ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Delter Coffee Press

Zavřete oči a představte si Aeropress, se kterým můžete jednoduše kontrolovat množství vody v každé její dávce. Se kterým přesně pohlídáte délku extrakce pro každou takovou dávku. Se kterým se nemusíte obávat přeextrahování způsobeného nekontrolovaným mísením namleté kávy s vodou. Otevřete oči. Je tu Delter Coffee Press.

Barva:Čirá
Výrobce:Delter Coffee Tools

1390,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4ihned k odběru
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
  • Delter Coffee Press
  • Delter Coffee Press
  • Delter Coffee Press
  • Delter Coffee Press

Popis produktu Delter Coffee Press


Vstřikování namísto ponoření

Oproti Aeropressu, ve kterém přímo zaléváte namletou kávu vodou, funguje Delter Coffee Press na bázi vstřikování, resp. postupného přesného dávkování vody. Sami si určíte kolik vody a na jak dlouho se dostane k namletým zrnům, díky čemuž máte extrakci plně pod kontrolou.

Větší objem není problém

S Aeropressem nepřipravíte více než cca 220 ml kávy. Delter Coffee Press díky systému postupného dávkování vody umožňuje naplnit komoru vícekrát, takže výsledných 400 ml perfektní kávy s ním zvládnete levou zadní.

Šálek té nejčistší kávy

Jednou z nevýhod Aeropressu je volné umístění papírového filtru v plastové mřížce, což způsobuje pronikání jemných kousků namleté kávy až do šálku. Filtrační komora Delter Coffee Pressu je perfektně utěsněná, a tak je výsledná káva tak čistá, že ji lze bez obav srovnávat s kávou připravenou v dripperu.

Vylepšené materiály

Aeropress je vyroben z pevného polypropylenu, který je sice velice odolný a kávovar se tak stává prakticky nezničitelným, polypropylen však neumožňuje čirou konstrukci, a do Aeropressu tak není dobře vidět, což v konečném důsledku i ztěžuje jeho údržbu. Delter Coffee Press má hlavní komoru a píst z materiálu Tritan Copolyester, který je stejně odolný a navíc čirý, připomínající sklo.

Souhrn na závěr

Buďme objektivní - jednu výhodu Aeropressu nový Delter Coffee Press postrádá, a to jednoduché "vycvaknutí" použité kávy do koše. I tak je ale výše uvedený souhrn výhod, ve kterých je Delter Coffee Press dominantní, velmi obsáhlý. A stejně jako Aeropress je skladný a vhodný na cestování...

Delter Coffee Press v kostce:

  • Přesné dávkování vody a kontrola času extrakce
  • Připravíte i 400 či více ml kávy
  • Čistota připravené kávy srovnatelná s přípravou v dripperu
  • Kvalitní Tritan Copolyester pro pevnou a čirou komoru a píst
  • Skladný a vhodný pro cestování
  • 100 papírových filtrů součástí balení

Parametry

MateriálPlast

Recenze, dotazy a komentáře