Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)

Sushi, sudoku, roboti. Japonsko. Také kávomlýnek Hario Skerton pochází ze země, kde vychází slunce. A stejně jako vše japonské, i on je geniálně jednoduchý a praktický, přitom elegantní a stylový. Vyzkoušejte jej a přesvědčte se sami.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Plast / Sklo / Kov
Barva:Černá
Výrobce:Hario

Původní cena: 1239,00 Kč - sleva 44 %!

699,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)


Perfektní mlecí strojek s keramickými kameny, silikonová krytka násypky na zrnka, průhledná nádobka na mletou kávu s praktickým šroubovacím víčkem, protiskluzová podložka z odolné pryže, která mlýnek udrží na jednom místě i na kluzkém povrchu. To jsou jen některé z důvodů, proč Skerton pořídit.

Dalším může být snadné nastavení hrubosti mletí – stačí pootočit ozubeným kolečkem pod kličkou po nebo proti směru hodinových ručiček. Podle toho, zda potřebujete jemně mletou kávu na espresso nebo hrubou do french pressu.

Jako každý výrobek Hario i Skerton je vyroben z kvalitní nerezové oceli a skla s podílem ruční práce.

Vzhledem k minimálnímu uchycení mlecích kamenů není mlýnek Hario Skerton vhodný pro mletí na střední a větší hrubost, mletí je pak nerovnoměrné. Doporučujeme jej spíše pro mletí na espresso či do moka konvičky.

Kávomlýnek Hario Skerton v kostce

 • Omyvatelné keramické mlecí kameny pro kvalitnější mletí kávy
 • Spodní nádobku na 100 g s víčkem využijete pro krátkodobé uskladnění mleté kávy
 • Gumová podložka mlýnek při mletí perfektně fixuje, ani na kluzkém povrchu neposkakuje
 • Nádobku na mletou kávu lze uzavřít víčkem a ponechat tak namletou kávu na pozdější použití
 • Silikonová krytka zabrání zrnkům vyskakovat při mletí z násypky
 • Má jednoduché nastavení hrubosti mletí
 • Vyrobeno v Japonsku, Hario kvalita

Recenze, dotazy a komentáře


 • 3.12.21 - Dotaz - napsal(a) Hana

  mletí kávy na hario v60 je ok u tohoto mlýnku? Děkuji

  • 3.12.21 - Re: Dotaz - napsal(a) Monika Vaněčková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vzhledem k minimálnímu uchycení mlecích kamenů není mlýnek Hario Skerton vhodný pro mletí na střední a větší hrubost, mletí je pak nerovnoměrné. Doporučujeme jej spíše pro mletí na espresso či do moka konvičky.


 • 15.11.21 - Ruční kavomlynek na přípravu kávy do. Prekapavace - napsal(a) Irene

  Dobrý de, který ruční mlýnek na přípravu kávy mi doporučujete do prekapavac kávy.Dle recenzi se mi líbí Skarlio Scerton.
  Dekuji za odpověď

  • 15.11.21 - Re: Ruční kavomlynek na přípravu kávy do. Prekapavace - napsal(a) Pavel Zuska, Čerstvá Káva

   Hezký den, určitě Vám můžeme doporučit tento Hario Skerton, který má více nastavení hrubostí mletí a právě i pro překapávané kávy, stačí si jen správně nastavit ozubené kolečko v mlýnku.


 • 29.7.20 - Káva pro přípravu Cold Brew - napsal(a) Ada

  Dobrý den,
  doporučili by jste mi tento mlýnek pro přípravu kávy Cold Brew? Umí namlít na střední hrubost? Nebo je lepší nějaký jeho "bráška" Hario? Jedná se mi opravdu jen na mletí pro tento druh nápoje.
  Děkuji

  • 29.7.20 - Re: Káva pro přípravu Cold Brew - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vzhledem k minimálnímu uchycení mlecích kamenů není mlýnek Hario Skerton vhodný pro mletí na střední a větší hrubost, mletí je pak nerovnoměrné. Rádi bychom Vám tak doporučili jeho vylepšenou verzi Hario Skerton Plus, který má vylepšenou stabilizaci mlecích kamenů, takže umožňuje přesnější mletí i při nastavení vyšší hrubosti.


 • 29.4.20 - Aeropress - napsal(a) Alena

  Dobrý den, objednala jsem si od vás tento mlýnek a Aeropress-když se dívám na komentáře zde, možná nejdou tyto dva výrobky úplně dohromady kvůli hrubosti mletí. Prosím o komentář, děkuji :)

  • 29.4.20 - Re: Aeropress - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vzhledem k minimálnímu uchycení mlecích kamenů není mlýnek Hario Skerton vhodný pro mletí na střední a větší hrubost, mletí je pak nerovnoměrné. Doporučujeme jej spíše pro mletí na espresso či do moka konvičky. V případě, že Vám mlýnek nevyhovuje, můžete nám jej samozřejmě vrátit ve 14denní zákonné lhůtě.


