Káva Brazílie Santos, zrnková

Vyvážená, bez náznaku hořkosti, s minimální kyselostí a s oříškovo-čokoládovými tóny. Vhodná i pro ty, kdo se s kvalitní kávou teprve seznamují. Dopřejte si i vy legendu mezi světovými kávami, stoprocentní arabiku, jež se rodí v zemi fotbalových géniů a samby.

Typ:Zrnková káva
Balení:Standardní balení
Hmotnost:250 gramů
Výrobce:ČERSTVÁ KÁVA

149,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Káva Brazílie Santos, zrnková

Popis produktu Káva Brazílie Santos, zrnková


Psán byl rok 1727 a kávovník prvý zasazen v Brazílii byl rukou vojákovou – Francisem de Melo Palhetem, který přesvědčil dámu z Francouzské Guayany, aby mu dala pár kávových zrnek. Tak byla káva propašována do Brazílie a velmi podloudnou cestou tak podníceno bylo nynější hlavní brazilské odvětví. Příběh, jenž by s klidným svědomím romantickým být nazván mohl, se vypráví nejlépe nad plodem trvalým známosti jejich, nad kávou.

Pytel kávy - Cafés do Brasil

o kávě

Pěstuje se ve výškách od 800 do 1400 metrů nad mořem v mírných klimatických podmínkách na místech, kde oblast São Paulo hraničí s oblastí Minas Gerais. Tady miliony kávovníků, zalitých teplým brazilským sluncem a dle tradice pocházejících v přímé linii z prvních zrn, propašovaných do země z Francouzské Guyany, dávají od čtvrtého roku bohatou úrodu, jež se pak ve městě Santos, hlavním přístavu brazilské kávy, coby slavná „Brazils“ nakládá na zámořské lodě a expeduje do celého světa. Přístav ale kávě své jméno nepropůjčil, získala jej na počest brazilského průkopníka letecké navigace Alberta Santose Dumonta.

o zemi, kde se káva pěstuje

Brazílie? Země fotbalu, samby a karnevalu. A také kávy, která se stala v očích veřejnosti synonymem pro „kvalitní kávu“ - brazilská káva byla pojmem na začátku dvacátého století a je jím i dnes.- Brazílie je nefalšovanou královnou kávového průmyslu. Bez nadsázky. Pokud budete pátrat, kdo je největším producentem kávy na světě, je to právě Brazílie, kdo každý rok vypěstuje, zpracuje a vyveze do zahraničí 30-35 % světové produkce kávy. I Frank Sinatra ve slavné písni The Coffee Song zpívá „they’ve got an awful lot of coffee in Brazil,“ v Brazílii mají neskutečné množství kávy...

Plantáže v Minas Gerais

Za postavením Brazílie coby kávové velmoci stojí prostý fakt – země leží ve všech třech klimatických pásmech, pro pěstování kávy nejpříhodnějších. Nejvíce plantáží je ve vyšších nadmořských výškách mírného klimatu jihovýchodní Brazílie v oblastech São Paulo, Minas Gerais, Rio de Janeiro, Paraná, Esprito Santo, Bahia a Pernambuco. Ještě uveďme, že celých 75 % brazilské kávy vyrůstá na plantážích drobných pěstitelů.

chuť kávy

Vyvážený, mírně kyselý šálek bez výrazných chuťových extrémů, v němž je každý doušek lemován nádherným vyváženým tělem a chutí celé kávy. Již při prvním ochutnání zaujme lehce ovocnou chutí, v níž po chvíli rozeznáme tóny oříšků a kořeněné čokolády a která nezanechává v ústech sebemenší stopu hořkosti.

Vlastnosti kávy

KofeinJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
PěnaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Bohatost chutiJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Určení kávy

EspressoJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Překapávaná kávaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
TurekJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Recenze, dotazy a komentáře


 • 12.11.21 - Bez nadpisu - napsal(a) Klara

  Dobry den, chtěla bych se zeptat, když teď objednam vaši čerstvou kávu, jak dlouho vydrzi? Vydrzi pod vánoční stromecek jako darek? Předem dekuji za odpověď.

  • 12.11.21 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Monika Vaněčková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, a tak se k Vám dostane maximálně 14 dnů od upražení. Následně je její expirace jeden rok.


