Co je u nás v roce 2019 nového

Blog zeje prázdnotou, Kafénoviny už nikdo od prosince neviděl. A přece to neznamená, že se u nás nic neděje - právě naopak! Pojďte se s námi v rychlosti podívat, na čem pracujeme a co pro vás chystáme.

Novinky ze světa kávy

Nový obsah kávového blogu

Zajímavé články jste si u nás oblíbili, poslední je ale téměř 2 roky starý. Proto sestavujeme nový obsah našeho blogu, abychom vás mohli zásobit tipy na přípravu, recenzemi nových produktů a novinkami ze světa kávy. Jen to - stejně jako všechno ostatní - chceme dělat pořádně, což vyžaduje důkladnou přípravu - i proto jsme nedávno rozesílali dotazníky, abychom zjistili, co vás zajímá a co byste si o kávě rádi přečetli. V následujících měsících očekávejte novou dávku článků, tipů a recenzí.

Nová pražírna a čerstvě pražené kávy

Pytel pražené kávy

Nová pražírna je sice běh na dlouhou trať, očekáváme, že poprvé ji spustíme nejdříve koncem roku, ale proč se netěšit už teď, když nám přinese tolik nového? :) Po letech totiž rozšíříme sortiment našich čerstvě pražených káv, a to nejen o kávy z nových zemí a oblastí, ale konečně budeme moci uspokojit i fajnšmekry toužící po výběrové kávě.

Coffee bary na našich prodejnách

Příprava espressa

Na všech našich prodejnách (a záměrně vzhledem k dalšímu odstavci nepíšeme "obou") budete moci již letos ochutnat naše kávy - kromě standardní nabídky espressa, cappuccina a dalších nápojů na bázi espressa se můžete těšit i na nárazové zpestření nabídky např. kávou z french pressu, vacuum potu či Aeropressu. A když se zadaří, bude i nitro cold brew, tedy káva čepovaná pomocí směsi oxidu dusného a oxidu uhličitého :)

Třetí a největší pražská prodejna

Šálky kávy

Jelikož nám Hybernská už trochu praská ve švech, budete již v létě moci zavítat do naší nové prodejny v Holešovicích - na Letné. Bude velká, s kávou z coffee baru se tam i posadíte a při pěkném počasí si svůj oblíbený nápoj vychutnáte na prostorné zahrádce. Těšíme se, až se tam potkáme!

A to není všechno...

Neustále pracujeme na realizaci nápadů a požadavků, které nám posíláte, neustále zlepšujeme váš komfort při nákupu kávy. Za poslední měsíce stojí za zmínku postupné zavádění elektronické fakturace, možnost zvolit nového přepravce IN TIME nebo zpříjemnění výběru poboček výdejních míst.

V blízké době se můžete těšit na dlouho očekávaná vylepšení, jakými jsou například možnost výběru hrubosti mletí u čerstvě pražené kávy přímo na e-shopu nebo tlačítko pro zopakování poslední objednávky.

Záleží nám na vás, a proto věříme, že vám naše novinky udělaly radost <3.