Moka konvice Bialetti Venus

Jako Jitřenka vítá nový den, coby Večernice ukazuje cestu, když se stmívá. Venuše, planeta, která se proměnila ve hvězdu. Hvězdou se Venuše, pod italským jménem Venus, stane i ve vaší kuchyni - v podobě elegantního a praktického moka kávovaru v celonerezovém provedení, od velikosti na 4 šálky vhodném i pro indukci.

Barva:Chrom / Černá
Celkový objem:0.20 l
Určeno na:4 šálky
Výrobce:Bialetti

Původní cena: 839,00 Kč - sleva 30 %!

589,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Moka konvice Bialetti Venus

Popis produktu Moka konvice Bialetti Venus


Skladem již máme nový design moka konviček Venus z konce roku 2020.

Styl a funkčnost. Jako všechny moka kávovary Bialetti i Venus je dokonalým spojením elegantního vzhledu a praktičností a stane se v každé domácnosti nepostradatelným pomocníkem při každodenní přípravě kávy. Tělo z leštěného nerezu je prakticky nerozbitné, především muži ocení masivní rukojeť z tepluvzdorného plastu, která nevypadne ani z velké dlaně. Venus je kávovar do moderní domácnosti, kávu připraví na všech typech sporáků, včetně indukčních (od velikosti na 4 šálky).

Moka konvice Bialetti Venus v kostce:
 • Elegantní kávovar z 18/10 nerezové oceli
 • Odnímatelné ergonomické držadlo z tepluvzdorného plastu
 • Od velikosti na 4 šálky vhodný i pro indukční sporáky
 • Snadná údržba v myčce nádobí

Před nákupem si, prosíme, ověřte, zda bude Váš indukční vařič kompatibilní s touto konvičkou. Některé vařiče totiž vyžadují plochu s určitým minimálním rozměrem, který může být větší, než průměr dna této moka konvičky. Průměr dna této moka konvičky je 92 mm.

Parametry

MateriálNerez / Plast

Recenze, dotazy a komentáře


 • 16.1.20 - Sklokeramika - napsal(a) Filip

  Dobrý den, chci se zeptat zda mohu tuto konvičku ohřívat na sklokeramice? Děkuji za radu :)

  • 16.1.20 - Re: Sklokeramika - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, moka konvice Bialetti Venus je díky speciální úpravě dna vhodná k používání na indukci, rozumí si však se všemi běžně používanými typy vařičů.


 • 16.3.19 - Indukční desku IKEA tip \"MOJLIG - napsal(a) Vladimir

  Dobrý den
  Mam Indukční desku kupenou v IKEA tip \"MOJLIG\"
  Bude konvice fungovat
  Dekuji

  • 18.3.19 - Re: Indukční desku IKEA tip \ - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, důležitým faktorem je průměr dna konvičky (v tomto případě je to 92 mm). Každá indukční deska má výrobcem daný konkrétní průměr dna nádoby, který lze použít, aby indukce sepnula a fungovala. Tento údaj by měl být uveden v návodu použití k Vaší indukční desce.


 • 7.9.18 - CZ návod - napsal(a) Martina

  Dobrý den,
  ve středu jsme obdrželi tuto konvičku. Bohužel v balení postrádám návod k použití v češtině.Můžete mi zaslat odkaz, kde si jej mohu stáhnout nebo poslat ve formátu PDF na mail/adresu doplním po domluvě/.
  Děkuji
  Martina Kokaislová

  • 7.9.18 - Re: CZ návod - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, návod v českém jazyce Vám rádi zašleme. Velmi se omlouváme, že nebyl u konvičky přiložen. Napište nám, prosím, na náš e-mail.


 • 7.8.18 - Chuť kávy - napsal(a) Drahomír

  Dobrý den, umíte posoudit zda je lepší káva s hliníku nebo s nerezu? Děkuji

  • 7.8.18 - Re: Chuť kávy - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, kávovými znalci se všeobecně doporučují spíše hliníkové moka konvičky, jelikož vedou lépe a rovnoměrněji teplo a po čase se uvnitř konvičky vytvoří kávová patina, která dodává kávě lepší chuť. Nerezová konvička má spíše estetickou výhodu, jelikož se může důkladněji umývat a tím vypadá déle jako nová.


 • 14.3.17 - Moca konvice - napsal(a) Milan Sedlák

  Dobrý den,
  dostal jsem k vánocům moca konvicku bialetti Venus na 1 dcl.na indukci. Ale nemohu přijít na to jak kávu uvařit. Dávám studenou vodu, káva je pomletá na střední hrubost. Dám na indukci na nejvyšší výkon. Asi po minutě káva začne pomalu protékat a až je obsah v horní části, tak teprve začne bublat a chrčet. Poté vypínám. Ale káva je jen vlažná,není horká a už vůbec ne vařící. Není to na reklamaci_ Děkuji za vysvětlení a radu. Milan Sedlák. Konvička byla zakoupena u Vás .

