Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Čerstvá Káva od 23. dubna v Kouzelné almaře

Vystát dlouhou frontu na poště baví málokoho. Stejně tak čekat na doručovatele spediční firmy doma. Říkal, že přijede v devět? Je půl dvanácté a já už nutně potřebuji být jinde... Stalo se vám někdy něco podobného?

Kouzelná Almara

Zkuste Kouzelnou almaru, samoobslužné výdejní místo

Vyzkoušejte novinku – samoobslužné boxy Kouzelné almary. Najdete je ve velkých nákupních centrech v Praze, chystá se rozšíření do dalších měst.

Chodíte si objednávky z e-shopu vyzvedávat do naší kamenné prodejny v Hybernské? Choďte i dál. Když ale nebudete mít někdy cestu do centra Prahy, Kouzelnou almaru zvolte jako náhradní řešení číslo jedna. Proč prozradí další odstavec.

V Kouzelné almaře vyzvednete balíček za 15 vteřin

Kouzelná almara je nový způsob, jak si vyzvednout objednávku z e-shopu bez čekání a v okamžik, kdy to vyhovuje vám. Jediné omezení? Od chvíle, kdy vám v SMS pošleme PIN kód oznamující uložení zásilky v almaře, máte tři dny na její vyzvednutí. Nestihli jste to? Objednávka se nám vrátí zpět.

Jak samotné vyzvednutí zásilky probíhá? Na displeji Kouzelné almary vyťukejte PIN kód, který od nás dostanete na mobil, a samoobslužný box vydá balíček. Bez čekání, bez placení. Za 15 vteřin je hotovo, říká web Kouzelné almary. Zkusili jsme to a potvrzujeme.

Objednávka do 11 hodin = doručení do almary týž den

Dodání objednávky do Kouzelné almary stojí 50 Kč. Za tuto částku získáte možnost vyzvednout si zásilku kdykoli (nákupní centra často zavírají až o půlnoci) a bez čekání. Dokončíli jste objednávku do 11 hodin? Balíček do Kouzelné almary doručíme ještě týž den.

Jak na to? V nákupním košíku vyberte jako způsob dopravy Kouzelnou almaru. To je vše. Něčemu nerozumíte? Zeptejte se nás. Napište nám, zavolejte nebo svůj dotaz přidejte jako komentář pod tento článek. Odpovíme na každý váš dotaz.