 • 2.4.20 - Silikonová manžeta - napsal(a) Pavel B.

  Dobrý den,
  zakoupil jsem si u Vás tento mlýnek, mele velmi dobře, akorát mně špatně drží silikonová manžeta na skleněné nádobě. Je to u tohoto druhu mlýnku běžné? Lze to nějak vyřešit, kromě reklamace? Děkuji Pavel B.

  • 2.4.20 - Re: Silikonová manžeta - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, k zabránění vypadávání silikonové protiskluzné podložky je nutné, aby podložka byla vždy dokonale čistá a mezi ní a skleněnou nádobkou nebyly nečistoty, jako jsou například zbytky namleté kávy. Je-li však mezi podložkou a skleněnou nádobkou vůle, která je příčinou vypadávání, můžete nám mlýnek zaslat na reklamaci. Náš reklamační technik poté posoudí, zda jde o vadný kousek.


 • 14.10.19 - mletí do pákového kávovaru - napsal(a) Monika

  Dobrý den, už jsem se v tom množství dotazů trochu ztratila, tak se možná budu ptát znovu - je tento mlýnek vhodný na mletí kávy do pákového kávovaru? Zkoušela jsem elektrické mlýnky (obyč), ale ty mlely kávu moc na jemno a káva pak ucávala sítko, tak bych se toho už chtěla vyvarovat. Děkuji za odpověď

  • 15.10.19 - Re: mletí do pákového kávovaru - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, tento mlýnek je vhodný na jemné mletí na přípravu espressa. Kávomlýnek nemá ukotvenou osu, a proto jej nedoporučujeme na hrubší mletí například na přípravu kávy ve french pressu.


 • 26.11.18 - Nový typ - napsal(a) Pavel Brdíčko

  Dobrý den, máte též v nabídce nový typ mlýnku Hario Skerton Pro ? A je tento nový typ vhodný na hrubší mletí kávy pro French Press nebo mi raději doporučíte jiný kvalitnější mlýnek.
  Děkuji

  • 27.11.18 - Re: Nový typ - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek Hario Skerton Pro nemáme v naší nabídce, proto ani nedokážeme určit jeho mlecí schopnosti. Pro mletí kávy na hrubost vhodnou do french pressu Vám rádi doporučíme Hario Mini Mill Slim či mlýnky Porlex nebo Rhinowares. Zde bude již záležet na Vašich osobních preferencích. Všechny tyto mlýnky jsou velmi kvalitní.


 • 25.11.17 - Náhradní díl - napsal(a) Zuzana

  Dobrý den, je možné koupit součástku mezi ozubeným kolečkem a kličkou mlýnku?

  • 27.11.17 - Re: Náhradní díl - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tuto náhradní součástku bohužel nemáme k dispozici.


 • 13.11.17 - Vynechává při mletí - napsal(a) Lýdie

  Dobrý den, mám hario skerton od loňských Vánoc, používám řekla bych sporadicky, cca 1x za 14dni na tři čtyři porce kávy, vždy mlel bez problémů až nedávno začal při mletí vynechávat až nemele skoro vůbec, rozebrala jsem ho několikrát, komplet vyčistila a efekt žádný. Mám reklamovat?

  • 14.11.17 - Re: Vynechává při mletí - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, mlýnek nám určitě doneste na naši prodejnu ve Strašnicích nebo zašlete poštou s přesným popisem závady k reklamaci. Náš reklamační technik poté vše vyhodnotí.


 • 17.10.17 - Bez nadpisu - napsal(a) jani.novak

  Dobrý den, chci se zeptat, který ruční mlýnek byste mi doporučili pro mletí kávy do moka konvičky, zda je vhodný tento Hario Skerton.
  Děkuji za odpověď.

  • 19.10.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mletí do moka konvičky zvládne obstojně téměř každý mlýnek, ovšem za nás nejraději doporučujeme mlýnky od firmy Rhinowares nebo Porlex. Předpokládáme, že preferujete mlýnek s větší kapacitou zásobníku na umletou kávu, z toho důvodu můžeme konkrétně doporučit Rhinowares Ceramill nebo Porlex Tall . Za nás určitě velice kvalitní a zároveň odolné mlýnky. Každopádně ani s tímto mlýnkem Hario Skerton neuděláte chybu.


