Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan

Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan přichází začátkem roku 2021 ve své již třetí verzi, opět lepší a ještě krásnější. Nadchne vás svým strhujícím designem i technickou dokonalostí. Z loňska zůstala šestihranná základna s velkým displejem a samozřejmě ladné křivky na hubici i držadle. Barevně je nyní k dispozici v pěti provedeních kombinujících nerez, matnou černou, perleťovou bílou a vzhled dřeva a objemově se mírně zvětšila na 1 litr.

Výrobce:Brewista

5690,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


pouze osobní odběr

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
  • Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan
  • Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan
  • Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan


Famózní konvice Brewista Artisan se začátkem roku 2021 dočkala dalšího vylepšení v podobě nové šestihranné základny a je k dispozici v 5 barevných provedeních - perleťové bílé, perleťové bílé v kombinaci se vzorem dřeva, matné černé, matné černé v kombinaci se vzorem dřeva a v nerez oceli taktéž v kombinaci se vzorem dřeva.

Kráska z výstavy World of Coffee

Konvice Brewista Artisan se poprvé představila na výstavě World of Coffee 2017 v Budapešti, kde svým jedinečným vzhledem okamžitě upoutala pozornost. V poslední verzi tělo z nerezu kombinuje tři stylové barvy a prvky v dekoru dřeva, kdy jsou v každém provedení perfektně zdůrazněny ladné křivky. Oblá nádoba si rozumí s hubicí ve stylu labutí šíje a elegantně tvarovaným držadlem. Brewista Artisan pracuje na základně z tvrzeného skla, která je důstojným trůnem této královny mezi konvicemi.

Dlouhá, úzká hubice

Hubice tvarovaná do labutí šíje je krásná a praktická zároveň. Díky svému specifickému tvaru a úhlu nalévá vodu rovnoměrně, a vy tak máte perfektní kontrolu nad přípravou nápoje. Nalévání by jen těžko mohlo být přesnější a pohodlnější.

Přesná na jeden stupeň

Konvice ohřeje vodu na kávu nebo čaj v rozmezí 40 až 100 °C a to s přesností na jeden stupeň. Displej umístěný na skleněné základně ukazuje aktuální teplotu, ať už jste požadované stupně nastavili předem, nebo využili funkci Fast Boil, při níž se voda ohřeje až do varu. Samozřejmostí u konvic Brewista je program Keep Warm, který drží teplotu po celou hodinu. Při nalévání pak pomůže vestavěný časovač, díky němuž si připravíte nápoj přesně, jak ho máte rádi. Požitek z práce umocní elegantní držadlo, které je dokonale ergonomicky vyvážené.

Nástroj profesionálů

Jenn Hwang, Hector Rojas, Michalis Dimitrakopoulos – to jsou jen tři z mnoha baristů celosvětově proslulých v kávové branži, kteří nedají na konvici Brewista Artisan dopustit a často ji považují za to nejlepší, s čím se doposud za svoji kariéru setkali.

Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan v kostce:

  • Jedinečný design a výběr ze šesti barev
  • Elegantní hubice s precizním litím
  • Skleněná základna s displejem
  • Volba teploty v rozmezí 40 až 100 °C
  • Přesnost na jeden stupeň
  • Praktické funkce pro rychlý var i udržení teploty
  • Přesná příprava nápoje díky vestavěnému časovači

Recenze, dotazy a komentáře