 • 26.4.18 - Bez nadpisu - napsal(a) Johny Pětník

  Kupuju tudle kávu už nějaký čas a nedávno, když jsem jel z obchodu s několika balíčky \"Brazílie\", nabíral jsem do auta našeho zákazníka. Po pár minutách jízdy se mi svěřil, že má hroznou chuť na kávu.Nechápal, čemu se směju, pochopil až u nás v kanceláři Tadle káva totiž strašně krásně a nevtíravě voní a ještě lépe chutná. Nemohu se zbavit dojmu, že od té doby u nás tenhle zákazník nakupuje častěji než dřív ;-)

  • 26.4.18 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za úžasnou pochvalu, máme radost, že naše káva sklízí takový úspěch :)


 • 25.12.17 - Aroma? - napsal(a) Kamča

  Dobrý den. Dostali jsme od rodiny jako dárek balení různých druhů zrnkových káv. Je tam také Brazilská a píše se, jak uvádíte také vy, že má lehce příchuť oříšků a čokolády. Chci se tedy zeptat, zda je vhodné to dávat do kávovaru. Bojím se, aby mi tohle aroma nezůstalo a pak při jiném druhu kávy abych stále necítila oříšky a vychutnala si zase jiný druh. Vím, že hodně aromatická káva - s příchutí - by se do kávovaru dávat neměla, tak se chci zeptat, zda se jedná i o tuto kávu, nebo zda existují ještě iiné, více aromatické. Děkuji za odpověď, Kamča

  • 27.12.17 - Re: Aroma? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, všechny naše čerstvě pražené kávy lze použít i do kávovarů. Zatím jsme nezaznamenali žádnou stížnost, že by aroma z této kávy zůstávalo cítit i při přípravě dalších káv. Určitě se nemusíte obávat a vyzkoušejte :)


 • 22.7.17 - příprava kávy - napsal(a) Lukáš

  Dobrý den,
  tak jsem si u Vás byl také zakoupit tento produkt a musím také konstatovat, že jsem si ho opravdu užil. Výtečná záležitost. Příprava proběhla v moka konvičce a výsledek byl nad očekávání. Kolikrát jsem si koupil kávu, která mi prostě nechutnala, takže jsem už skoro rezignoval, ale jsem rád, že jsem navštívil Váš obchod a využil Vaše rady s pomocí při výběru. Ještě jedna zkušenost. Doufám, že mne za to neutrhnete hlavu. Vlastním ještě kávovar Dolce Gusto, káva s těch tablet se vážně nedá srovnat a ani jí srovnávat nechci, jen mám plnící tabletu, tak jsem zkusil připravit to i tak a výsledek byl skoro srovnatelný s konvičkou, takže jde to i tak...
  S pozdravem Lukáš

  • 24.7.17 - Re: příprava kávy - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme nadšeni, že Vám káva chutná. Je samozřejmě i zajímavé vědět, že i tento kávovar zvládne vytvořit téměř srovnatelnou chuť jako moka konvička :)


 • 15.5.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Hana

  Dobrý den, je možné tuto kávu dostat namletou pro french press? děkuji za odpoveď

  • 15.5.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, mletou kávu si můžete objednat zde: Káva Brazílie Santos, mletá . Do poznámky k objednávce napište, že si kávu přejete namlít pro french press.


 • 22.4.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Vlasta

  Dobrý den, jakou kávu z čerstvých káv by jste mi doporučili, aby měla sladkou chuť, nebyla kyselá ani hořká, a aby se z ní dal dělat turek. Díky za odpověď.

  • 25.4.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, káva Brazílie Santos je zajisté správným výběrem. Určitě ji, dle všech Vašich požadavků na kávu, můžeme doporučit. Věříme, že Vám bude chutnat.


 • 15.1.16 - Bez nadpisu - napsal(a) Šála

  Dobrý den,je tato káva vhodná kávovarů delonghi

  • 15.1.16 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Ano, tato káva je vhodná do kávovarů Delonghi.


 • 9.1.16 - Fair trade - napsal(a) Andy

  Dobry den, chci se zeptat zda li mate kavy spadajici pod FAIR TRADE a pripadne ktere z nich to jsou?

  • 10.1.16 - Re: Fair trade - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. V našem sortimentu momentálně nenabízíme žádnou kávu, která by spadala do kategorie Fair Trade.