 • 24.5.17 - Doba mletí vs. jemnost - napsal(a) Jakub

  Dobrý den,

  chtěl bych se Vás zeptat, jak je na tom tento mlýnek s dobou mletí. Zajímalo by mě zejména srovnání jemné zrnitosti. Rozumím, že tento mlýnek není ideální pro hrubé mletí, kde jeho menší kolega vítězí. Jaká je však doba mletí u ručního mlýnku na kávu Hario Mini Mill Slim, kdybych kávu chtěl jemnější? Řekněme od Aeropressu po drip. Ručně melu stále na Blackwine Grindripper a přijde mi, že hrubost není konzistentní a rychlost je trystní. Mohl byste mi poradit, zdali raději ochudit konzistentnost mletí kvůli času nebo se jedná o podstatný jev, přestože frenchpress patří mezi mé nejméně využívané způsoby přípravy a vítezem je aeropress. Děkuji Vám za odpověď.

  • 26.5.17 - Re: Doba mletí vs. jemnost - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, přesné časy doby mletí nemáme zaznamenané, proto nemůžeme odpovědět takto detailně. Ovšem Hario Mini Mill Slim je dle našeho interního testování lepší jak na kvalitu mletí, tak i na rychlost mletí kávy oproti svému většímu bratrovi Hario Skerton. Určitě doporučujeme mlít kávu na takovou hrubost, jak je pro každou odlišnou přípravu určeno, má to své opodstatnění.


 • 16.5.17 - moka konvička - napsal(a) Michal

  Dobrý den, je tento mlýnek vhodný na mletí kávy do moka konvičky a frenschpressu? díky za odpověď


 • 6.5.17 - Perfektní mlýnek - napsal(a) Sandra

  S mlýnkem jsme moc spokojeni. Jednoduchá manipulace, výborně mele. Když nameleme více do nádoby, dá se uzavřít a uschovat. Opravdu doporučuji a velké doporučení i pro kolumbijskou kávu! Výtečná!! Děkujeme.

  • 9.5.17 - Re: Perfektní mlýnek - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Děkujeme za skvělou recenzi na mlýnek i za pochvalu naší Čerstvé Kávy.


 • 27.11.16 - mletie ostropestreca marianskeho - napsal(a) Marián

  Dobrý večer, viete mi poradiť aký mlynček s keramickými mlecími kameňmi môžem použiť na mletie ostropestreca mariánskeho, aby sa v ňom neznehodnotili silymarínové látky.
  S pozdravom,vďaka

  • 28.11.16 - Re: mletie ostropestreca marianskeho - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel nedoporučujeme mlít cokoliv jiného v mlýnku na kávu. Při případné reklamaci by tento fakt mohl hrát velkou roli a reklamace by mohla být neuznána, jelikož dle manuálu od výrobce jsou mlýnky na kávu určeny výhradně na mletí kávových zrn. K mletí ostropestřce doporučujeme zakoupit mlýnek na bylinky nebo koření, kterých je také velký výběr.


 • 13.11.16 - nepohodlné a pouze jemné mletí - napsal(a) Bronislav

  Mlýnek mám zhruba rok, bohužel jsem si před koupí nevšiml poznámky, že není vhodný na hrubší mletí. Za tu dobu jsem mu dal pár krát šanci, ale vždy se vrátím k Lodosu. Špatně se drží, těžko a dlouho mele.

  • 15.11.16 - Re: nepohodlné a pouze jemné mletí - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za napsání tohoto poznatku. Mlýnek opravdu není vhodný pro hrubší mletí. Naproti tomu - spousta zákazníků si jej, oproti jiným mlýnkům, chválí, je to velmi individuální.


 • 28.10.16 - Dárek - napsal(a) Luci

  Dobrý den, já chci pořídit tento mlýnek jako dárek mé příbuzné ale nejsem si jistá koupí. Jde o to zda a kde by se dal mlýnek vrátit, kdyby této osobě neseděl. Děkuji

  • 30.10.16 - Re: Dárek - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pokud mlýnek budete chtít vrátit, můžete využít klasické čtrnáctidenní lhůty na vrácení zboží bez udání důvodu. Zaslat jej můžete na adresu: delicado, Turnovského 263/4, 100 00 Praha 10 - Strašnice. Avšak věříme, že se mlýnek zalíbí a toto nebude potřeba :)


 • 29.6.16 - Mlýnek a náhradní nádobka - napsal(a) Tomáš Lenoch

  Dobrý den, chci si u Vás zakoupit tento mlýnek včetně druhé nádoby včetně víčka abych mohl do jedné umlýt kávu a vzít si ji do práce a druhou používat doma. Mam si objednat přes e-shop mlýnek a nadobu u Vás přes e-mail nebo mi poradíte jak to objednat.

  Děkuji za reakci.


