Vakuová dóza Coffeevac

Nic neškodí kávě tolik jako vzduch a vlhkost. Stačí několik dnů, často pouze hodin, a chuť a aroma se změní k nepoznání. Jak kávu udržet déle čerstvou? Zabalte ji do vakua. Zmáčkněte tlačítko na víčku, uzavřete a je hotovo. Víc než 2 vteřiny vám to nezabere.

Výrobce:Tightvac

299,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Vakuová dóza Coffeevac

Popis produktu Vakuová dóza Coffeevac


Káva, která vydrží čerstvá i několik týdnů? S Coffevacem nic nemožného. Nasypte ji do dózy z extra odolného tvrzeného plastu, stiskněte tlačítko a nasaďte víčko. Ozve se zasyčení, přebytečný vzduch zmizí. Vzduchotěsná a vodě odolná konstrukce je nejlepším přítelem kávy a dalších pochutin, kterým vzduch a vlhkost škodí – ovesné vločky, bylinky, čaj, sušenky či oříšky – vše vydrží mnohem déle čerstvé. Stačí zmáčknout tlačítko a nasadit víčko.

Dózy Coffeevac získaly 1. prosince 2015 mezinárodní certifikaci NSF. Tato certifikace prokazuje, že dózy vytváří hermetické vakuové těsnění, čímž zajišťují odolnost proti vlhku a udržují tak potravinářské produkty až 3× déle čerstvé. Produkty byly testovány v laboratoři a všemi testy úspěšně prošly.

Výška dózy je 13 cm, průměr 10,3 cm.

Vakuová dóza Coffeevac v kostce:
 • Vzduchotěsná a vodě odolná vakuová dóza na kávu a další potraviny
 • Snadné použití – stačí stisknout tlačítko na víčku
 • Z extra odolného plastu
 • Bez zápachu

Recenze, dotazy a komentáře


 • 4.3.21 - klamavé označení 2 - napsal(a) Tomáš Brož

  Považuji za nutné reagovat na Vaši odpověď na můj včerejší komentář. Předně dlužno konstatovat, že není k dispozici žádný popis patentu v úředním jazyce naší země. Dále pak musím trvat na tom, že v dóze žádné vakuum nevzniká. To, že je dóza hermeticky uzavřena, nepopírám, a nebylo to nikdy předmětem sporu. Pojmy "hermetické" a "vakuové" ovšem vyjadřují něco zcela odlišného, pojem "vakuové těsnění" je možná dobrý marketingový tah, ale technický nesmysl.

  • 4.3.21 - Re: klamavé označení 2 - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pane Broži, v dóze nevzniká úplné vakuum, avšak je vakuově uzavřena, patentovaným způsobem uzavření je vytlačeno množství vzduchu odpovídající cca. 40 % velikosti dózy (odpovídá to velikosti víčka na dóze, jelikož právě při jeho nasazování je vzduch vytlačován). Jednoduchým důkazem je, že bez zpětného vpuštění vzduchu dovnitř (zmáčknutí tlačítka) je obtížné dózu otevřít. Přesnější popis funkce dózy si můžete přečíst a ověřit přímo v již zmíněném patentu, který je k dispozici ve volně přístupném registru patentů na internetu.


 • 3.3.21 - klamavé označení - napsal(a) Tomáš Brož

  Jedná se pouze o plastovou dózu s těsnicím uzávěrem.
  S vakuem nemá naprosto nic společného.

  • 4.3.21 - Re: klamavé označení - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, princip funkčnosti této vakuové dózy si můžete prohlédnout v popisu patentu dózy CoffeeVac. Firma má mezinárodní certifikaci NSF, která prokazuje, že dózy vytváří hermetické vakuové těsnění.


 • 16.11.20 - Záruka ? - napsal(a) Honza

  Dobrý den.
  Asi po ročním používání mi prasklo víčko. Do té doby byla spokojenost.