 • 8.1.16 - Bez nadpisu - napsal(a) Tynny

  Jezisek nam donesl novy pakovy kavovar a k tomu tuto vybornou kavicku a take Costaricu Tarrazu. Musim rict, ze jsou obe vyborne, nicmene Santos me nadchla vice. Muzu poprosit o doporuceni nejake dalsi kavicky, ktera by mohla byt podle meho gusta? :-) Odbornikum dekuji za tipy :-)

  • 9.1.16 - Re: - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Na základě Vaší specifikace chutí (s přihlednutím k tomu, že Vám zachutnala naše Čerstvá Káva Brazílie Santos), bychom Vám rádi doporučili ochutnat z našeho sortimentu Čerstvá Káva další kávu - Kolumbie Supremo - Kolumbie Supremo. Tato káva má kořeněné aroma, bohatou a smetanovou chuť s decentní kyselostí.


 • 31.12.15 - Světlejší pražení - napsal(a) George

  Dobrý den,
  v různých starých komentářích jste psali, že všechny Vaše kávy pražíte na stupeň 5 - city plus/medium, ale že budete nové várky pražit světleji.
  Chtěl bych se tedy touto cestou zeptat, jestli tomu už tak je a opravdu už všechny kávy z Vašeho sortimentu pražíte světleji a o kolik?

  Předem děkuji

  • 4.1.16 - Re: Světlejší pražení - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za Váš dotaz. Naši značku kávy "Čerstvá Káva" prozatím stále pražíme na stupeň City Plus, tedy střední stupeň. Rádi bychom zákazníkům nabídli i světleji pražené kávy, ale momentálně Vám nemůže určit konkrétní datum, kdy se tak stane.


 • 17.12.15 - ARABIKA - ROBUSTA - napsal(a) šnek

  Dobrý den, prodáváte čerstvou kávu jen arabiku?

  • 17.12.15 - Re: ARABIKA - ROBUSTA - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. V sortimentu Čerstvé Kávy naleznete i směs Arabiky a Robusty, a to v kávě Espresso Classic - Espresso Classic, zrnková. Tato káva obsahuje 80% podíl šesti výběrových Arabik a 20% podíl dvou kvalitních Robust, které dodávají kávě lehce oříškový nádech a krásnou cremu.


 • 17.11.15 - čerstvost - napsal(a) ondra

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak dlouho se dá káva v neotevřeném balení považovat za čerstvou, tedy aby neztratila aroma či chuť? Zakoupil jsem u Vás před chvíli několik balení, které bych chtěl věnovat jako dárek k Vánocům, ale říkám si teď, zda jsem to neobjednal příliš brzo.. Díky!

  • 18.11.15 - Re: čerstvost - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Jestliže kávu neotevřete a budete ji skladovat do Vánoc v uzavřeném balení, tak aroma kávy zůstane zachováno. Nemusíte mít tedy obavy. Standardní doba expirace kávy je vždy 1 rok od data pražení kávy. Datum expirace je uvedeno na obalu.


 • 8.11.15 - káva - napsal(a) Bloody0

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat odkud nepraženou kávu objednáváte, popřípadě máte li informace z kterých plantáží káva pochází atp.Děkuji a přeji hezký den.

  • 9.11.15 - Re: káva - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Objednáváme ji od evropských distributorů. Nejedná se o výběrovou kávu, jde tedy, což je v Brazílii velmi časté, o směs Arabik z více farem v oblasti - tu specifikujeme přímo v popisku u produktu.


 • 17.10.15 - Kofein - napsal(a) Jouda

  Dobrý den, chci se zeptat, kolik kofeinu obsahuje tato káva. Konkrétně tedy kolik gramů kávy může člověk denně bezpečně vypít? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  • 18.10.15 - Re: Kofein - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Obsah kofeinu v jednotlivých kávách neměříme, u Arabiky se běžně pohybuje mezi 1-1,8 % hmotnosti. Zdravou či přiměřenou dávku kofeinu doporučujeme konzultovat s lékařem a pokud se dotazujete na bezpečnost, pak je smrtelná dávka kofeinu 15 gramů pro člověka o váze 100 kg, tzn. v případě, že by káva měla obsah kofeinu na horní hranici, tedy 1,8 % hmotnosti, jde o 119 šálků espressa připravených ze 7 gramů kávy.


 • 15.7.15 - Čerstvost - napsal(a) Ivan

  Dobrý den, pokud u vás objednám čerstvou zrnkovou kávu, je na obalu vyznačen datum pražení, respektive jak čerstvá na vašem e-shopu bývá, máte vlatsní pražírnu? Ceny čerstvé kávy jsou u vás opravdu nízké, až moc...