 • 26.6.16 - levné skleněné náhrady pro Hario skerton - napsal(a) pavel koutecký

  Dobrý den,mám pro Vás všechny kteří sháníte spodní nádobku pro mlýnek Hario skerton tip-vychytávku na velmi levný nákup....česká značka Orion prodává sklenice s víčkem zajímavého designu-sklenice s lisovaným plastickým dekorem - \'frutta del prato\',asi ve dvou velikostech,které jsou sice určeny pro zavařování,ale velikostí průměru závitu pasují na skertona.Ta menší za 39kč a větší za 49kč.Mám jich hned několik a ty menší používám třeba na cesty na různé druhy kávy s sebou...atd..Tím,si myslím,skvěle povýšíte svůj mlýnek...:-))))) ....s pozdravem kávomilec koutecký


 • 6.5.16 - Hario skerton - napsal(a) Ina

  Dobrý den,
  doporučujete nahradit spodní nádobku pod mlýnek hario skerton nádobkou Quattro Stagioni glasses 250 ml. Prosím, kde je možné tuto nádobku zakoupit?
  Děkuji.

  • 7.5.16 - Re: Hario skerton - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Máme pro Vás novinku. Originální náhradní skleněnou nádobku k danému mlýnku již máme skladem, nicméně, prozatím ji není možné zakoupit přes náš e-shop. Proto Vás prosíme o případnou objednávku nádobky e-mailem, který nám zašlete na info@cerstvakava.cz. Rádi Vaši objednávku vyřídíme. Skleněná nádobka je dodávána samostatně bez podložky a víčka a její cena je 270 Kč.


 • 24.2.16 - i pro dzezvu? - napsal(a) tomáš

  Dobrý den, dokáže tento mlýnek namlít na jemnost vhodnou pro přípravu v dzezvě?

  • 24.2.16 - Re: i pro dzezvu? - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek dokáže umlít kávu i pro přípravu v džezvě, ale vzhledem k tomu, že je mlýnek opatřen keramickými kameny, které jsou křehké, a při použití na velmi jemné mletí se mlecí kameny o sebe více odírají a tím dochází k jejich většímu opotřebení, následkem čehož by mohly i snadno prasknout, tak bychom Vám pro přípravu kávy v džezvě doporučili spíše zakoupit mlýnek s ocelovými kameny, které jsou proti oděrům i případnému prasknutí odolnější. Rádi bychom Vám doporučili např. Ruční mlýnek na kávu Lodos Istanbul, zlatý ruční mlýnek Lodos Istanbul, který ale momentálně nemáme skladem. Naskladnění tohoto produktu očekáváme v průběhu měsíce března.


 • 18.2.16 - Horní matka - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,
  mlýnek je super, jen se mi stále povoluje horní matka upevňující kličku. Máte s tím zkušenosti? Děkuji.

  • 18.2.16 - Re: Horní matka - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. S popisovanou závadou mlýnku nemáme žádné zkušenosti. Jelikož nedokážeme posoudit takto na dálku, v čem je příčina dané závady, napadá nás jediné, k uvolňování matky by mohlo docházet v případě, pokud byste mlel proti směru hodinových ručiček. Z daného důvodu doporučujeme, abyste nás kontaktoval pro více informací na naší infolince +420 773 52 82 28 nebo zaslal e-mail s bližším popisem závady na info@cerstvakava.cz nebo rovnou zaslal mlýnek k reklamaci.


 • 31.1.16 - Bez nadpisu - napsal(a) Tomáš

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat jestli je tento mlýnek vhodný na hrubé mletí do french press? V popisu výrobku máte, že při hrubém mletí dochází k nerovnoměrnému pomletí, což je u french press problém. Mohli byste mi teda doporučit nějaký jiný vhodný mlýnek. děkuji

  • 1.2.16 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý večer, u tohoto mlýnku skutečně dochází při mletí nahrubo k nerovnoměrnému namletí, proto jej pro french press nedoporučujeme. Zvolit můžete jakýkoli jiný mlýnek z naší nabídky, žádný jiný totiž podobný problém nemá.


 • 27.12.15 - úprava - napsal(a) Mira

  http://www.amazon.com/Kegger-Industries-KI-100-Skerton-Upgrade/dp/B012HDKKQ6/ref=sr_1_297?s=kitchen&ie=UTF8&qid=1451232517&sr=1-297&keywords=coffee+grinder

  Dobrý den
  v odkazu je podložka nebo jakési ložisko pro mlýnek. Prodáváte to?

  • 28.12.15 - Re: úprava - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý večer, děkujeme Vám za tip. Produkt jsme prověřili a je vyráběn a dodáván pouze v rámci U.S.A., nicméně spojíme se s výrobcem a pokusíme se jej zajistit a zařadit do naší nabídky.


