Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)

Vše, co potřebujete pro kvalitní filtrovanou kávu, výhodně v jednom balení – konvice, dripper, filtry i odměrka. Sada Hario V60 Craft je ideální pro začátečníky, kteří pokukují po dripperu, ale zatím s přípravou kávy nemají větší zkušenosti. Japonská značka Hario je zárukou kvality za rozumnou cenu.

Výrobce:Hario

659,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)
 • Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)
 • Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)
 • Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)

Popis produktu Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)


Souprava dripperu, konvice, papírových filtrů a odměrky je perfektním startovacím balíčkem pro ty, kteří si s přípravou filtrované kávy zatím příliš netykají. Je odolná, bytelná a finančně dostupná.

Hario V60 Craft (VCND-02B-EX) nabízí oproti předchozí řadě Hario V60 VCSD-02 konvici s klasickým V60 designem. Sada je prvním krokem ke kvalitní kávě pro začátečníky, ale i praktickým dárkem pro všechny, kteří už mají dost klasického turka a instantní kávy.

Japonská firma Hario vznikla už roku 1921 původně jako výrobce žáruvzdorného skla, ale ve světě kávy se proslavila až s dripperem Hario V60 v roce 1980 - snažila se jím reagovat na náročnou přípravu kávy v tehdy nejrozšířenějším Nel dripu, s Hariem to nově zvládl i začátečník. V roce 2004 jsme přivítali jeho dnešní, inovovanou verzi. A co znamená číslo 60 v názvu? Není to nic jiného než úhel, který papírový filtr svírá v nádobce. Přečtěte si více o historii firmy Hario.

Stejně jako další výrobky Hario je i tento komplet výsledkem pečlivé práce. Nepřekvapí vás žádné netěsnosti ani uvolněné součásti. Můžete se tak spolehnout, že s ní připravíte kvalitní kávu během několika okamžiků.

Součástí sady v černé barvě je legendární dripper Hario V60 v plastové verzi (velikost č. 2), skleněná konvička, odměrka a 40 kusů bělených papírových filtrů.

Sada Hario V60 Craft v kostce:

 • Vše na přípravu filtrované kávy v jednom balení
 • Konvička na kávu s objemem 0,6 l
 • Výborný poměr ceny a kvality
 • Včetně odměrky a zásoby filtrů
 • Japonská kvalita Hario

Pokud to s kvalitní kávou myslíte vážně, ale zatím si netroufáte na příliš výrazné aroma, vyzkoušejte čerstvou kostarickou kávu. Pro její jemnou, ale přitom plnou chuť si jí cení odborníci po celém světě.

Chcete pozvednout přípravu kávy na ještě vyšší úroveň? Nahraďte plast keramickým dripperem Hario V60, doplňte ho konvicí na kávu Brewista a užívejte si v kuchyni chvilky luxusu.

Recenze, dotazy a komentáře


  Recenze produktu Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft (VCND-02B-EX)

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 5.00 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 06. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Lepší, jemnější chuť kávy, šetrnější k žaludku oproti turecké kávě.