Čerstvá Káva Etiopie Sidamo

Ovocné tóny, oříšky, čokoláda. Královna etiopských káv, Sidamo, je výjimečná chutí i původem - právě v Etiopii se káva poprvé začala pražit a připravovat jako lahodný a osvěžující nápoj. Dopřejte si kávu z míst, kde se narodila...


 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
 • Čerstvá Káva Etiopie Sidamo
Káva Etiopie Sidamo, mletá Etiopie Sidamo, mletá, 250g
ihned k odeslání

219,00 Kč vč. DPH

Káva Etiopie Sidamo, mletá Etiopie Sidamo, mletá, dóza, 250g
ihned k odeslání

269,00 Kč vč. DPH

Káva Etiopie Sidamo, zrnková Etiopie Sidamo, zrnková, 250g
ihned k odeslání

199,00 Kč vč. DPH

Káva Etiopie Sidamo, zrnková Etiopie Sidamo, zrnková, dóza, 250g
ihned k odeslání

249,00 Kč vč. DPH

Zobrazit ceny v €

Popis produktu Čerstvá Káva Etiopie Sidamo


Uprostřed Afrického rohu rozkládá se dnes země, která za pozornost naši stojí a pravlastí kávy považována jest. Dříve její jméno Habeš znělo, ale dnes nazývána jest Etiopií. Jedna z mála věcí, co za léta dlouhá zůstalo nezměněna, je lahodná káva, kterou tato země africká stále oplývá a k nám do Evropy často dovážena jest na velkých lodích po moři Středozemním.

Káva v Etiopii

o kávě Etiopie Sidamo

Jejím domovem jsou plantáže v jihozápadní Etiopii, především kolem jezera Hawassa a poblíž hranic s Keňou v nadmořských výškách 1 800 – 2 400 metrů. Zrna má malá a šedavá, až vás napadne, zda právě ona je oprávněně považována za královnu etiopských káv. Už první doušek ale pochybnosti rozptýlí – chuťově neobyčejně zajímavá Sidamo předčí očekávání , když nabídne chuť plnou jasných ovocných tónů, přitom lehkou a jemnou.

Proč právě Sidamo? Jméno tato výtečná káva získala po původních obyvatelích království Kaffa, nazývaných Sidamo nebo také Sidama. A zatímco oni zůstali zapomenuti, káva Sidamo patří k nejžádanějším kávám Afriky.

o zemi, kde se káva Etiopie Sidamo pěstuje

Není jiné země, kterou by si milovník kávy zamiloval více než právě Etiopii. Právě tady se arabica, nejkvalitnější z káv, narodila, právě tady je prapůvod kávovníků, které dnes plodí po celém světě. A právě tady, na pomezí Etiopie, Súdánu a Keni dle tradice v 9. století si pasáček koz povšiml zvláštního úkazu - jeho kozy vždy nápadně ožily, když spásly lístky rostliny. Ano, tou rostlinou byl kávovník.

Sifting good beans from bad

Dnes patří Etiopie k největším producentům a vývozcům kávy na světě, celosvětově jí patří sedmé místo. Káva je zpracovávána suchou i mokrou metodou. Nejznámějšími lokalitami, kde se etiopská káva pěstuje, jsou Harrar na východě, Jimma západně od Adis Abeby a především pak oblast Sidamo nedaleko hranic s Keňou. Právě tady sklízejí pěstitelé nejžádanější etiopské kávy – kávy se jménem Etiopie Sidamo.

chuť kávy Etiopie Sidamo

Lehká a jemná chuť, mírně kořeněná s čokoládovou plností, ve které se mísí oříšky s mnoha ovocnými tóny v čele s černým rybízem. Znamenité ovocné aroma, ve kterém převládá jasmín a tóny sladkých plodů, měnící se v kořeněné květinové aroma s nádechem vinné révy a čokolády.

S prvním douškem se v ústech odehraje nikdy nekončící sen o mladých jahodách a sladké smetaně, až najednou vše skončí s doznívající sladkostí, jež vás nechá v očekávání na doušek další.

Vlastnosti kávy

KofeinJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
PěnaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Bohatost chutiJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Určení kávy

EspressoJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Překapávaná kávaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
TurekJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Recenze, dotazy a komentáře


 • 21.6.21 - Káva pro Vacuum pot - napsal(a) Tina

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tato káva vhodná pro Vacuum pot, pokud ne, poradili byste mi nějakou? Děkuji za odpověď.

