepřipravíte více než cca 220 ml kávy, ale Delter Coffee Press díky systému postupného dávkování vody umí naplnit komoru vícekrát, takže najednou připravíte až 400 ml perfektní kávy.

Šálek té nejčistší kávy

Jednou z nevýhod běžného AeroPressu je volné umístění papírového filtru v plastové mřížce - kvůli tomu propadávají jemné kousky namleté kávy až do šálku. Filtrační komora Delter Coffee Pressu je naopak důsledně utěsněná, a výsledná káva je tak skutečně čistá.

Čistotu kávy z Delter Coffee Pressu můžeme bez obav srovnávat s kávou připravenou v dripperu.

Vylepšené materiály

Delter Coffee Press má hlavní komoru a píst z materiálu Tritan Copolyester, který je velmi odolný a navíc čirý jako sklo. Polypropylen, ze kterého se naopak vyrábí AeroPress, je sice také velice odolný, ale není průhledný. Do kávovaru tak není moc dobře vidět, což ztěžuje jak přípravu, tak i jeho údržbu.

Skvělá káva i na cestách

Buďme objektivní - jednu výhodu AeroPressu nový Delter Coffee Press postrádá, a to jednoduché „vycvaknutí” použité kávy do koše. I tak je ale výše uvedený souhrn výhod, ve kterých Delter Coffee Press dominuje, velmi přesvědčivý. A stejně jako AeroPress je skladný a vhodný na cestování.

Delter Coffee Press v kostce:

 • Přesné dávkování vody a kontrola času extrakce
 • Příprava až 400 ml kávy
 • Čistota připravené kávy srovnatelná s přípravou v dripperu
 • Kvalitní Tritan Copolyester pro pevnou a čirou komoru a píst
 • Skladný a vhodný pro cestování
 • 100 papírových filtrů součástí balení

Připravte si v Delter Coffee Pressu čerstvou indickou kávu a nechte vyniknout její delikátní chuť.

Co byste řekli na pomocníka, se kterým si na cestách připravíte espresso? Prohlédněte si Cafflano® Kompresso, který je tím nejlehčím a nejkompaktnějším kávovarem na espresso na světe. A pracuje bez elektřiny!

Parametry

MateriálPlast

Recenze, dotazy a komentáře


 • 11.4.20 - Filtry - napsal(a) Jakub

  Dobrý den, filtry jsou stejné velikosti jako pro Aeropress?

  • 16.4.20 - Re: Filtry - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, filtry jsou téměř stejně veliké, lze je tedy využít i pro Aeropress.


  Recenze produktu Delter Coffee Press

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.75 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 10. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 04. 2020 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Jako fanoušek alternativních příprav jsem si nemohl tuto novinku nechat ujít. Člověk vidá komentáře typu "máte rádi Aeropress? Tohle je ještě lepší!", nebo naopak "Proč není Delter lepší než Aeropress?". Podle mě je to nesmysl, každý, kdo si zkusil obě varianty, pochopí, že jde o jiný princip. Když se mě někdo ptá na Aeropress, popisuji ho funkčně jako "french press naruby", Delter má v tomto ohledu blíže třeba k moka konvičkám, kde voda protéká kávou kontinuálně... Ale dost ke srovnání. Co se samotného Delteru týká, má neotřelý, ale funkční design, příprava kávy chce svůj čas, ale stojí to za to a není to náročné... Umlít, nasypat, promýt filtr, zavřít, otočit, nalít vodu a pak jen tlačit.. pozvolna.. Případně dolít vodu a připravit ještě víc kávy, což je fajn :) Umýt se Delter dá docela dobře, akorát má různé záhyby a těsnění. Osobně vidím nedostatek v tom, že ani výrobce zatím samostatně nedodává originální filtry (v základním balení by jich mělo být sto). Byť jsou o malinko větší, lze využít filtry pro Aeropress.