  • 15.3.17 - Re: Moca konvice - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pravděpodobně to bude tím, že dáváte konvičku na indukci hned na nejvyšší výkon. Proto v konvičce vznikne potřebný tlak k překapávání, ale voda se za tak krátkou dobu nestihne ohřát. Zkuste vařit pozvolněji - indukci dát na střední stupeň nebo dokonce kousek pod střední stupeň. Takto by se měla voda stihnout ohřát, než se vytvoří tlak k překapávání. Pokud ani tak nebude káva horká, určitě nám konvičku zašlete k reklamaci.


 • 5.10.16 - 13 cm - napsal(a) Hana

  Dobrý den, jsem milovnice kávy připravené z moka konvičky, bohužel jsem nucena přejít na indukci, kde je plotýnka 13 cm - respektive dno nádoby.....Četla jsem předchozí komentáře, myslíte, že se mi podaří vařit kávu s touto konvičkou ? Opravdu zákazníci mají zkušenosti, že indukce lze ošálit ? Nebo stále se ještě neobjevila na trhu konvička s mega pruměrem 13 cm ? Děkuji za odpověď.

  • 7.10.16 - Re: 13 cm - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel konvička na 4 šálky s průměrem větším než 13cm není. Ano, někteří zákazníci nám napsali tip, že indukce lze přidáním další nádoby na plotýnku ošálit. Bohužel zde nemáme k dispozici indukční sporák, takže tutu skutečnost nemůžeme vyzkoušet, každopádně lze předpokládat, že každý vařič se chová jinak, někde to může jít a někde ne. Určitě bychom na to nespoléhali :)


 • 13.8.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,
  s konvičkou jsem spokojen jenom mi vadí, že při vaření pára kondenzuje pod víčkem u rukověti a voda stéká dolů na sporák.

  • 13.8.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Při přípravě kávy v této Moka konvičce je malé množství zkondenzované páry běžným jevem. Zkondenzovaná pára by však již neměla stékat na sporák. Doporučujeme zaslat Moka konvičku k reklamaci, abychom mohli posoudit popisovanou závadu a vyhodnotit, zda je konvička v pořádku či ne.


 • 11.8.15 - kava - napsal(a) Rita Vachková

  Prosim,kolik gramu kávy mám do tyto konvičky dát,když chci jen jednu porci.Voda by mi vyhovovala,když dám pod ventil,ale když naplním celé sítko,bojím se,že bude moc silná
  Děkuji.

  • 12.8.15 - Re: kava - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Vámi zvolená moka konvička je určena primárně na přípravu 4 šálků kávy. Doporučuje se při každé přípravě kávy uvařit dávku, na kterou je konvička určena, tudíž ve Vašem případě byste pokaždé měla uvařit 4 šálky kávy, což objemově u této moka konvičky činí 2 dcl kávy. Pokaždé je nutné naplnit mletou kávou trychtýř (sběrnou misku) až po okraj (lépe nechat ještě mírný kopeček, neupěchovávat). Pokud byste nějak regulovala množství kávy v této misce či množství vody za účelem připravit menší množství kávy, třeba právě ten 1 šálek (v moka konvičce určené na 4 šálky), tak by výsledná chuť již nemusela odpovídat požadované chuti kávy, kterou získáte pouze za dodržení uvedených podmínek. Káva uvařená v moka konvičce by měla mít silnou výraznou chuť, kterou bychom mohli přirovnat espressu.


 • 29.7.15 - prosba - napsal(a) Olga

  Vážení, nejsem odborník na kávu, ale ráda ji piju. Jakou kávu by jste mi doporučili do tohoto kávovaru a jak mletou? Děkuji

  • 30.7.15 - Re: prosba - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Do moka konvičky bychom Vám doporučili kávu umletou na hrubost, kterou bychom přirovnali konzistenci mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Rádi bychom Vám doporučili pro přípravu kávy v moka konvičce naši značku - Čerstvou Kávu. Jedná se o jednodruhové kávy, 100% Arabiky. Na výběr máte z 8 druhů, dle Vašich preferencí si můžete vybrat kávu více acidní nebo s nízkou aciditou. Sortiment Čerstvé Kávy naleznete na těchto webových stránkách - Sortiment Čerstvé Kávy. Kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, čímž zajistíme, že ji dokážeme prodat během několika dnů - dostane se k Vám tak maximálně čerstvá, plná chuti a aroma.


 • 22.11.14 - Bez nadpisu - napsal(a) vepe

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda konvička je vyrobená v Itálii nebo v Číně a zda lze použít i na sklokeramickou desku. Předem děkuji za odpověď.