  • 18.11.20 - Re: Záruka ? - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel takto na dálku nedokážeme určit, co bylo příčinou prasknutí víčka Vaší vakuové dózy a zda by byla reklamace uznána. V případě zájmu o informaci, jak při reklamaci postupovat, nás prosím neváhejte kontaktovat na info@cerstvakava.cz, kde Vám rádi poradíme, jak při reklamaci postupovat.


 • 7.1.20 - Mycka - napsal(a) Marketa

  Dobry den, je mozne tyto dozy (vcetne vcetne vicka) myt v mycce nadobi?

  Dekuji

  • 7.1.20 - Re: Mycka - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, výrobce uvádí, že je nutné všechny vakuové dózy Coffeevac mýt pouze ručně, nelze je tedy mýt v myčce nádobí. V případě potřeby můžete dózy vymýt i saponátem, po vymytí doporučujeme důkladně osušit.


 • 23.5.18 - Vakuovačka - napsal(a) Jan Ptáček

  Dobrý den, jaký je váš názor na uchování kávy v sáčku, z kterého je výrazně odsát vzduch - např. ETA prodává jako svářečku folií? Pokud je nepřítelem kávy vzduch, tak toto by mělo vyhovovat a je jedno, zda je káva ve tvaru válce (dóza) či ve tvaru zmáčknutého sáčku, pokud takto uložím např. 1 kg zrnkové kávy po 250 gramech a postupně rozdělám a přesypu do dózy?
  Děkuji
  Jan Ptáček

  • 25.5.18 - Re: Vakuovačka - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, i tento způsob ukládání kávy je možný. Upozorňujeme jen, že kávě nedělá dobře přísun světla, tedy zavakuované sáčky uchovávejte nejlépe v temnu.


 • 25.4.16 - doza - napsal(a) Verča

  Mám dózu cca půl roku a jsem opravdu spokojená, když porovnám aroma kávy, kterou mám v papírovém pytlíčku vedle, káva již téměř nevoní , ale v doze vydrží opravdu dlouho ,,čerstvá,, a voňavá.


 • 4.2.16 - Namletá káva - napsal(a) Jiří

  Dobrý den, je možné v této dóze uchovávat také namletou kávu? A jak dlouho tam káva zhruba vydrží? Děkuji

  • 5.2.16 - Re: Namletá káva - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. V této dóze můžete samozřejmě uchovávat i namletou kávu. Káva Vám ve vakuové dóze vydrží do doby než ji spotřebujete :).


 • 20.5.15 - Pravdivost - napsal(a) Jiří

  Dobrý den,

  zvažuji koupi vakuové dózy. Mohu se zeptat na jakém principu Vámi nabízená dóza funguje?
  Je to pomocí vývěvy nebo je zde užit jiný princip tvorby vakua?
  A ještě poddotaz, neškodí právě vakuum kávě víc jak atmosféra o stejném či vyšším tlaku? (přeci jen pomocí podtlaku který při tvorbě vakua vzniká by mohlo docházet k vysávání aromatických látek ze zrn ve formě plynů a kapalin)

  • 21.5.15 - Re: Pravdivost - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Princip funkčnosti této vakuové dózy si můžete prohlédnout v popisu patentu dózy CoffeeVac. Pro kávu jsou největšími nepříteli kyslík a vlhkost, proto je její uchovávání ve vakuu rozhodně mnohem bezpečnější a vhodnější.


 • 6.11.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Jakub Š.

  Dobrý den.

  objednal jsem si u Vás tuto vakuovou dózu s vizí, že dóza bude skutečně vakuová. Vakuum je prostor, který je prázdný a není v něm vzduch (v tomto případě bych očekával alespoň z části). Nazývat tuto dózu \"vakuovou\" je v celku zavádějící, jelikož dóza je pouze VZDUCHOTĚSNÁ. Žádné vakuum při uzavření nevzniká. V dóze je naprosto stejný atmosférický tlak jako v jejím okolí. Dóza neobsahuje žádný mechanizmus pro odsátí vzduchu uvnitř. Navíc si nejsem zcela jist, zdali obsahuje zmiňovaná jednocestný ventil pro údajné \"vytlačení\" kyslíku oxidem, který vypouští káva. To by pak přeci šla dóza zavřít i bez stisknutí tlačítka, kdy je potřeba, aby vzduch unikal.