  • 22.6.21 - Re: Káva pro Vacuum pot - napsal(a) Jana Gunst, Čerstvá Káva

   Dobrý den, káva Etiopie Sidamo je vhodná pro přípravu ve Vacuum potu. Ovšem při každé přípravě kávy záleží hlavně na Vašich chuťových preferencích. Káva Etiopie Sidamo je ovocnější, šťavnatá, kyselejší.


 • 28.3.20 - Moka konvice - napsal(a) Monika

  Dobrý den, je možné mi namlet kávu pro Moka konvici? Děkuji.

  • 30.3.20 - Re: Moka konvice - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rádi Vám nameleme naší Čerstvou Kávu pro přípravu v moka konvici, stačí nám tento požadavek napsat do zákaznické poznámky.


 • 19.2.20 - stupeň pražení kávy - napsal(a) Petr

  Dobrý den, zakoupil jsem si tuhle kávu a obdržel jsem tmavě praženou, chci se zeptat zda-li je možnost zakoupit kávu světle nebo středně praženou, nebo jen tuhle kávu pražíte na tmavší stupeň. Zatím jsem si objednal od Vás jenom 1x, ale určitě bych zkusil i jinou kávu, avšak tmavé pražená káva mně osobně nevyhovuje - ztrácí se acidita a tím pádem je skoro nemožné z kávy poznat ovocné tóny.

  Děkuji

  • 19.2.20 - Re: stupeň pražení kávy - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, všechny naše čerstvě pražené kávy značky Čerstvá Káva pražíme na stupeň City Plus, tedy střední stupeň. Do budoucna však plánujeme zařadit do našeho sortimentu také kávy, které budou světleji pražené.


 • 20.10.19 - mletí kávy - napsal(a) Jan

  Dobrý den.
  Jaká je jemnost mletí Vaší mleté kávy??? Rád bych na velmi jemné mletí do džezvy.
  Děkuji

  • 21.10.19 - Re: mletí kávy - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, kávu standardně meleme na espresso, pokud zákazníci neuvádějí v zákaznické poznámce jiný požadavek. Avšak na přípravu kávy v džezvě nejsme schopni kávu namlít, jelikož se jedná o velmi jemné mletí a při jemnějším mletí se mlecí kameny třou o sebe, což působí nejen velmi nadměrné opotřebení mlecích kamenů, ale především však může dojít k odloupnutí kovové špony do kávy, což by bylo velmi nebezpečné. Zákazníkům doporučujeme kávu namlít na espresso a následně mletou kávu rozdrtit v hmoždíři.


 • 11.12.18 - Bez nadpisu - napsal(a) amala

  jaké je datum spotřeby u této nemleté kávy. a chci se zeptat jestli zrnkové kávě ublíží zamrazení. zatím jsem ochutnala jen kávu australskou a pokud mi tato bude také chutnat chtěla bych si ji koupit větší množství , abych nemusela vždycky za jednu dozu platit poštovné. Děkuji za odpověď.

  • 12.12.18 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, naše čerstvé kávy mají datum expirace 1 rok od upražení. Pražení káv probíhá i nyní. Momentální datum spotřeby bude tak do listopadu či prosince příštího roku. Zmrazit kávu určitě můžete, avšak je důležité opravdu důkladné zabalení.


 • 1.2.17 - balení - napsal(a) marolas

  Dobrý den
  Chtěl bych se zeptat jestli je možno zakoupit čerstvou kávu ve větším 1 kg balení a za jakou cenu u jednotlivých druhů .Děkuji

  • 2.2.17 - Re: balení - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel větší balení našich Čerstvých Káv nenabízíme a to z důvodu zachování jejich čerstvosti, vůně a kvality, která se u otevřeného kilového balení velmi špatně udržuje. Máme vyzkoušeno, že 250g sáček naši zákazníci zvládnou spotřebovat v takové době, kdy je káva ještě stále čerstvá a její chuťově vlastnosti jsou tak zachovány.