  • 23.11.14 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý večer, moka konvička Bialetti Venus je vyrobena v Itálii a lze ji použít na všech typech vařičů, včetně sklokeramické varné desky.


 • 18.11.14 - rozdíl - napsal(a) Jan

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je nějaký faktický rozdíl mezi touto konvicí (Bialetti Venus) a konvicí Bialetti Kitty Nera (http://www.cerstvakava.cz/1153-moka-konvice-bialetti-kitty-nera-4-salky/) popřípadě G.A.T. Lady Induction (http://www.cerstvakava.cz/1277-moka-konvice-gat-lady-induction-4-salky/).
  Předem děkuji za odpověď.

  • 18.11.14 - Re: rozdíl - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozdíly jsou pouze v designu, popř. výrobci, funkčně jsou tyto konvičky shodné.


 • 16.10.14 - 6 cups - napsal(a) Iva

  Dobry den, mate prosim take v nabidce 6salkovou konvicku? Jestli ano, jaky je prosim objem hotove kavy a kolik konvicka stoji? Kdyz prijdu do vaseho kamenneho obchodu ve Strasnicich, mohu konvicku videt? Potrebuji verzi na indukci. Dekuji za odpoved.

  • 16.10.14 - Re: 6 cups - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, s moka konvičkou Venus na 6 šálků připravíte cca 0,3l kávy. Tuto moka konvičku také nabízíme na našem e-shopu a je vhodná na indukční vařič ;-)


 • 15.4.14 - distanční sítko - napsal(a) Bára

  Dobrý den, je prosím vás tato moka konvička vybavena distančním sítkem, aby bylo možno dávku kávy snížit na polovinu?

  • 15.4.14 - Re: distanční sítko - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato moka konvička redukci, bohužel, nemá. Sítko s redukcí má například moka konvička VIP Inox, kdy stačí do filtru vložit redukci a místo čtyř šálků kávy vyrobí jen dva.


 • 19.3.14 - priemer podorysu - napsal(a) Paco

  Dobry den,

  chcem sa opytat aky je velky priemer podorysu.... pred kupou by som si radsej otestoval funkcnost na moje indukcnej.....

  • 20.3.14 - Re: priemer podorysu - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, průměr dna této moka konvičky je 92 mm.


 • 22.3.13 - 2 šálky - napsal(a) pierrot

  Dobrý den, bude dostupná tato konvice i na 2 šálky? Děkuji

  • 22.3.13 - Re: 2 šálky - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, moka konvičku Bialetti Venus na 2 šálky máme také ve své nabídce, nicméně tato konvička nelze, bohužel, používat na indukční desce.


 • 26.9.12 - Děkuji za rychlou odpověď - napsal(a) MH

  :)


 • 25.9.12 - Dostupnost - napsal(a) MH

  Prosím pěkně, kdy bude opět dostupná?

  • 26.9.12 - Re: Dostupnost - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato Moka konvice by měla být opět dostupná během jednoho, maximálně dvou týdnů.


 • 10.9.12 - Na některých indukcích nefunguje - napsal(a) Radim

  je příliš malá a indukce se odmítne zapnout. Jde to oblbnout dalším hrncem v těsné blízkosti.

  • 10.9.12 - Re: Na některých indukcích nefunguje - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za zajímavý poznatek a především dobrý trik :-)


 • 27.6.12 - Skvělá, ale pozor na opaření. - napsal(a) Portos

  Koupil jsem ji s kávou Brazilie Santos. Prodavač mě upozorňoval, že káva z moka konvice nemá stejnou chuť jako klasické presso, že někomu nemusí chutnat, ale šel jsem do toho. Nelitoval jsem. Káva byla výborná i díky dobré surovině. Nemá pěnu jako presso, ale je silnější a intenzivnější. Na indukci je příprava rychlá, startuju na plný výkon, když začne bublat - překapávat, snížím o 3 stupně. Asi za 3 minuty je hotovo (konvička nebublá). Kávy není moc, je to na 4 malé italokávičky, tedy dva "české" šálky. Pozor na opaření, rukojeť držte za dolní konec. Pod pantem víčka je totiž nepraktický otvor, kterým také proudí horká pára, která se sráží na rukojeti, rozpaluje a stéká. Vůbec celá konvička je po přípravě velmi horká a hrozí spálením. Vím své:-) Manipulaci už zvládám, jsem celkově spokojený.


  Recenze produktu Moka konvice Bialetti Venus

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.60 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • JPastier hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • je kvalitní a funguje i na indukčním panelu kafe je na indukci hotové do 30 sekund


 • Anonym hodnotil 30. 03. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 11. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Ok


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 01. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • moc dobré kafe o 100% lepší než turek rychlá a snadná manipulace


 • Anonym hodnotil 10. 03. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 03. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • doporucuji vsem co chteji pit kvalitni domaci kavu dobra obsluha,jednoducha udrzba v kombinaci s kvalitni a cerstve namletou kavou dokonaly pozitek


 • Anonym hodnotil 11. 05. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Celkově jsem s touto mokka konvičkou spokojena.