 • 10.11.15 - Delka mleti - napsal(a) Lubos

  Dobrý den,

  Vlastním tento mlýnek - lodos Istanbul. Hrubost kavy ( vlastním gagia classic) je dle mého názoru dostačující. Kámen úrazu je v délce mleti. Na jedu porci melu cca 3min. Jelikož mi momentálně rozpočet nedovolí sáhnout po kvalitním ele. mlynku, zajímalo by mě, zda tento mlýnek na hrubost do paky mele znatelně rychleji než zmiňovaný lodos, nebo tomu tak není. Děkuji za odpověď :-)

  • 11.11.15 - Re: Delka mleti - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Vámi udávaná doba mletí kávy na přípravu v páce odpovídá standardní době mletí kávy v tomto mlýnku, který patří mezi jeden z "nejvýkonnějších" mlýnků z naší nabídky. Ruční mlýnky vhodné pro častou přípravu espressa (rychlejší jemné mletí) vychází cenově přes 3 000 Kč. Z důvodu vysoké ceny je nemáme v nabídce. V případě zájmu doporučujeme objednat v zahraničí mlýnek Lido od firmy Orphan Espresso.


 • 4.11.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat na kolik šálků kávy umele mlýnek kávu? děkuji za odpověď

  • 4.11.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek umele najednou zhruba 28g zrnkové kávy, tzn. pro přípravu cca 4 šálků kávy, záleží na Vás, jak silnou kávu máte v oblibě a jakým způsobem si kávu připravujete.


 • 4.9.15 - Mlecí kameny - napsal(a) Pepa

  Dobrý den,
  tak jsou mlecí kameny keramické nebo ocelové?

  • 4.9.15 - Re: Mlecí kameny - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Mlecí kameny jsou keramické, daný komentář obratem opravíme.


 • 2.9.15 - Silikonové víčko - napsal(a) Lenka

  Dobrý den, moc nerozumím, zda-li tedy má již tento mlýnek víčko na násypku standardně nebo každá dodávka je jiná. Nemáte to uvedeno v popisu. Chceme koupit teď během týdne - je u toho silikonové víčko?

  • 2.9.15 - Re: Silikonové víčko - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Součástí tohoto mlýnku je také horní silikonová krytka. Je jí opatřen každý mlýnek.


 • 21.7.15 - porovnanie - napsal(a) Michaela

  Dobrý deň,

  odporúčali by ste k jemnému mletiu kávy do presso stroja radšej tento ručný mlynček, alebo Porlex Mini? Ďakujem pekne.

  • 21.7.15 - Re: porovnanie - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek dokáže umlít kávu na přípravu espressa stejně kvalitně jako mlýnek Porlex Mini. Tudíž nyní záleží již na Vašem výběru, který mlýnek se Vám více líbí. Oba mlýnky jsou velice kvalitní, s keramickými mlecími kameny.


 • 26.6.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Jan Skopal

  Dobrý den, zakoupil jsem si u vás tento mlýnek, ale zarazilo mě, že středová část (osička se středovým kamenem) se volně pohybuje a nemá žádnou fixaci na středu. Při mletí tak mezera mezi kameny není všude stejná a káva je namleta velmi nerovnoměrně. Je to běžné nebo jde o vadný kus? Díky!

  • 26.6.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. U tohoto mlýnku je daný jev běžný. Mlýnek je takto technicky zpracován a nelze tedy nijak ovlivnit či zasáhnout do procesu mletí kávy.


 • 2.5.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Jan SMOLÍK

  Dobrý den, který z mlýnků Hario mele nejrychleji a hlavně nejjemněji?

  Děkuji

  • 4.5.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Je těžké jednoznačně určit, který z mlýnků Hario mele nejrychleji a nejjemněji. Naši zákazníci jsou velice spokojeni s mlýnky Hario Skerton. Já bych Vám doporučila ale i tento mlýnek Hario Mini Mill Slim. Záleží především na tom, jak velké množství kávy chcete na mlýnku umlít a podle toho zvolit i požadovanou velikost mlýnku. Všechny mlýnky značky Hario dokážou umlít kávu nejjemněji a s uspokojivou rychlostí.


 • 30.3.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Nina

  Dobry den chceba by som sa opytat ci uz ide o novsiu verziu a ma silikonovy vrchnak na hornu cast mlynceka. Dakujem

  • 30.3.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Ano, součástí tohoto mlýnku je také horní silikonová krytka.


 • 27.2.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, mám dotaz ohledně šroubovacího uzávěru na semletou kávu. Zašroubovaná sklenička s víčkem a už s namletou kávou mně spadla na zem. Sklenička to přežila, ale víčko prasklo. Myslíte, že by se to šroubovací víčko dalo sehnat samotné? Díky za odpo.

  • 27.2.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Bohužel k tomuto mlýnku nemáme náhradní šroubovací víčko. Dodavatel mlýnků tyto díly neposkytuje.


 • 22.2.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  dobry den, hodi se tento mlynek na mleti kavy do pakovych espressovacu?

  • 23.2.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tento mlýnek je vhodný mimo jiné i pro mletí kávy do pákových kávovarů. Stačí si na mlýnku nastavit správnou hrubost mletí kávy, ve Vašem případě na espresso, a skvělý výsledek je zaručen.