 • 30.1.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Lukáš Kadeřábek

  Dobrého dne přeji,
  lidé i tuto kávu chválí a já bych rád udělal totéž. Jenže objednal jsem si ji třikrát a pokaždé úplně jiná.
  Poprvé: lehce přepražená - to by mě ještě nevadilo a netušil jsem jak může být výborná když je upražená tak jak má být.
  Podruhé: naprosto vynikající káva, jakou jsem dlouho nepil. Opravdu tak úžasně ovocná chuť (sice píšete černý rybíz, ale já prostě rozpoznal čerstvé borůvky) a pak ta jemná sametová snad nikdy nekončící čokoláda...
  Potřetí: po poslední zkušenosti jsem usoudil, že jste na sobě zapracovali a pražení dovedli k dokonalosti. Jenže už první káva byl velký šok. Myslel jsem, že mi ujela ruka a dal jsem toho kafe prostě víc. Jenže druhá káva a třetí to samé. Žádné ovoce, žádná čokoláda, žádný samet, nic příjemného, nic dobrého. Jen ta nekončící příšerná hořká chuť, jako kdybych pozřel něco tak od.....éo jako je Jihlavanka.


  Objednal jsem si i \"Dominikánskou republiku\" a ta je v pořádku. Chutná skoro stejně jako z místní velkopražírny. ( Úmyslně uvádím velkopražírny, jelikož jsem pil i tu praženou na ohni. A takovou kávu y měl každý ochutnat.)

  Také bych rád podotknul, že jedna a ta samá káva od vás vždy chutná trochu jinak. A byl bych rád, kdyby chutnala vždy stejně - stejně lahodně. Kvůli tomu jsem přestal být věrný místní Kafírně a nerad bych to dělal znovu.


  Rozladěný, Lukáš Kadeřábek

  • 2.2.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi na naši kávu. Velice nás mrzí, že pokaždé chutnala jinak. Opravdu se to ve vyjímečných situacích může stát, avšak naším hlavním cílem je, aby byla výsledná chuť vždy konstantní. A usilovně na tom pracujeme. Prosím, omluvte tedy tyto odchylky. Věříme, že pokud budete ochoten ještě Etiopii vyzkoušet, tak bude taková, jaká má být.


 • 11.12.16 - Fair traide - napsal(a) Magda

  Dobrý den,
  nabízíte v současné době nějaké kávy se značkou fair traide? Záleží mi na tom a nechci kupovat kávu bez záruky \'\'férovosti\'\'! Děkuji!

  • 11.12.16 - Re: Fair traide - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel kávy s označením "fair trade" zatím v naší nabídce neobjevíte.


 • 5.10.16 - jednoznečne NAJ - napsal(a) Ameli

  Po dlhom hľadaní som konečne objavila kávu, ktorá je chuťovo pre mňa jednoznačne najlepšia, ak nepočítam blue mountain z Jamajky. Sidamo sa jej naozaj veľmi približuje. Je to mňamka a zážitok a môžte si ju dopriať každý deň, keďže má veľmi prijateľnú cenu. Ochutnala som aj Tarrazu Costa Rica, bohužiaľ, vôbec ma nenadchla a ani mi nechutila.


 • 23.3.16 - Sidamo - napsal(a) Dave

  Dobrý den, moje nejoblíbenější káva Siadamo minule úplně propadla..Objednal jsem dva balíčky zrnkové, obě byly jakoby spálené, byla cítit nepříjemná pachuť, hned po otevření balíčku jsem věděl, že to není v pořádku..Škoda..
  Ještě, že jsem objednal i Tres Maria, ta byla exkluzivní.
  Objednávám další, ale Sidamo to už nebude... :-(

  • 23.3.16 - Re: Sidamo - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Dle Vašeho vyjádření a popisu byla káva evidentně upražena na vyšší stupeň, než je námi uváděný stupeň City Plus. Jedná se o pochybení z naší strany, za které se Vám tímto velice omlouváme - veškerou upraženou kávu pečlivě kontrolujeme, avšak velmi výjimečně (skutečně se to nestává často) nám nějaké nepatrné vadné množství unikne. Mrzí nás, že jste si nemohl kávu vychutnat dle Vašich představ. Rádi bychom Vám kávu vyměnili za nové balení a věříme, že tentokrát již budete s její kvalitou spokojen. Prosíme, abyste nám zaslal požadavek na reklamaci kávy na info@cerstvakava.cz nebo nás kontaktoval telefonicky na čísle 773 528 228, což je naše zákaznická infolinka.