  • 16.7.15 - Re: Čerstvost - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, kávu máme čerstvou od 1. dne od upražení, velkou většinu prodáme do týdne a kávu starší než 2 týdny od upražení neprodáváme. Ceny považujeme za rozumné, ani příliš nízké, ani příliš vysoké :-)


 • 29.12.14 - Sáček se zipem - napsal(a) Stano

  Dobrý den. Zrnkovú kávu prodávate také v sáčku s rýchlo uzavíratelným zipem, tak jak tomu je u mleté kávy? Děkuji

  • 29.12.14 - Re: Sáček se zipem - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, Čerstvou Kávu v zrnkovém provedení zasíláme v zataveném černém plastovém sáčku, nikoli tedy v sáčku se zipem.


 • 11.11.14 - Mletá vs. Zrnková Káva - napsal(a) Petr

  Dobrý den,
  Chci se zeptat jestli je rozdíl v kvalitě mezi mletou a zrnkovou kávou? Zda to nějak ovlivní chuť nebo jiné vlastnosti kávy?
  děkuji

  • 11.11.14 - Re: Mletá vs. Zrnková Káva - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozdíly jsou velké. Mletá káva velmi rychle ztrácí své vzácné aroma a měla by se ideálně spotřebovat do několika minut, aby výsledný nápoj neztratil nic ve své chuti. Proto určitě doporučujeme kávu namlít až těsně před samotnou přípravou kávy.


 • 20.3.14 - Pouze lehká kyselost - napsal(a) Terka Vítková

  Dobrý den,
  musím říci, že tato káva patří mezi moji trojici nejoblíbenějších, hned vedle kostarické a Guatemala - tres Maria. Je jemná, lehčí, mírná kyselost doznívá až v konci. Sametově hebká. Připravuji ve french pressu a chutná nejlépe při zcezení po jedné minutě. Ty druhé dvě také miluji, ale přijdou mi silnější.

  Moje lékařka mi povolila jednu kávu denně, z vlastní zkušenosti mohu říci, že při této přípravě je káva nejen zdravější a neničí žaludek, ale také se \"vyluhuje\" méně kofeinu, takže osoby trpící vyšším krevním tlakem si ji také mohou v malém množství dovolit.


 • 5.11.13 - větší balení - napsal(a) tomáš

  Dobrý den, je možné koupit kilové balení?

  • 5.11.13 - Re: větší balení - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vzhledem k uchování čerstvosti kávy po otevření sáčku (či dózy) nabízíme kávu právě takto v menších balení. Nicméně při větším množstevním odběru jsme schopni kávu zabalit o do 1kg balení.


 • 2.4.13 - Brazilska kava - napsal(a) jarmila

  Brazilska kava je podla mna najchutnejsia a ma svoju aromu ktora ulahodi každemu kto si ju chce vychutnat ale ak si ju sam pomelie doma tak je najlepšia zrnkova a skladujem ju v chladničke tak si udržiava svoju aromu najdlhšie.


 • 28.3.13 - černá či zelená? - napsal(a) Locoman

  Dobrý den, jak poznám u těchto značek zda se jedná o kávu černou (praženou) či zelenou? Děkuji

  • 29.3.13 - Re: černá či zelená? - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, veškerá Čerstvá Káva nabízená na našem e-shopu je již pražená. Kávu pražíme na střední stupeň - City Plus.


 • 24.3.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Jan V.

  Dobrý den, ještě dotaz ke skladování kávy. Slyšel jsem, že ji lze po otevření skladovat i v chladničce, tedy zrnkovou - nemletou. Je tomu tak? Děkuji

  • 25.3.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, zrnková káva by se ideálně měla skladovat v uzavřené, suché a vzduchotěsné nádobě a měla by být uložena na tmavém a chladném místě. Při skladování by se měl dát především pozor na výkyvy teplot - z tohoto důvodu je uchovávání kávy v lednici nevhodné.


 • 21.2.13 - dotaz - napsal(a) Jiří Hanuš

  Dobrý den, jak dlouho prosím můhu kávu skladovat originálním obalu pokud ji otevřu. Dělám si kávu jednou denně. Neztratí tedy zbytek balení zrnkové kávy zavřený na ´´kolíček´´ (třeba během jednoho měsíce) aroma? Děkuji Vám

  • 25.2.13 - Re: dotaz - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, po otevření sáčku je ideální skladovat zrnkovou kávu v temnu a chladnu, ideálně také ve vakuové dóze, z které se vysává vzduch.


