Kolik času zbývá na pořízení dárků?

Cukroví voní, světýlka blikají a dárky? Ty chybí. Nebojte, zatím máte čas. I když je tenhle čas hektický, všechno společně stihneme. Dokonce i den před Vánoci.

Kolik času tedy ještě mám?

To záleží, pro jakého dopravce se rozhodnete. Data jsou mezní termíny pro vytvoření objednávky, protože balíčky odesíláme ještě ten samý den. Vezmeme to pěkně popořadě.

Dárky stihnou přijít pod stromeček, když objednáte ještě:

  • 16. prosince do 15:30 s dopravcem WE|DO.
  • 21. prosince do 15:30 se Zásilkovnou.
  • 22. prosince do 15:30 s DPD.
  • 23. prosince do 14:30 s naším kurýrem po Praze.

A na Slovensko to stíháte?

Určitě, jen se liší termíny. U klasického balíku je mezní datum objednávky 15. 12. do 15:30.

Se Zásilkovnou máte čas až do pondělí 20. 12. do 15:30. Objednávky totiž obvykle doručuje už následující pracovní den. Takže by to měla stihnout i ta výdejní místa, která mají ve čtvrtek 23. 12. zavřeno.

Co když balíček pod stromeček nepřijde?

Tak vám peníze za nerozbalené zboží vrátíme. Objednávky vytvořené včas, ale doručené až po Štědrém dni, můžete u dopravce odmítnout. Případně je pošlete zpátky k nám. Každý takový zkažený dárek nás totiž upřímně mrzí.

Pro ty největší opozdilce

Vůbec vás nesoudíme. Naopak. Naprosto to chápeme. Proto bude naše prodejna v Praze na Letné otevřena i 23. prosince od 10:00 do 17:30. Můžete tedy objednávat ještě v podvečer před Štědrým dnem.

Zboží, které je skladem na prodejně, vám nachystáme ihned. No a jestli se vám nechce hledat na webu, rádi vám pomůžeme s výběrem přímo na místě.