  Jinak dóza pěkná, ale vakuová tedy opravdu není. Je pouze vzduchotěsná.

  • 6.11.14 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, prakticky na veškeré připomínky ve Vašem komentáři jsme již dříve odpovídali, doporučujeme pročíst kompletní diskuzi k produktu zde, především pak popis patentu (4. komentář).


 • 13.8.14 - Viz. diskuse Re: Plast - napsal(a) Petr Šubrt

  Dobrý den. Chcete tedy tímto tvrzením říci: \"mohou však reagovat se vzduchem, který v této dóze při jejím neúplném naplnění může zůstat.\"
  že pokud je dóza poloprázdná, tak je úplně k ničemu, protože systém není schopen uchovat kávu čerstvou? Děkuji

  • 14.8.14 - Re: Viz. diskuse Re: Plast - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, není to tak. Za prvé je i tak většina vzduchu z dózy vytlačena, za druhé oxid uhličitý, který vypouští čerstvě upražená káva, vytlačí zbývající kyslík jednocestným ventilem z vakuové dózy ven.


 • 16.7.14 - Plast - napsal(a) Vladimir

  Dobry. Mam dilemu prave s tym materialom a zaroven by som aj reagoval na dotaz pana Rezneho. Tie kapicky su kavovy olej \"kafeol\", ktory kava pusti pokial je skladovana v nevyhovujucej teplote. Kava skladovana v chlade by nemala pustit olej v takomto viditelnom mnozstve. Ja mam skor dilemu, ci predsa ten plast nemoze reagovat s kafeolom aj v minimalnom mnozstve?? Dilema, lebo zhanam do kaviarne vakuove dozy za priatelnu cenu, ale toho materialu sa bojim...

  • 18.7.14 - Re: Plast - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, olejové složky kávy určitě nereagují s plastovým povrchem dózy, mohou však reagovat se vzduchem, který v této dóze při jejím neúplném naplnění může zůstat.


 • 31.10.13 - Dóza - napsal(a) anonym

  Dóza naprosto v pohodě, máme ji krátce, zatím spokojenost. Má smysl ji nějak čistit po dobrání kávy a před nasypáním nových zrnek? Na sucho, vypláchnout vodou nebo vůbec? Děkuji.

  • 31.10.13 - Re: Dóza - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, v případě potřeby můžete dózy vymýt i saponátem, po vymytí doporučujeme důkladně osušit.


 • 9.9.13 - Opravdu správné uchování kávy? - napsal(a) Daniel Režný

  Dobrý den,
  pořídili jseme si s kolegou každý tuto dózu zhruba před 3 týdny, abychom v práci mohli uchovat vaši čerstvou kávu opravdu co nejčerstvější a s výborným aroma, které má vždy při koupi.
  Už dříve jsem měl negativní zkušenosti s plastovými dózami, ale u této mě přesvědčilo zejména to, že ji máte v nabídce vy.
  Po třech týdnech jsem ale velmi rozčarován, protože káva je v dóze "vlhká" - tzn. objevují se na ní "kapičky", které sama vylučuje. Aroma se zásadně změnilo, káva nevoní a spíše je zatuchlá a blíží se k žluklému zápachu - zejména po promíchání - od spodních vrstev. Myslím, že za pár dní už bude káva nepitelná.
  Přesně toto se stávalo u jiných plastových dóz, které byly vzduchotěsné.
  Setkali jste se již s touto situací? Nejsem si vědom ničeho, co bych vzhledem k jednoduchosti použití dózy zanedbal či provedl špatně. Stejná situace je i u kolegy, tedy nejedná se pouze o jednu jedinou dózu.
  Pokud by se toto ukázalo jako vlastnost plastových dóz, které by tak k uchování kávy (cca měsíc) nebyly vhodné, velice by mne to zklamalo - že je vůbec máte v nabídce.
  Děkuji za vaší reakci / odpověď
  Daniel Režný

