ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Philips Saeco Intelia Evo (HD8752/99)

Espresso a mléčná pěna stisknutím tlačítka se skvělou funkcí Saeco cappuccinatore. Příprava dokonalého espressa a specialit z napěněného mléka nikdy nebyla lehčí. Nástupce jednoho z nejoblíbenějších kávovarů Philips Saeco, modelu Intelia Class, je tu.

Typ:Automatický kávovar
Materiál:Plast + Chromované prvky
Barva:Perleťově stříbrná / Černá
Výrobce:Saeco

18999,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Philips Saeco Intelia Evo (HD8752/99)
  • Philips Saeco Intelia Evo (HD8752/99)
  • Philips Saeco Intelia Evo (HD8752/99)

Popis produktu Philips Saeco Intelia Evo (HD8752/99)


Uložte si oblíbená nastavení kávy

Vždy obdržíte dokonalý šálek espressa připravený právě pro vás, podle vašich osobních preferencí – díky naší funkci Memo, která umožňuje nastavit délku, sílu a teplotu kávy. Chcete-li si vychutnat vynikající kávový nápoj ve svém oblíbeném šálku, je třeba pouze stisknout tlačítko.

Pohrajte si s bohatostí kávy pomocí našich mlýnků s možností nastavení

Různé kávové směsi vyžadují různou úroveň zrnitosti, která umožňuje rozvinutí plné chuti. Zrnitost namleté kávy tohoto espresovače lze upravit pomocí 5 nastavení, počínaje nejjemnějším mletím pro silné espresso a konče tím nejhrubším pro lehčí kávu.

Snadné čištění díky odnímatelné varné jednotce

Varná jednotka (vynález společnosti Saeco) je srdcem našich espresovačů a zárukou automatického provozu. K varné jednotce se podle modelu snadno dostanete buď z přední nebo boční strany. Lze ji bez námahy vyjmout a snadno vyčistit opláchnutím pod tekoucí vodou a zajistit tak maximální úroveň hygieny.

Káva, která nechutná připáleně díky 100% keramickému mlýnku

Tento espresovač je vybaven 100% keramickým mlýnkem. Společnost Saeco používá keramické mlýnky, protože melou důkladně a nepřehřívají kávová zrna. Výsledkem je bezchybné espresso. Keramika rovněž zajišťuje výkon s dlouhou životností a naprosto tichý chod.

Káva bez čekání díky rychlému ohřívači

Technologie rychlého ohřívače Saeco zajistí, aby byl váš přístroj vždy připraven. Nyní nebudete muset čekat mezi vařením jednotlivých šálků espressa, ale můžete připravovat jednu kávu za druhou.

Předejděte tepelným ztrátám a použijte jakýkoli šálek díky naší nastavitelné trysce

Nastavitelnou trysku na našich espresovačích lze použít s jakýmkoli šálkem, což předchází rozstřikování nebo ochlazování kávy během nalévání do šálku. Takto se espresso podává vždy se správnou teplotou a současně je zajištěna čistota přístroje.

Snadné čištění – části lze mýt v myčce

Pro vaše pohodlí lze nádobku na odkapávání a napěňovač mléka či karafu na mléko přístroje Saeco mýt v myčce nádobí. Tím ušetříte čas a zajistíte hygienické čištění.

Přístroj je vždy čistý díky automatickému čištění a odstraňování vodního kamene

Společnost Saeco navrhla tento espresovač tak, aby se okruh kávy při spuštění nebo vypnutí přístroje automaticky propláchl vodou. Takto může poskytovat skvělou a čerstvou chuť v každém šálku kávy. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost espresovače. Přístroj vás upozorní, kdy je třeba vodní kámen odstranit: v přístroji se spustí automatický proces odstraňování vodního kamene a až bude třeba váš zásah, zobrazí se přehledné pokyny na displeji. Odstraňování vodního kamene ještě nikdy nebylo tak snadné!

Lahodná mléčná pěna s automatickým napěňovačem mléka

Příprava chutného cappuccina s tímto espresovačem Saeco je snadná díky automatickému napěňovači mléka, který baristé nazývají také „cappuccinatore“. Napěňovač mléka čerpá mléko přímo z krabice či nádoby s mlékem a automaticky je napění a napustí přímo do vašeho šálku. Pouhým jedním dotykem okamžitě získáte lahodnou a krémovou pěnu.

Parametry kávovaru

Mlecí kamenyKeramické
Nastavitelný roštNe
Hmotnost8000 g
Rozměry256 × 440 × 340 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy300 g
Počet trysek na páru0
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu0
KapučinátorAno
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Velikost násypky mlýnku300 g
Zásobník vody1.50 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Napětí230 V
Nastavitelná hrubost mletíAno
Příkon1850 W
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře