ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Dárková sada Top Moka Queen Mini

Dárková sada netradičního kávovaru se dvěma designovými hrnečky. Udělejte si výbornou kávu ve stylové moka konvičce, která připraví moka espresso úplně jinak než jste dosud byli zvyklí – sametově jemná káva přetéká přímo do připravených šálků.

Výrobce:Top Moka

1329,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40k vyzvednutí 20. 6. od 18:00
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4k vyzvednutí 20. 6. od 18:00
  • Dárková sada Top Moka Queen Mini
  • Dárková sada Top Moka Queen Mini

Popis produktu Dárková sada Top Moka Queen Mini


Skvělý nápad a design nade vše. V této sadě doplňují praktickou moka konvičku dva porcelánové hrnečky na espresso s originálním „pomačkaným“ vzhledem. Výborný dárek pro každého, kdo kávě rozumí a umí si ji vychutnat. V dárkové krabičce.

Dárková sada obsahuje moka konvičku Top Moka Mini - na 2 šálky, ve stříbrno-oranžovém provedení, a 2 hrnečky v oranžové barvě.

Recenze, dotazy a komentáře


  • 11.12.17 - Zdroj energie - napsal(a) Milena

    Jak kávovar mini funguje? Je na baterii nebo přes zapalovač v autě? Je popis v češtině u výrobku?

    • 11.12.17 - Re: Zdroj energie - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

      Dobrý den, konvička Top Moka funguje na stejném principu jako moka konvičky, jen se káva zachycuje rovnou do přiložených šálků, nikoliv nejdříve do horní nádobky jako je tomu u moka konviček. Postup přípravy je snadný: nalijte vodu do spodní nádobky, mletou kávu nasypte do trychtýře až po okraj, dostatečně utáhněte, postavte na kuchyňský sporák (plynový, sklokeramický, elektrický), pod zahnuté trubice dejte oba šálky a zahřívejte vodu. Za necelých pět minut jej naplní lahodná káva se sametově jemnou cremou. Návod je přiložen v češtině.