 • 7.7.15 - Sidamo a jiné Etiopie - napsal(a) Jarda Orlík

  Jsem tu poprvé, ale rád bych vyzkoušel to Sidamo. Etiopské kávy mám ze všech nejraději, sice preferuji Djimmah, ale Sidamo je taky vynikající. Měl jsem Sidam už více z různých pražíren a osobně mám radši, když jsou, konkrétně africké kávy, praženy na výš. Zde uváděné City Plus je naprosto vyhovující. Ona je to ale taky otázka přípravy. Pokud je to do frech pressu, může být pražená třeba jen na City+, City, nebo dokonce na High, ale já preferuji full city nebo high french. Výš už to kroutí rukama. Ale hledám pražírnu s jasným standardem práce, v Česku je pražíren jako máku, ale všechny, z pochopitelných důvodů, praží malá množství a to je, obvykle, problém, protože čím mám větší pražičku, tím snadněji udržím standard. Až dopiju Djimmah, který zrovna piji, objednám si Vaše Sidamo.

  • 8.7.15 - Re: Sidamo a jiné Etiopie - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, a my už se nyní těšíme na Vaši objednávku a případné recenze :-)


 • 22.4.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Dana

  Dobrý den, tato káva je opravdu výborná. Pokud se jedná o pražení, tak bych uvítala, kdyby byla méně upražená. Lze si tuto kávu objednat na střední pražení? Poslední várka od Vás byla upražená úplně dočerna, sice je káva sladší, ale zanikají tím další odstíny příchutí.
  Děkuji.

  • 22.4.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Čerstvou Kávu pražíme na stupeň City Plus (což je lehce nad středním stupněm pražení) avšak chápeme, že někteří zákazníci mohou preferovat světlejší stupeň pražení. Dle Vašeho vyjádření káva byla upražena na vyšší stupeň, než jsem zmiňovala. Jestliže jste u nás zakoupila silněji upraženou kávu, zřejmě půjde o pochybení na naší straně, za které se Vám tímto velice omlouváme - veškerou upraženou kávu pečlivě kontrolujeme, avšak velmi výjimečně (skutečně se to nestává často, maximálně jednou za rok) nám nějaké vadné malé množství unikne. Neustále celý proces pražení a kontroly zdokonalujeme, abychom toto riziko minimalizovali. Mrzí nás, že jste si z daného důvodu nemohla kávu vychutnat dle Vašich představ. Pokud nejste s kvalitou kávy spokojena, rádi Vám ji vyměníme za nové balení, stačí když nám zašlete na naši kontaktní adresu stávající balení kávy, byť již otevřené a použité. Bohužel není v našich silách vycházet zákazníkům vstříc a pražit kávu na nižší stupeň, jelikož většina zákazníků je se stupněm City Plus velice spokojena a tento stupeň pražení preferuje.


 • 1.4.15 - Bez nadpisu - napsal(a) jagata

  Je výborná!!! Krásně voní po oříškách!


 • 4.8.14 - Mletí kávy - napsal(a) Michal

  Dobrý den, prodáváte kávu též namletou. Bohužel si ji sám nemohu namlit a nechci si kupovat mlinek. Děkuji.

  • 5.8.14 - Re: Mletí kávy - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, naší Čerstvou Kávu vám velmi rádi nameleme těsně před odesláním Vaší objednávky na hrubost, kterou budete požadovat ;-) Kávu mletou lze vložit i přímo do košíku a požadovanou hrubost stačí uvést do zákaznické poznámky při vytváření objednávky.


 • 5.5.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Jiří Krutil

  Mám zájem o čerstvě praženou etiopskou zrnkovou kávu v kilovém balení. Mohu požádat o datum pražení? Děkuji!

  • 6.5.14 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, Čerstvou Kávu pražíme několikrát do týdne. Momentálně máme skladem kávu Etiopii Sidamo praženou se včerejším datem 2014-05-05.


 • 16.2.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  dobrý den mám dotaz dá se tahle káva použít i do kávovaru?

  • 17.2.14 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano určitě ;-)


 • 15.10.13 - Díky za doporučení - napsal(a) Petr

  Děkuji Jirkovy za dnešní doporučení ke koupi na prodejně. Z překapávače úžasně plná chuť. Toto byla po dlouhé době opět KÁVA!
  Díky


 • 8.8.13 - Hrubost - napsal(a) Jrika

  Dobrý den,
  jak moc na jemno je tato káva mletá? hodí se na french press?

  • 8.8.13 - Re: Hrubost - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, kávu meleme těsně před odesláním objednávky, či před zákazníkem při přímém prodeji a to dle požadavků, které si zákazník sám určí. Kávu Vám tedy nameleme tak, jak budete chtít ;-)


 • 6.2.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Katka

  Dobrý den, je káva fair trade?
  Předem děkuji za odpověď.