 • 30.12.14 - gumové víčko na násypku - napsal(a) Koudelka

  Dobrý den, mám eminentní zájem o gumovou krytku násypky. Zařadíte jí prosím do sortimentu, tak jak to již udělala konkurence? Děkuji.

  • 30.12.14 - Re: gumové víčko na násypku - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnky Hario Skerton prodáváme již se silikonovou krytkou, proto krytku jako samostatný produkt nenabízíme. Konkurence zřejmě nabízí mlýnky, kde silikonová krytka není součástí balení.


 • 10.11.14 - Hario Skerton - napsal(a) Alena Suchá

  Je prosim mlýnek, Hario Skerton u vás prodávaný, včetně horního silikonového uzávěru?

  Díky Alena

  • 10.11.14 - Re: Hario Skerton - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, mlýnek Hario Skerton prodáváme včetně horního silikonového uzávěru ;-)


 • 22.10.14 - keramické nebo kovové kameny ? - napsal(a) Milan

  Dobrý den, je nějaký podstatný rozdíl v životnosti nebo funkčnosti mezi keramickými kameny a kovovým vnitřkem jako u mlýnků Lodos ? děkuji

  • 23.10.14 - Re: keramické nebo kovové kameny ? - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, podstatný rozdíl v životnosti a funkčnosti mezi keramickými a ocelovými mlecími kameny u ručních mlýnků není žádný. (Déle trvající ostrost nebyla u keramických kamenů prokázána).


 • 23.8.14 - Víčko na násypku - napsal(a) Jan

  Dobrý den,
  je součástí balení u Vás v prodejně i víčko na násypku?
  Výrobce je již nyní k mlýnkům dodává. (viz. dotaz ze 24.1.14)

  • 25.8.14 - Re: Víčko na násypku - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, součástí balení tohoto mlýnku je plastová krytka na spodní nádobku a gumové víčko na horní násypku ;-)


 • 31.7.14 - Mletí olejnatých semínek - napsal(a) Monika

  Dobrý den,
  je tento mlýnek vhodný i k mletí semínek, např. len, sezam, mák, kmín, fenykl atp.?
  Děkuji

  • 1.8.14 - Re: Mletí olejnatých semínek - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek Hario Skerton je primárně určen na mletí kávy. Jeho správnou funkci při mletí jiných potravin nemůžeme zaručit.


 • 11.7.14 - Káva do džezvy - napsal(a) Ondřej

  Dobrý den,
  je tento mlýnek vhodný na velmi jemné mletí pro přípravu kávy v džezvě, případně který mlýnek byste mi pro tento druh přípravy doporučili? Děkuji, s pozdravem O.Šturma

  • 15.7.14 - Re: Káva do džezvy - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určitě, tento mlýnek umí kávu namlít i na velmi jemno pro přípravu kávy v džezvě.


 • 11.7.14 - čištění - napsal(a) marie

  Koupila jsem si dle vaší rady tento mlýnek na kávu, jsem sním přímo nadšená, ale má dotaz, jak často mám tento mlýnek čistit?? myslím tím i oplachování vodou. Snad ne po každém mletí??

  • 13.7.14 - Re: čištění - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek není nutné čistit po každém mletí. Frekvence údržby záleží na tom, jak často mlýnek používáte. Určitě doporučujeme mlecí kameny čistit nějakým kartáčkem či profouknout od mleté kávy stlačeným vzduchem ;-)


 • 20.6.14 - Jemné mletí - napsal(a) marie

  Dobrý den, prosím o informaci, který ruční mlýnek dokáže opravdu jemně umlít kávu na přípravu TURKA.
  Calábková

  • 20.6.14 - Re: Jemné mletí - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, velmi jemnou kávu na "turka" Vám namele například právě tento mlýnek Hario Skerton :-) A také veškeré mlýnky Lodos, které nabízíme na našem e-shopu, vyjma mlýnku Lodos Temp.


 • 17.3.14 - keramickými kameny Hario Skerton MSCS-2TB - napsal(a) Jarda

  Dobrý den, dá se sehnat náhradní keramický kámen do Hario Skerton MSCS-2TB?
  Děkuji.

  • 17.3.14 - Re: keramickými kameny Hario Skerton MSCS-2TB - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, jako samostatný náhradní díl se tyto kameny neprodávaji.


 • 25.2.14 - dotaz - napsal(a) Anonym

  Dobrý den. Mám zájem si mlýnek koupit, ale nikde jsem nenašla rozměry toho mlýnku. Další dotaz, náhodou není tento mlýnek také ve světlé barvě? S díky Tina

  • 26.2.14 - Re: dotaz - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozměry mlýnku jsou následující - výška i s kličkou: 22 cm, šířka i s kličkou: 15 cm, šířka bez kličky: 9,5 cm. Bohužel, jiné provedení tohoto mlýnku se nevyrábí.


