Vyhrajte kávovar Bonavita BV1900TS za balíček Čerstvé Kávy

Prestižní certifikace Americké asociace výběrové kávy (SCAA), příprava kávy stisknutím jednoho tlačítka, funkce předspaření, konstantní teplota vody, rovnoměrná extrakce nebo nerezová termokonvice. To jsou jen některé z výhod perfektního kávovaru - překapávače - Bonavita BV1900TS, s jehož pomocí připravíte perfektní filtrovanou kávu bez námahy. Jeho cena je 5 399 Kč, vy jej však můžete získat již za 129 Kč - tedy cenu jediného balíčku Čerstvé Kávy.

Kávovar Bonavita BV1900TS

Nakupte do 30. dubna 2016 alespoň jeden balíček Čerstvé Kávy a jste ve hře o skvělý kávovar Bonavita. Za každé zakoupené 250g balení kávy (v sáčku nebo v dárkové dóze) vás zařadíme do databáze, z níž po uzávěrce vylosujeme výherce. Čím víc zakoupených 250g balení, tím větší šance na výhru. Nakoupíte-li například 2 kg Čerstvé Kávy po osmi balíčcích, zařadíme vaše jméno do soutěže hned osmkrát. Chcete si koupit degustační balíček? Jeho nákupem vás zařadíme do slosování hned třikrát!

Že nemáte s Čerstvou Kávou žádnou zkušenost? Nevadí, připravili jsme pro vás stručného průvodce, díky kterému se v jednotlivých druzích Čerstvé Kávy snadno zorientujete. Hned na úvod vám ale povíme to nejdůležitější. Čerstvá Káva = 100% arabika z lokální pražírny.

Nabízíme kvalitní jednodruhové kávy ze Střední a Jižní Ameriky

Pod značkou Čerstvá Káva se skrývají výborné, silné a chuťově výrazné kávy z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Kostarická Tarazzu, kterou znalci považují za jednu z nejlepších káv světa, brazilská Santos, kolumbijská Supremo, guatemalská Tres Maria a dominikánská Barahona, která bývá často přirovnávána ke slavné jamajské Blue Mountain.

Top Masai a Sidamo, dokonalé kávy z černého kontinentu

Ovocné tóny pomerančů, mandarinek a vinné révy, nádech oříšků a čokolády i kořenitá vůně. To všechno v sobě nesou královny mezi kávami z černého kontinentu. Etiopská Sidamo, jako potomek prapůvodních arabik, a Top Masai ze svahů vyhaslé sopky Mount Kenya, jejíž kyselé půdy dodávají kávě jemnou, ale nikoli nepříjemnou kyselost.

Vyberte kávu, kupte balíček od 129 Kč a vyhrajte funkcemi nabitý kávovar

Dostali jste chuť na kávu? Tak si nějakou objednejte! A nezapomeňte, že každý zakoupený 250g balíček kávy vás zařadí do soutěže o kávovar Bonavita BV1900TS. Tento plně automatický překapávač si hravě poradí s přípravou té nejkvalitnější filtrované překapávané kávy.

Rádi byste si kávu objednali a soutěžili, ale nevíte, kterou si vybrat? Zkuste degustační balíček, ve kterém naleznete 50g balení od každé Čerstvé Kávy z naší nabídky.

Soutěž o kávovar Bonavita BV1900TS
  • Soutěž probíhá od 1. dubna do 30. dubna 2016 (včetně).
  • Za každé zakoupené balení Čerstvé Kávy o obsahu 250 g (zrnková, mletá, sáček, dóza) je soutěžící jednou a za každý zakoupený degustační balíček (8× 50 g Čerstvé Kávy) třikrát vložen do databáze pro slosování.
  • Počet zakoupených káv a tím pádem počet účastí v soutěži není omezen.
  • Vrátí-li zákazník zboží, jehož zakoupením se účastní soutěže, bude z databáze pro slosování v odpovídajícím počtu vyřazen.
  • Slosování proběhne nejpozději 25. května 2016, výherce bude vyrozuměn telefonicky, popř. e-mailem, výhra bude zaslána v rámci ČR či SR na náklady prodávajícího do 1 týdne od slosování.
  • Na kávovar bude poskytnuta záruka v délce 24 měsíců, přičemž náklady na případnou přepravu do a ze servisu v rámci záruky hradí výherce.
  • Ze soutěže jsou předem vyřazeni zaměstnanci prodávajícího a jejich rodinní příslušníci a zákazníci, kterí nakupují Čerstvou Kávu za velkoobchodní či individuální ceny.
  • Výhru není u prodávajícího možné směnit za jiné zboží či peníze.