  • 12.9.13 - Re: Opravdu správné uchování kávy? - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme Vám za důvěru při výběru námi doporučených produktů. Prodali jsme tisíce těchto dóz a zatím nemáme žádnou reklamaci, sami je používáme a s ničím podobným jsme se nesetkali. Pokud je tomu opravdu tak, rozhodně Vám rádi vrátíme peníze, popř. můžeme zkusit dózy vyměnit.


 • 7.8.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Petr

  Dobrý den,
  je dóza tak velká, aby pobrala celé 250 g balení Vaší zrnkové kávy? Děkuji za odpověď.

  • 7.8.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano do této dózy se vejde celé 250g balení naší Čerstvé Kávy.


 • 19.6.13 - Rozměr - napsal(a) Petr

  Prosím, jaké jsou průměry vakuových dóz Cofeevac?.
  Děkuji za odpověď.

  • 20.6.13 - Re: Rozměr - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, průměr vakuové dózy o objemu 250g je - 10,3cm. Průměr dózy o objemu 500g je - 12,2cm.


  Recenze produktu Vakuová dóza Coffeevac

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.66 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Pro udržení čerstvosti kávy vřele doporučuji.


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • čerstvost kávy


 • Anonym hodnotil 04. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • spokojena s tim


 • Anonym hodnotil 30. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Dagmar hodnotil 25. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • spokojenost, možná by si zasloužila potisk


 • Anonym hodnotil 07. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • jednoduchý a účinný princip, doporučuji


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 12. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • V dóze není vakuum, jak by mohl název napovídat. Je ale vzduchotěsná a plní svůj účel dobře - uchovává kávu déle čerstvou a voňavou.


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • trosicku hur se zavira a otevira, ale jinak nemam co vytknout a musim jen doporucit.


 • Anonym hodnotil 10. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vše OK


 • Anonym hodnotil 15. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • doporučuji .dřívější dozy mě moc nefungovaly ucházel z nich vzduch


 • Anonym hodnotil 24. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Snad bude fungovat tak, jak se všude píše... :-)


 • Anonym hodnotil 10. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Praktická, hezká dóza, která splňuje svoji funkci.


 • Petra hodnotil 13. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dóza je perfektní, účelná, hezká a praktická Vřele doporučuji. Je to moc hezký a praktický dárek


 • Anonym hodnotil 07. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 07. 2014 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 11. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 11. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • *


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • smilda hodnotil 23. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • naprostá spokojenost.


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Fery hodnotil 12. 06. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Doporučuji ke koupi


 • Anonym hodnotil 16. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Romana Boukalová hodnotil 26. 08. 2015 tento produkt známkou 0.5 / 5

  • Nutno říct, že obchodník mému muži, který objednaný výrobek vyzvedával, říkal, že dóza není vakuová tak, jak se uvádí na stránkách jejich e-shopu. Ale to, že dóza dokonce ani netěsní - to už je opravdu moc :(


 • Anonym hodnotil 15. 09. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kávu uchová v dobré kvalitě.


 • Anonym hodnotil 18. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • JK hodnotil 14. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • spokojenost


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • potřebovala jsem správnou nádobu na mletou kávu, jsem velmi spokojena


 • Anonym hodnotil 27. 02. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Jaroslav |Orlík hodnotil 05. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Konečně mám nádoby na kávu s jednosměrným ventilkem. Pro udržení čerstvosti kávy, kterou si pražím doma, je to nejvhodnější řešení. \nemusím tak pražit každý víkend, ale stačí ob víkend.


 • Anonym hodnotil 02. 05. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejsme žádní extra kávoví odborníci, ale máme rádi dobrou kávu a tahle dóza je skvělý způsob, jak ji uchovávat.