 • Anonym hodnotil 15. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Doporučuji. Přijde mi ale spíš na tři malé šálky kávy než na čtyři.


 • Anonym hodnotil 20. 05. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 05. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Bezvadné


 • Anonym hodnotil 04. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Chtěla jsem mokakonvičku na indukci a tento požadavek mi vybraný produkt splnil. Používá se dobře, je vyrobena z nerezu, čili snadná údržba, úchytka nepálí.


 • Ing. Bořivoj Krys hodnotil 14. 07. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • do domácnosti jsme pořídili indukční plotnu a starší typ presovače jsme nemohli využít


 • Anonym hodnotil 04. 08. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 09. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 09. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 11. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • vynikající k přípravě velmi chutné, ale silné kávy! Je třeba dávat pozor množství vypité kávy, jinak se rozbuší srdce.


 • Anonym hodnotil 20. 12. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splnila očekávání. Pro nás akorát na 2 šálky kávy


 • Anonym hodnotil 06. 02. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • dobrý výrobek, ale chtělo by to předělat úchyt víka


 • Petra Hyklová hodnotil 18. 02. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jediný důvod, proč jej nemám i v práci, je ten že tam nemáme plotnu. Vařím na plynu, zahřátí vody trvá v závislosti na síle plamene 1-4 minuty, samotné protlačení kávy je velmi rychlé. Hlasitost nemůžu dost dobře hodnotit, protože podle ní poznám, zda už je káva hotová. Čistím oplachováním, občas vytřením houbičkou.


 • Anonym hodnotil 23. 02. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Na jeden český šálek kávy ideální velikost


 • Anonym hodnotil 26. 07. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Mohu doporučit


 • Anonym hodnotil 13. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 10. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • ok


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • dobrá volba


 • Anonym hodnotil 21. 08. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Skvělý


 • Marta hodnotil 03. 11. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • S konvickou jsem velmi spokojena. Mam indukci, tak jsem musela volit tuto velikost, ale kava nastesti dobre chutna, i kdyz dam trochu mene kavy (alespon mne ;-).


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • kvalitní moka konvička


 • Anonym hodnotil 23. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Rychlá příprava


 • Tonec hodnotil 23. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost všem doporučuji


 • Anonym hodnotil 28. 09. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Pavla hodnotil 14. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • kvalita


 • Anonym hodnotil 18. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Krásný design, překapaná káva velmi kvalitní


 • Lenka Kuncová hodnotil 26. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • PŘÍŠTĚ BYCH SI KOUPILA NA 6 ŠÁLKŮ


 • Anonym hodnotil 02. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Kamny hodnotil 03. 05. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 11. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Není co hodnotit objednala jsem, zaplatila, vyzvedla zatím nevyzkoušela mám to jako vánoční dárek


 • Anonym hodnotil 10. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Toto je moje první moka konvička, ale co jsem se dočetl, tak i v dalších zůstává ve spodní nádobce trocha vody. Nevnímám to jako nedostatek nebo nedomyšlenost, ale jako konstrukční řešení pro případ, že někdo zapomene na konvičku na plotně. Jednak se díky tomu déle ozývá bublavý zvuk a také to potenciálně předejde zvlnění dna. Při čištění je ale na to potřeba myslet - jednak aby se člověk neopařil a také aby neměl všude vodu. Stačí nechat vychladnout a trychtýř s kávou vyklápět nad dřezem do ruky. Káva v trychtýřku "ztuhne" (pokud jí tam nedáte příliš málo), takže se nerozsype a během vyklápění tak jednoduše vylijete vodu ze spodní nádobky.


 • Anonym hodnotil 21. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 02. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 03. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělá kafevarka - kávovar


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2019 tento produkt známkou 1.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 10. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kvalitni a moc pekna konvicka. Idealni darek. Bere i indukci. Velikost akorat pro dva. Super.


 • Anonym hodnotil 22. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • možnost koupě náhradních dílů jako třeba těsnění a hlavně výběr několika druhů kávy


 • Anonym hodnotil 19. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Pomocí této této konvičky připravíte perfektní kávu.


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mocca konvička je moc hezká, funkčnost nemůžu zatím posoudit. Byl to dárek.


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva z konvice je dobrá, příště si koupím větší.


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Rychla priprava v konvičce,kava je opravdu vyborna z konvičky.


 • Anonym hodnotil 07. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 06. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 07. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vyborny vyrobek, skvela kava


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5