  • 7.2.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato káva nepochází z fair trade.


 • 31.1.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Petr Procházka

  Nejsem expert, ale dělávám si tuhle kávu ve french pressu a je opravdu lahodná... chtěl bych se zeptat, jestli nebo jaký je rozdíl mezi kávou připravenou ve french pressu a klasickým českým turkem...není to jenom turek bez lógru? Děkuji a přeji vše dobré

  • 1.2.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, příprava kávy ve french pressu je v zásadě velmi podobná přípravě kávy "na turka". Velmí zásadní rozdíl je ovšem v tom, že při přípravě kávy na turka se káva louhuje po celou dobu konzumace. Z kávy se takto louhují nepříjemné kyselinky apod. Při přípravě kávy pomocí french pressu se káva louhuje maximálně 2-3 minuty, a zde se škodlivé látky z kávy nestačí vyextrahovat. Tento způsob přípravy kávy je tedy jednoznačně lepší.


 • 5.10.12 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Je to druha kava, kterou mam z Vaseho obchodu a musim rict, ze z tech kav, co jsem mel zatim moznost ochutnat mi chutna nejvice. Co mne hodne prekvapilo, ze ackoliv ma pomerne maly obsah kofeinu oproti ostatnim, dokaze cloveka po ranu dokonale "postavit" na nohy :o)).


 • 23.5.12 - Bunna ke Jimma - napsal(a) Vláďa

  Několik kávových keřů mám na zahradě. Není nad to, sám si sklidit, sám upražit a se sousedy vypít.
  Vláďa
  Západní Etiopie
  Jimma
  Sar Sefer
  Sheleko street


 • 21.12.10 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  najlepšia na svete


 • 1.7.10 - Bunna de Ethiopia - napsal(a) Ota

  ethiopske kavy a hlavne sidamo jsou ma slast, protoze jsou z meho druheho domova. Sidamo,Oromia,Kaffa,etc. LAHODA!!!


 • 3.2.10 - výborná káva - napsal(a) Karel

  Tato káva je opravdu výborná.


  Recenze produktu Čerstvá Káva Etiopie Sidamo

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.73 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ráda ochutnám něco jiného.


 • Václav hodnotil 31. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělá ovocná chuť. Jsem nadšen


 • Anonym hodnotil 11. 08. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • PetrK hodnotil 01. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Zkoušíme už delší dobu druhy kávy, které by nestály majlant a vyhovovaly nám a toto je náš favorit. Opravdu výborná káva.


 • Anonym hodnotil 27. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • belissimo


 • HonzaOO7 hodnotil 18. 07. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Vcelku dobrá káva, která nijak nevyčnívá. Doporučil bych na moka, nebo espresso. Pro filtraci je zbytečně moc do tmava pražená a není tak nejvhodnější.


 • Anonym hodnotil 20. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva. Stačí namlít před přípravou kávy a chuť je úžasná


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 05. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nejsem milovníkem příliš kyselých káv, tak je pro mne tato káva ideální volbou pro všední každodenní pití.


 • MiKee007 hodnotil 04. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doposud jsme důvěřovali spíše ověřeným značkám kávy a nejraději jsme měli některé druhy kávy Lavazza a také kávu Illy. Tato čerstvá káva byla naší první zkušeností s čerstvou kávou vůbec a je naprosto vynikající. A navíc vychází ještě levněji než třeba zmiňovaná značková káva Illy. Prostě super!!!


 • Anonym hodnotil 05. 04. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • dobrý výběr kávy


 • Anonym hodnotil 04. 04. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tato káva je výborná, už jsem jí jednou měla a je skvělá. Má spíš takovou jemnější chuť. Nemám, co bych vytkla.


 • Anonym hodnotil 29. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Důvod výběru : Postupně bych chtěl ochutnat vše.


 • Anonym hodnotil 20. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • pop hodnotil 09. 03. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • vyborna


 • Anonym hodnotil 24. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Lída hodnotil 19. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejsem velký znalec, ale káva je to vynikající a moc si na ní pochutnávám.


 • Anonym hodnotil 06. 02. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Láďa hodnotil 30. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dělat si pouze klasické koflíčky na kávu aby se projevila chuť této kávy. Doporučuji použít presovač na kávu. Je opravdu rozdíl mezi "Tureckou" a presovanou kávou.


