Soutěž o kávovar DeLonghi za balíček Čerstvé Kávy má svého výherce!

Představte si, že si objednáte balíček kávy a dostanete k němu i špičkový kávovar DeLonghi. Přesně to se stalo výherkyni naší soutěže, Veronice, která se zakoupením degustačního balíčku Čerstvé Kávy zapojila do naší soutěže a vyhrála kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB. Gratulujeme!

Kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB Magnifica S

S příchodem podzimu jste se mohli zapojit do soutěže o plně automatický kompaktní kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB, který si dokáže poradit s mletou i zrnkovou kávou a přetvořit ji v lahodné espresso či cappuccino.

K zapojení do soutěže stačilo jen málo – zakoupit do 11. října alespoň jeden balíček Čerstvé Kávy. Ještě větší šanci na výhru skýtalo zakoupení více balíčků, neboť každý z nich se rovnal jedné účasti v soutěži.

Že však pro úspěch v soutěži není nutné nakupovat dopředu celé zásoby kávy, dokázalo vítězství sympatické Veroniky z Ostravy, které ke získání kávovaru stačil nákup jediného degustačního balíčku. Se svým novým kávovarem tak bude moci vyzkoušet nejen různé způsoby přípravy kávy, ale také jejich rozmanité druhy z celého světa. Přejeme mnoho krásných chvil strávených u skvělé kávy!

Výherkyně kávovaru DeLonghi ECAM 21.117.SB

Veronika, výherkyně soutěže, se svým novým kávovarem DeLonghi. Že je kávovar ve správných rukou dokazuje latte art v připraveném cappuccinu :-)

Chcete také soutěžit?

Chtěli byste se účastnit další soutěže? Napište nám dolů do komentářů, jaká výhra z našeho sortimentu by se vám líbila - i my si rádi hrajeme, a tak na sebe zcela jistě další soutěž nenechá dlouho čekat.

Nabízíme kvalitní jednodruhové kávy ze Střední a Jižní Ameriky

Pod značkou Čerstvá Káva se skrývají výborné, silné a chuťově výrazné kávy z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Kostarická Tarazzu, kterou znalci považují za jednu z nejlepších káv světa, brazilská Santos, kolumbijská Supremo, guatemalská Tres Maria a dominikánská Barahona, která bývá často přirovnávána ke slavné jamajské Blue Mountain.

Ochutnejte vše, co Čerstvá Káva nabízí

Nevyznáte se v kávě, nevíte si rady s výběrem nebo zkrátka chcete vyzkoušet vše, co svět kávy nabízí? Pak pro Vás bude náš degustační balíček ideální volbou.

Obsahuje osm jednodruhových plantážových káv z různých koutů světa, balených po 50 g ve znovuuzavíratelných plastových sáčcích se zipem. Z každého balení připravíte přibližně 7 šálků kávy. Uvidíte sami, který druh kávy se stane vaším favoritem. Degustační balíček si můžete objednat také v elegantní dárkové krabici a potěšit tak milovníka kávy z řad svých blízkých. Ostatně Vánoce už pomalu klepou na dveře!