 • 22.2.14 - Dotaz - napsal(a) Anonym

  Dobrý den.
  Mám zájem o tento mlýnek, ale nevím jak je to tedy s víčkem na zrna ? V popisu uvedeno ,,•Násypku lze uzavřít víčkem a ponechat tak kávová zrnka na pozdější namletí "? V odpovědi na dotaz nějakého pana Zapletala píšete, že víčko na zrna mlýnek mít nemá ?! Jak to tedy je a jak dlouhá je záruka na tento mlýnek ??? Díky Ota

  • 23.2.14 - Re: Dotaz - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, velice se Vám omlouváme za chybu, mlýnek skutečně nemá víčko k násypce na zrnkovou kávu, minule jsme to opravili pouze v textu a na bodový výčet vlastností zapomněli - již je opraveno. Víčko je k nádobce na namletou kávu - tu lze uzavřít. Záruka je standardně 2 roky.


 • 24.1.14 - Drobná nepřesnost v popisu - napsal(a) Vladimír Zapletal

  Mlýnek mám doma už delší dobu a jsem s ním spokojený. V popisu uvádíte, že se dá násypka uzavřít nějakým víčkem. Žádné víčko k násypce, ale u mlýnku není. Ostatně, uzavření násypky brání klička. Je to jediný drobný nedostatek mlýnku, při mletí občas vyskočí z násypky zrnko. Ale i tato věc se dá vyřešit. Stačí si vystřihnout víčko z tvrdého papíru, musí ale být částečně rozstřižené, aby se dalo nasadit přes osu. Pěkný den z Olomouce. Laďa

  • 24.1.14 - Re: Drobná nepřesnost v popisu - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobré odpoledne, jsme rádi, že jste s kávomlýnkem spokojený. V popisu uvádíme, že je v balení víčko k násypce na mletou kávu (nikoliv zrnka), které by tam skutečně být mělo, je vyobrazené i na druhé fotografii. Pokud chybí, prosíme, kontaktujte nás e-mailem či telefonicky. Pro všechny případy jsme upravili popisek, aby bylo zřejmé, že nejde o násypku na zrnkovou kávu ;-)


 • 1.1.14 - náhradní díl - napsal(a) petrliskabrno@seznam.cz

  dobrý den sháním spodní nádobku pod mlýnek hario skerton,je možné objednat u vás

  • 4.1.14 - Re: náhradní díl - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, dodavatel náhradní nádobky neposkytuje. Nicméně prý perfektně pasují nádobky "Quattro Stagioni glasses 250 ml" ;-)


  Recenze produktu Ruční mlýnek na kávu Hario Skerton (MSCS-2TB)

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.72 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 01. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • zatím naprostá spokojenost


 • Anonym hodnotil 05. 01. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 01. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • kynclice hodnotil 23. 01. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • hezký, kvalitní, funkční, dobře vymyšlený.


 • Anonym hodnotil 29. 01. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • krásný design


 • Anonym hodnotil 31. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobrá funkcionalita


 • Anonym hodnotil 04. 02. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Skvělý kontakt s kávou a její vůní


 • Anonym hodnotil 09. 02. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Emil hodnotil 03. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek jsem si vybral pro jeho keramické kameny a jednoduché provedení. Na začátku to chce trochu cviku než se mlýnek dostane do ruky, ale pak se mele rychle a lehce. Pokud nechcete připravovat kávu pro davy lidí, ale umlet si kávu jen pro sebe či pro pár přátel, tak je to ideální v poměru cena/výkon.


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • .


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Perfektní výrobek


 • Anonym hodnotil 03. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • v této cenové relaci dle mého názoru pro domácí použití nejlépe vyhovující


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Doporučuji!


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Doporučuji. Mlýnek je kvalitní a praktický.


 • Anonym hodnotil 26. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Super výrobek...meleme a meleme :-)


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tento mlýnek jsme zakoupili na doporučení a opravdu se vyplatil. Oproti jiným mlýnkům je nejenom pěkný na pohled, ale i praktický vzhledem k použitým materiálům. Jak skleněná nádoba, tak i mlecí strojek lze krásně umýt, takže zbytková káva nemá šanci zplesnivět či mlýnek zanést. Navíc je skleněná nádobka uzavíratelná, lze si tedy kávu namlít dopředu a nemusí se brát celý mlýnek. Sestavení mlýnku i nastavení hrubosti je velice jednoduché. Rozhodně doporučuji.


 • Anonym hodnotil 10. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nemá chybu, prostě Japonci


 • Magda hodnotil 20. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výrobek je úžasný, vzhledný, příjemný do ruky, velmi jednoduchá obsluha, obsahuje gumovou navlékací podložku, aby při mletí na kuchyňské lince neklouzal - melu v klíně :-), dále obsahuje víčko proti vystřelování zrnek kávy při mletí - takže bez oka rozhodně nebudete :-) a co je nejlepší - spodní část slouží jako nádobka k uchování či přenesení čerstvě namleté kávy kamkoliv - nosím si do práce.... Mňam.


