Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT

Luxusní automatický kávovar Jura Impressa Z9 One Touch Vás překvapí nejen svým tichým chodem ale i švýcarskou precizností a elegancí, s kterou Vám připraví skvělé espresso, cappuccino či caffè latte.

Typ:Automatický kávovar
Barva:Černá
Výrobce:Jura

66990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT
 • Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT


Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT - přednosti

Profeionální příprava mléčných specialit

Kávovar JURA Impressa Z9 využívá novou technologii napěňování mléka Fine Foam. Díky ní připraví zcela automaticke sametově jemnou mikropěnu. A pokud si budete přát, pak JURA Z9 během chvilky připraví i úžasné cappuccino nebo Latte pouhým stiskem tlačítka, bez nutnosti pohybu šálkem. Duální výpusť pro Cappuccino je výškově nastavitelná, vyhoví tak zcala každému šálku nebo sklenici.

Geniální ovládání

Ovládání kávovaru je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Nově je možné si uživatelsky upravit pořadí nápojů i nastavení úvodní obrazovky. Pomocí otočného ovladače rychle nalistujete i méně často připravované kávové speciality.

Dokonalé materiály a design

Pro kávovar JURA IMPRESSA Z9 byly použity vysoce kvalitní, exkluzivní materiály. Přední, 3mm silný, černě lakovaný panel, grafický barevný TFT displej s vysokým rozlišením, křivky kávovaru ve tvaru kávového zrna, nasvětlení šálků – to je dokonalost v každém detailu. Prostor pro šálky (espresso i cappuccino výpusť) je nasvícen v kombinací bílá/jantarově hnědá.

Dokonalá káva bez kompromisu

Kávovar JURA Z9 je vybaven dvěma zcela nezávislými systémy ohřevu - pro vodu a páru. Navíc je kávovar vybaven i systémem pro kompenzaci poklesu vody, vlivem okolní teploty. Uživatel může pro každý nápoj nastavit sílu kávy v pěti stupních, teplotu spařování kávy či hrubosti mletí... Kávová výpusť pro espresso je výškově i šířkově nastavitelná. Díky tomu je usnadněno správné umístění šálku.

Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT – zajímavé vlastnosti

 • Výškově nastavitelná výpust pro cappuccino
 • Výškově i šířkově nastavitelná výpusť pro espresso
 • Přední kovový, černě lakovaný panel
 • Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
 • Technologie zpěňování mléka Fine Foam pro jemnou mikropěnu
 • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku (kompenzace tepelných ztát)
 • Barevný TFT dipslej s možností uspořádání menu
 • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
 • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače
 • Režim nulové spotřeby v režimu StandBy

Jura IMPRESSA Z9 One Touch TFT – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA Z9 má instalováno nové české menu. Spolu s přístrojem obdržíte také luxusní kovovou termonádobku na mléko, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura IMPRESSA Z9 TFT – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA Z9 TFT poskytujeme záruku 25 měsíců, v případě nákupu na IČ 12 měsíců. V případě nákupu pro domácnost (na dokladu není uvedeno IČ) můžete spolu s kávovarem zakoupit také prodlouženou tříletou záruku (cena 990 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštNe
Rozměry310 × 370 × 450 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy250 g
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
KapučinátorAno
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Zásobník vody2.70 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Připojení na voduNe
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře