Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Ruční mlýnek na kávu Lodos Z

10 let záruka! Kvalitní mlýnek od české firmy s více než 80letou tradicí...

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Dřevo / Kov
Barva:Bílá / Černá
Výrobce:Lodos

1599,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Ruční mlýnek na kávu Lodos Z
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos Z

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos Z


10 LET ZÁRUKA!

Kávomlýnek Lodos Z je v tomto provedení vyroben z bíle a černě lakovaného bukového dřeva v kombinaci se stříbrným kovem.

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 90 let, jsou stále plně funkční. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné. Toto souvisí se zvoleným způsobem přípravy kávy.

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií. Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky Lodos jsou přírodní lakované a nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

Rozměry110 × 110 × 235 mm

Recenze, dotazy a komentáře


 • 6.9.12 - Bez nadpisu - napsal(a) Petr

  Dobrý den,
  děkuji za odpověď, chtěl jsem koupit mlýnek Zassenhaus Havanna cena 2990, Lodos má nachlup stejný Istanbul za 899, myslíte že jde o jeden a ten samý výrobek?

  • 7.9.12 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, domnívám se, že mlýnky budou opravdu stejné...


 • 4.9.12 - Zassenhaus - napsal(a) Petr

  Dobrý den,
  to myslíte vážně, že všechny mlýnky Zassenhaus vyrábí Lodos? uvažoval jsem o koupi ručního mosazného mlýnku Zassenhaus, pravda cena šílená, ale jestli se vyrábí u nás, můžete to někdo okomentovat?

  • 5.9.12 - Re: Zassenhaus - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, úplně všechny ne, většina však ano - lze je rozeznat hlavně podle designu, mnohé se podobají mlýnkům Lodos prodávaným v ČR. Zassenhaus prodává např. i mlýnek 1930, který máme za 899,- Kč - jenže za cca 80€.


 • 25.6.12 - dotaz - napsal(a) Petr Šťastný

  Dobrý den, mohli by jste mi doporučit kvalitní (nebo ten nejlepší) ruční mlýnek na kávu do espressa? Jaký je rozdíl mezi Lodos Z a většinou ostatních, které stojí téměř polovinu, jde pouze o design? Děkuji za odpověď. S pozdravem P. Šťastný

  • 26.6.12 - Re: dotaz - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, všechny mlýnky značky Lodos, uvedené na našem e-shopu, mají stejný mlecí mechanismus, takže v tomto smyslu Vám nemohu doporučit ten nejlepší. Rozdíl mezi mlýnkem Lodos Z a ostatními spočívá pouze v designu.


 • 10.1.12 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Tohle je mlýnek firmy Zassenhaus Z-Design!!!

  • 11.1.12 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Krásný den, přesně tak, máte pravdu :-) Jenže všechny mlýnky Zassenhaus vyrábí v lomnickém Lodosu...


  Recenze produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos Z

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.75 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 09. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • výborný pro ty, kdo chtějí mít čerstvou kávu, z více recenzí a taky z vlastní zkušenosti plně nahrazuje drahé profi elektrické mlýnky na kávu - káva je rovnoměrně namletá, hrubost dle vlastního nastavení. A je to určitě zpříjemnění zážitku z kávy, když si ji sami ručně umelete. :-)


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5