 • Jaroslav Koller hodnotil 20. 07. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Funguje. Praktická věc.


 • Anonym hodnotil 09. 09. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 11. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • vakuové balení kávy


 • Johny hodnotil 14. 11. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Super dóza


 • Lenka hodnotil 11. 12. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Naprosto splňuje očekávání, káva zůstává dlouho voňavá


 • janak hodnotil 05. 03. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost


 • Anonym hodnotil 03. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • konečně dóza, která splňuje všechny požadavky na uchovávání kávy - nepropouští světlo, vakuuje a navíc není hnusná a předražená jako všechny ostatní. jsme max. spokojení.


 • Anonym hodnotil 08. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • *****


 • david1980 hodnotil 27. 06. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splňuje vše co jsem čekal. Být dostupná částečně skleněná verze tak ji beru rovnou :-)


 • Anonym hodnotil 18. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 08. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Myslím si že dělá to co má.


 • Karel hodnotil 11. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splňuje mé požadavky


 • Anonym hodnotil 27. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 10. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • skopec007 hodnotil 01. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Praktická dóza na kávu


 • Petra hodnotil 15. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Mamusa hodnotil 17. 12. 2017 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Sandra hodnotil 20. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doza je velmi kvalitně a designove hezky navrzena.


 • R.Přikryl hodnotil 05. 02. 2018 tento produkt známkou 1.0 / 5

  • Jak již psali v recenzích i jiní zákazníci, dóza opravdu není vakuová, snad by se dal použít název vzduchotěsná. Vrchní část dózy (víčko) a spodní část dózy jsou vyrobeny tak "natěsno", že při nasazování víčka vzniká podtlak, jež brání úplnému dovření (nasunutí víčka). K tomu slouží tlačítko na boku víčka, jež po zmáčknutí dovolí stlačovanému vzduchu unikat z dózy.


 • Anonym hodnotil 12. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Bulantová hodnotil 19. 03. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Byl to dárek který si přál a udělal radost. Na uchování zrnkové kávy a její vůně a dobré chuti.


 • Seppe hodnotil 21. 05. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • + po zkušenostech s první dózou, je tato již druhá - zatím mě nic nenapadá


 • Anonym hodnotil 12. 08. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • káva vydrží dlouho jako čerstvá


 • Anonym hodnotil 05. 11. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • velmi spokojena


 • Anonym hodnotil 08. 01. 2019 tento produkt známkou 2.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Primitivní princip. Lehký. Dobrá cena.


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 04. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 05. 2019 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Funguje jak má. Káva vydrží déle čerstvá.


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 12. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 02. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ve vakuované dóze, vydrží káva dlouho čerstvá, voňavá. A manipulace je jednoduchá.


 • Anonym hodnotil 07. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 05. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 05. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 06. 2020 tento produkt známkou 0.5 / 5

  • Plní očekávání :-)


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jednoduché a účinné. Doufám v dlouhou životnost


 • Anonym hodnotil 08. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dóza je užitečná věc, káva v ní vydrží déle čerstvá. Rozhodně doporučuji milovníkům výběrové kávy.


 • Anonym hodnotil 25. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Udrží aroma kávy, hezky vypadá.


 • Anonym hodnotil 21. 02. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • káva zůstane dlouho čerstvá


 • Anonym hodnotil 26. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 06. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dózu používám na uskladnění mleté kávy a jsem spokojen. Jednoduchý systém, který prodlouží vůni a nepustí vlhko. Dóza však není dle mého názoru vakuová, ale vzduchotěsná. Nějaké množství vzduchu přece jen uvnitř zůstává, nicméně minimum a další se ke kávě nedostane. Použitelné samozřejmě na jakoukoliv voňavou surovinu. Cenu bych si dokázal představit i nižší, ale pokud dóza vydrží nějakou dobu (mohla být malinko bytelnější), není vložená investice příliš vysoká.


 • Anonym hodnotil 17. 08. 2021 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • jsem velmi spokojená


 • Anonym hodnotil 20. 06. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5