Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Kávovar Jura IMPRESSA F50 Classic

Klasický design velmi úspěšného modelu JURA F50 nově s technologií jemné mléčné mikropěny.

Typ:automatický kávovar
Materiál:hliník/plast
Výrobce:Jura

24990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Kávovar Jura IMPRESSA F50 Classic

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA F50 Classic


Jura IMPRESSA F50 Classic - přednosti

Programovatelná tlačítka

Kávovar Jura F50 Classic je vybaven 4 individuálně programovatelnými tlačítky pro přípravu různých kávových specialit. Je jen na Vás, zda si pod jednu volbu naprogramujete silné ristretto a pod druhou klasické espresso...

Kvalitní zpěnění mléka

Vestavěný Easy-Cappuccino zpěňovač s technologií sametově jemné mléčné mikropěny umožňuje automatické zpěnění mléka. Mléko je samočinně nasáváno a cappuccinátor vytváří mléčnou pěnu, která umocní Váš zážitek z připraveného Cappuccina. Profi vrze této cappuccino trysky navíc umožňuje i mléko jen ohřát bez napěnění - například pro čokoládové nápoje.

Uživatelsky přátelské české menu

Inteligentní elektronika v přístroji nabízí celou řadu uživatelských programů. Srozumitelné textové menu v českém jazyce zajišťuje snadné a pohodlné programování.

Jura IMPRESSA F50 - popis

Eco - šetrný k životnímu prostředí

Kávovar Jura F50 Classic má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

Jura IMPRESSA F50 Classic – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA F50 Classic má již instalováno české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Cappuccinátor FineFoam, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura IMPRESSA F50 Classic – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA F50 poskytujeme záruku 25 měsíců, v případě nákupu na IČ 12 měsíců. V případě nákupu pro domácnost (na dokladu není uvedeno IČ) můžete spolu s kávovarem zakoupit také prodlouženou tříletou záruku (cena 990 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštNe
Hmotnost9100 g
Rozměry280 × 345 × 435 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy200 g
Bojler (materiál)Nerez
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
Filtr vodyClaris/Clearyl
KapučinátorNe
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Velikost násypky mlýnku200 g
Zásobník vody1.90 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Bojler pro páruNe
Napětí230 V
Nastavitelná hrubost mletíAno
Připojení na voduNe
Příkon1450 W
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře


 • 8.11.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, prosím o radu jak nastavit jen jednu kávu, ať dělám co dělám, vždy se mi dělají dvě.
  Děkuji Jan

  • 10.11.14 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, jednu kávu u tohoto kávovaru připravíte stiskem tlačítka pro přípravu 1 šálku kávy (tlačítko s vyobrazeným 1 šálkem). Předpokládám, že tímto způsobem postupujete. Jestliže ano, bude se pravděpodobně jednat o technickou závadu, proto doporučujeme jej svěřit odbornému servisu.


 • 3.7.13 - Zásobník kávových zbytků - napsal(a) Petra Mužíková

  Dobrý den,
  máme v kanceláři kávovar Jura IMPRESSA F50 Classic a já jsem omylem vyhodila zásobník kávových zbytků spolu ze zbytky kávy a než jsem to zjistila, tak nám pí uklízečka koše vynesla. Je možné tento zásobník zakoupit samostatně. Jinak mě moje kolegyně asi rozčtvrtí. Díky předem za odpověď.

  • 7.7.13 - Re: Zásobník kávových zbytků - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rádi pro Vás zásobník objednáme, prosíme, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.