Přijímáme obchodní zástupce!

Tento článek již není běžně přístupný, je tedy velice pravděpodobné, že obsahuje neaktuální a neplatné údaje!

TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ AKTUÁLNÍ! Do našeho "rodinného" týmu přijímáme aktivní lidi se zájmem o kávu na pozici Obchodní zástupce. Tuto práci lze vykonávat kdekoliv po celé ČR, a to jak na plný, tak i vedlejší úvazek či brigádně. Forma práce: na zprostředkovatelskou smlouvu.

Pokud máte o tuto pozici zájem, svůj životopis s možnostmi spolupráce zasílejte na email: monika.janovska@cerstvakava.cz.
V případě dotazů, volejte: 725 712 762.

Ideální zaměstnání je "rentiér na penzi". Jenomže to se málokomu z nás podaří, mnozí se v životě budou muset živit i prací.

Pozice "ochutnavač doutníků" a "zkušební komisař v nevěstinci" je už obvykle obsazena, takže co dál.
Osm hodin denně u pásu a v poločase přestávka na špatný cigáro a vodnatý kafe.No ale co s tím životem? Nějak to už doklepat? Nebo když do pekla, tak na pěkným koni? Dá se tu koupit skvělej tabák. Dobrej čaj. Prvotřídní sýry. Víno i pálenky.

Ale co kafe? Co mám dělat, když mám chuť na kafe, který supermarket nenakoupil za čtyři koruny kilo a po roce ve skladu to zabalí do zlatého pytlíku s velikou reklamou...

Tak my to kafe máme. Kafe tak čerstvý, že když ho zavětříte, uslyšíte svoji babičku, jak vám ještě v minulém století říkala "...skoč mi pro malej pytlík zrnkovýho a nechej ho semlít!" Kafe, který chutná i dalším tak, že poznaj ten rozdíl.

A chutná tak, že by se na tom dalo s těmi deseti procenty dealerské provize možná i vydělat, ne? No a proč by člověk na svoje chutě měl jenom připlácet... proč by na nich nemohl... vydělávat?

Cítíte se na to?

ČERSTVÁ KÁVA : kávy se sníženým obsahem kofeinu, kávy pro kávovary, kancelářské rychlokonvice, servis či poskytnutí kávovarů... tady přichází podnik, který obnovuje tradici pití čerstvé kávy.


Chcete dostávat podobné články a novinky z našeho e-shopu e-mailem? Přihlašte se zdarma odběru Kafénovin a získejte 10% slevu na první objednávku čerstvě pražené kávy.