 • 17.1.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Veselý

  Na vaše stránky sem zabrousil náhodně a sem rad,protože takhle dobrou kávu sem nepil leta.Všem doporučuji.


 • 28.9.12 - Geniální - napsal(a) Hans

  Tahle káva sedne prostě vždycky... ráno, po obědě, večer, vždycky si ji maximálně užiju. Žádné značky, prostě čerstvě pražená Santos, nad tu není!


 • 3.9.12 - Výborná - napsal(a) Pavel

  Kávu si melu a připravuji v mokapressu, musím potvrdit, že je výborná. Při přípravě voní celá kuchyň. Zakoupil jsem i jiné značky, ale jen se potvrzuje, že Vaše čerstvá káva je opravdu čerstvá a vynikající.


 • 27.6.12 - Vaše káva - napsal(a) Stanislav

  Dobrý den, nabídka Vaši kávy , jedná se o kávu nemletou ?

  Děkuji

  • 2.7.12 - Re: Vaše káva - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, výše uvedená káva je Brazilie Santos, zrnková. Brazílii Santos, mletou máme také v naší nabídce, viz - Brazílie Santos, mletá


 • 15.3.12 - Dotaz - napsal(a) Milena

  Dobrý den,je možné k nějaké objednávce kávy dostat zdarma french press ?

  • 20.3.12 - Re: Dotaz - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pokud to bude velká objednávka kávy, můžeme se domluvit :-)


 • 21.11.11 - Bez nadpisu - napsal(a) Vladislav

  Dobrý den.
  Prosím sdělte mi kde bych koupil brazilskou kávu
  nejblíže mého bydliště.bydlím v Krnově 794 01.
  Děkuji za odpovědˇ.

  • 23.11.11 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, nikde poblíž bohužel žádnou prodejnu nemáme, nicméně můžete si kávu samozřejmě objednat přes e-shop, poštovné máme levné :-)


 • 17.6.11 - lahoda - napsal(a) Siboch

  S touhle kávou připravenou v mokapressu jsem si konečně mohl v domácích podmínkách skutečně naplno vychutnat co je to dobrá káva. Z původních 3-4 šálků týdně se zvýšila má spotřeba na 10-15. Vskutku výborná lahůdka, musím ještě testnout další vaše zázraky ;-)


 • 27.2.11 - kávinka - napsal(a) káva

  tato káva je velmi dobrá a jsou s ní u nás všichni spokojeni :) xD


  Recenze produktu Káva Brazílie Santos, zrnková

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.55 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Václav hodnotil 31. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Mnoho jsem nečekal, ale káva mě příjemně překvapila. Lépe mi chutnala z french pressu, než z oblébené moka konvičky. Káva je podle mě jednoduší. Oproti jiným nemá tak plnou chuť a aftertaste, ale rozhodně neurazí.


 • Anonym hodnotil 22. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 08. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Václav Cinert hodnotil 08. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Dospěl jsem k této značce porovnáváním různých značek


 • Anonym hodnotil 07. 08. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 08. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 07. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Výborná káva


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva je dodávána ve velmi dobré kvalitě, dostal jsem ji bez vadných zrn, dobře praženou, v odpovídající udávané hmotnosti. Po namletí má příjemné aroma, plnou chuť charakteristickou pro brazilskou kávu.


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 07. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Nenásilná ale "plná" , příjemná chuť


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Opravdu vynikající káva. A navíc jsem naprosto spokojená s komunikací v obchodě. Kdykoliv tam zavolám, velmi ochotně mi poradí.


 • Anonym hodnotil 27. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Maryska hodnotil 20. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • mohu jen doporučit


 • Anonym hodnotil 19. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • chtěl jsem ochutnat brazilskou kávu


 • Anonym hodnotil 19. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Jan Prajza hodnotil 05. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • příjemná vůně, lahodná krémová chuť, taková ta správná kávová síla, Mám kávovar DeLonghi několik měsíců a momentálně kupuji a testuji různé značky. Jsou značky, ke kterým se už určitě nevrátím. Tato káva mezi ně určitě nepatří.


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Vynikající, chutná, voňavá.


