Darujte k Vánocům voňavé štěstí s kávovými sadami plnými originálních pomocníků

Možná máte ve svém okolí vášnivého experimentátora. Kávového výzkumníka, který se rád vydává novými cestami a hledá správné ingredience a nástroje k přípravě ideálního šálku kávy. Uspokojit takového kávového badatele a požitkáře není jednoduché. V našich dárkových sadách si však vyberete. Připravili jsme balíčky pro všechny, kteří rádi objevují. A jako bonus ke každé sadě posíláme zdarma salvadorskou kávu Santa Ana z naší nové stříbrné řady.

Delter Coffee Press a oblíbený japonský mlýnek

Delter Coffee Press a mlýnek oblíbený po celém světě

Pochází ze země, kde se káva skoro nábožně uctívá. Tento australský vynález dostal loni ve své domovině cenu za zdařilý design. Delter Coffee Press pracuje na principu vstřikování. Oproti AeroPressu je při přípravě kávy možné přesně kontrolovat množství vody i délku extrakce. Každý si tak připraví nápoj přesně podle svého gusta. K této inovativní novince jsme do sady přidali prověřenou klasiku – ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim. Se svými skladnými rozměry a jednoduchým použitím je tento oblíbený pomocník předurčený cestovat. Skvěle poslouží ale také ke každodenní přípravě kávy pro jednoho či dva kávové nadšence.

Prohlédnout sadu v e-shopu

FrankOne a inovativní mlýnek

FrankOne a inovativní mlýnek

Tato dvojice dokáže vyrazit dech. FrankOne je nový kávovar, který pracuje pomocí patentované technologie využívající vakuum. Jeho největší předností je velká rychlost. Horkou kávu zvládne nachystat za 30 vteřin. Cold brew, jehož příprava běžně zabere až 24 hodin, umí udělat už za 4 minuty. Jeho obsluha je opravdu snadná. Vynikající kávu si tak může každý kávový nadšenec dopřát každý den a bez kompromisů. Kávovaru FrankOne sekunduje ruční mlýnek Cafflano® KRINDER. I v tomto případě se jedná o výrobek s inovativní technologií. KRINDER zvládá dokonale konzistentní mletí. Stará se o to ocelový mechanismus, který si zachovává svou ostrost. Mlýnek je opravdu lehký a ergonomický. A navíc dobře vypadá.

Prohlédnout sadu v e-shopu

Nový kolumbijský kávovar je opravdový unikát. Zjistěte, čím FrankOne vyniká.

Nová káva jako dárek

S novinkami pořád nekončíme. Ke každé sadě totiž zdarma dostanete salvadorskou kávu Santa Ana z naší nové stříbrné řady. Zrnka jsme upražili světleji, aby se v kávě rozvinula její přirozená chuť. Chutnat bude každému, kdo se chce začít objevovat všechny tóny, které šálek našeho oblíbeného nápoje nabízí. Objevte lahodné Vánoce s našimi novinkami.