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • objednáno dle popisu na stránkách, přesně odpovídalo..spokojenost


 • Anonym hodnotil 16. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji, byl jsem maximálně spokojen jak s aroma kávy, tak s její chutí... Chystání kávy je mým každodenním rituálem a tato káva mě v její přípravě ještě více povzbudila a navnadila... prostě každý den se na ni těším...


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výborná káva!


 • Konšel hodnotil 06. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji


 • Anonym hodnotil 03. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tuto kávu jsem zvolila jako jeden z dárků k Vánocům pro svoji švagrovou, která je gurmán přes kávu. Pevně věřím, že ji bude chutnat. Doporučuji pro ty, kteří si chtějí pochutnat na kávě a zároveň vyzkoušet jinak nedostupnou kávu na běžném trhu!


 • Anonym hodnotil 13. 08. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Patří mezi pravidelné pochutiny každý den


 • Anonym hodnotil 09. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Lu hodnotil 31. 03. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • velmi dobrá, výrazná chuť


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 03. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skvělá


 • Anonym hodnotil 19. 02. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 02. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • velmi dobré


 • Anonym hodnotil 21. 09. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 09. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Vynikajici cerstva kava, neporovnatelna s bezne dodavanymi druhy (mam na mysli klasicke znacky typu Lavazza, Illy, Segafredo, apod.)


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborné kafíčko, které chutná celé rodině.


 • Anonym hodnotil 17. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva s velmi vyváženou chutí, dá se pít i studená, u citlivějších lidí nedráždí žaludek.


 • Anonym hodnotil 14. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 09. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Výborná.


 • Anonym hodnotil 21. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 09. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Je výborná má jemnou chuť


 • Anonym hodnotil 04. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi jemná vyvážená chuť, není příliš hořká. Objednávám ji opakovaně.


 • Anonym hodnotil 21. 11. 2021 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ze všech ochutnaných káv nám tato svou chutí a vůní vyhovuje nejvíce


 • Anonym hodnotil 28. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2021 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Kávu střídám a tak někdy si koupím i tuto protože mi vyhovuje.


 • Anonym hodnotil 31. 12. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výborná káva


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2022 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • čerstvě upražená káva :)


 • Anonym hodnotil 31. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejlepší káva, úžasně voní, a ta chuť je dokonalá. Mám radši jemnější kávy a tahle to splňuje na 100 %.


 • Anonym hodnotil 15. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 03. 2022 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2022 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 06. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobrá káva s příjemnou vůní i chutí, doporučuji.


 • Dagmar hodnotil 25. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • spokojenost, káva chutná dle popisu dodavatele a dle očekávání


 • Anonym hodnotil 12. 06. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 04. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • vynikající chuť


 • Anonym hodnotil 05. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jemná kávička,která je lahodná i bez mléka,pro mě ideální.


 • Láďa hodnotil 30. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nevím, já si rád připravujičersvě namletou kávu, tuto kávu chtěla moje mamka.


 • Anonym hodnotil 20. 01. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 08. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Výborná káva, lepší je ovšem zrnková, kterou si doma čerstvě umelete.


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva. Pokud je v sáčku s uzávěrem, není nezbytné ji uchovávat v uzavíratelné nádobě.


 • Anonym hodnotil 22. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva. Mletou ji dáváme jako dárek přátelům, kteří nemají kávovar.


 • Anonym hodnotil 08. 12. 2021 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Průměrná káva. Nenadchne ani neurazí.


 • Anonym hodnotil 01. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • chuť i kvalita výborná - spokojenost


 • Anonym hodnotil 10. 04. 2022 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Je velmi dobrá


 • Eva Těšitelová hodnotil 18. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Krásně vonící výrazná káva.


 • Anonym hodnotil 15. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Šikovné balení, které dopřeje uchování kvality kávy určitě dlouhý čas. Upražení je tak akorát podle popisu. Trochu mně mrzí, že kafe na mně málo "barví" ale na chuť ani aroma to dopad nemá.


 • Anonym hodnotil 10. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Láďa hodnotil 30. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velice dobrá káva. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 06. 01. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Výborná káva


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • objedna jsem na zkousku dany druh kavy a jsem spokojen


 • Anonym hodnotil 02. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná chuť, skvělá vůně... prostě kvalitní káva


 • Anonym hodnotil 26. 05. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • ...


 • Anonym hodnotil 19. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • JPastier hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • perfektní káva vyvážené chuti a silné aroma - voní nám celá kuchyň


 • Veronika hodnotil 16. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Miluju kávu a ovoce.. a tato káva Etiopie je přesně to co chci


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5