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 05. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Skvělá vyvážená chuť a příjemná vůně. Dal jsem na recenze a dobře jsem udělal. Koupí rozhodně neuděláte chybu. DOPORUČUJI.


 • Anonym hodnotil 22. 05. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 05. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Výběr - chtěli jsme zkusit Chutná výborně


 • Anonym hodnotil 02. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva na každý den


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 04. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Tradiční.


 • Anonym hodnotil 12. 04. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Ze všech vyzkoušených druhů nám chutná nejvíc.


 • Anonym hodnotil 10. 04. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 04. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 04. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výborná


 • Anonym hodnotil 29. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výběr byl tak nějak náhodný jsem ve fázy poznávání, ale myslím, že v tomto obchodě se nedá přehmátnout.


 • Anonym hodnotil 24. 03. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • doporučuji


 • Dr. Lázníček hodnotil 20. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Je to moje osvědčená káva, rád jí střídám s kostarickou, ale do dalších experimentů se ještě moc nepouštím,


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 02. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Lenka Pilátová hodnotil 19. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Je znát že je čerstvá.


 • Anonym hodnotil 18. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 02. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 02. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 02. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 02. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Láďa hodnotil 30. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Opravdu dobrá.


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva mi chutná, není co vytknout.


 • Anonym hodnotil 22. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Vojtas hodnotil 19. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skvělá káva !!! ;)


 • Petunie hodnotil 15. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Chuť kávy nijak neohromí, ale ani neurazí, spíše pro běžné poživatele kávy než pro gurmány :)


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Zkusila jsem a jsem spokojená...


 • Anonym hodnotil 02. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tuto kávu nakupuji pravidelně a patří k mým nejoblíbenějším


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • jeden ze skvělých druhů kávy


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • jedna z nejlepších v obchodě. Je nasládlá, má bohatou pěnu a přitom silná.


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • OK


 • Bobulus hodnotil 10. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji!


 • Anonym hodnotil 08. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 12. 2012 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Koupim znovu do cele rodiny.


 • Anonym hodnotil 20. 11. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 11. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Dobrá káva s příjemnou vůní i chutí ,subjektivě chybí tóny ovoce


 • Jakub Kocourek hodnotil 12. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 10. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 10. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • výborná káva s jemnou chutí


 • Anonym hodnotil 25. 10. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • edith hodnotil 30. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • naprosto skvělá


 • Anonym hodnotil 29. 09. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • David hodnotil 18. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva


 • Anonym hodnotil 05. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Honza hodnotil 29. 08. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • -Výborná káva,doporučuji


 • Anonym hodnotil 26. 08. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 07. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 07. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Zajímavá káva se silným aroma. Plná a drsnější chuť


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 06. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Pila jsem už horší, ale i lepší Santos.


 • Anonym hodnotil 08. 06. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Kávu jsem si vybral pro její kvalitu. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 22. 05. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 04. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 03. 2012 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 03. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 03. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • omylem objednána místo columbijské kávy a velice lahodí našim mlsným jazýčkům :-)


 • Anonym hodnotil 21. 02. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Produkt jsem chtěl vyzkoušet a byl jsem mile překvapen


 • Anonym hodnotil 15. 02. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 10. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tyto chutné produkty odebírám již delší dobu


 • Anonym hodnotil 20. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vynikající.... doporučuji ochutnat.


 • Anonym hodnotil 05. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná


 • Anonym hodnotil 14. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Zkousel jsem i jine Santos kavy, ale tato je pro me nejlepsi


 • Anonym hodnotil 01. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi chutná káva,jemná a není kyselá..


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2021 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Dobrá brazilská káva


 • Anonym hodnotil 14. 11. 2021 tento produkt známkou 1.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • snad nejlepší káva kterou jsem kdy pil, velice příjemná, rozumně silná chuť


 • Anonym hodnotil 17. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Trvale dobrá zkušenost


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výhodu... chutná mi, tak si ho občas koupím.


 • Anonym hodnotil 05. 12. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Úžasná chuť kolumbijské kávy,znovu objednám....


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 02. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejlepší je umlít a nechat překapat, je moc dobrá.


 • Anonym hodnotil 17. 02. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • chutná


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva je výborná, doporučuji.


 • Anonym hodnotil 06. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • naprosto vynikající káva


 • Anonym hodnotil 07. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi chutné a nakupováno opakovaně