 • Anonym hodnotil 23. 06. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nastevení hrubosti mletí kávy je jednoduché, výsledek výborný. Naprostá spokojenost. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Jinak je vše ok.


 • Anonym hodnotil 28. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 07. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Miloš hodnotil 25. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Produkt se mi líbil vzhledově. Lehce a rychle mele. Doporučil bych ho ostatním.


 • Anonym hodnotil 26. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nemám co vytknout.


 • Marie Matějková hodnotil 01. 08. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Již dříve jsme ho dostali jako dárek, nyní ho máme my jako dárek. Jsme s ním moc spokojeni.


 • Slavek hodnotil 02. 08. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vse OK


 • Anonym hodnotil 06. 08. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 08. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 08. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 10. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 11. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • David Orkáč hodnotil 21. 11. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Jsem s ním spokojen, příště bych si ho koupil znovu. Jednoznačně doporučuji.


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 12. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vybrala jsem ho na základě recenzí. Jsme spokojeni.


 • Anonym hodnotil 03. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • velmi dobrý mlýnek, splnil naše očekávání


 • Danda hodnotil 16. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • bohužel kvalitnějsí mlýnky mechanické (ne elektrické) nelze sehnat za méně než cca 1000Kč, je to drahá "sranda" . Ovšem oproti elektrickým není káva spálená a krásně voní. "Fajšmekři" si také potrpí na to, že si kávu mohou namlít sami rukou. Při vybírání mechanického mlýnku bych rozhodně vybrala ten s keramickými kameny (ne ocelovými noži - ty se snadno otupí). Navíc Hario má několikaletou tradici, a tak se dá na jeho kvalitu spolehnout. V rodině máme dva. Víčko na zásobník je skvělé pro uchování kávy - mlít kávu každé ráno je únavné, meleme tedy na dva dny dopředu. Někomu může vadit jeho modernější provedení - sami jsme hledali ten v klasickém stylu ze začátku 20.st., jenže jejich provedení v tomto cenovém rozpětí rozhodně není tak kvalitní. Pokud chcete v případě těchto retro mlýnků kvalitu, neseženete je pod 1700Kč.


 • Anonym hodnotil 16. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • spokojenost :-) malý,jednoduchý,ale šikovný :-)pro nás,kteří uvaří cca 2-3 kávy denne,naprosto ideální. Pro nás lepší než kupovat drahy elektrický mlýnek anebo levný el. mlýnek,který by se beztak za chvíli pokazil.


 • Anonym hodnotil 17. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Super


 • Lenka hodnotil 18. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kávomlýnek doporučuji. Používám ho každý den a bez problému. Je praktický a rychlý.


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Petra hodnotil 21. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výrobek jsem si vybrala na základě kladných recenzí ostatních majitelů. S výrobkem jsem velmi spokojená, použití velice jednoduché.


 • marrine hodnotil 28. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek je to pěkný a mele bez problémů. Kvůli čemu jsem si tento výrobek především vybral jsou keramické kameny, které by podle všeho měly vydržet dlouho, což se časem ukáže samozřejmě. Navíc se tyto kameny dají vyměnit takže mlýnek na věky.


 • Anonym hodnotil 14. 02. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Snadné použití a vynikající výsledek.


 • Anonym hodnotil 02. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Radek hodnotil 03. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kdo koupí,neprohloupí :-)


 • Anonym hodnotil 11. 03. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • .


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Vláďa hodnotil 27. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jak jsem popsal výše. Kvalita, praktičnost a celkové provedení výrobku je výborné.


 • Jana hodnotil 30. 03. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • celkově dobrý mlýnek


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 04. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Sylvie hodnotil 15. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Krásná, kvalitní a praktická věc. Můj první mlýnek na kávu, vybírala jsem dle pochvalných recenzí a rozhodně se k nim přidávám


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Marcela Šolínová hodnotil 23. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Krásný moderní mlýnek s japonským vzhledem a keramickým soukolím


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kávu umele tak, jak to máme rádi. Dobře se s ním manipuluje. Uzavíratelná dóza na umletou kávu. Hezky vypadá. Praktický. Dobře padne do ruky. Z těchto důvodů můžu jen doporučit.


 • Z. Čížek hodnotil 22. 05. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • v porovnání s několika mlýnky a "mlýnky" tuzemské výroby zakoupenými v posledních letech jednoznačně dobrý nákup


 • Jaromír Kratochvíl hodnotil 19. 07. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Celková spokojenost


 • Anonym hodnotil 28. 07. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 08. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 08. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • zawi.cz hodnotil 02. 09. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vynikající, velmi praktický mlýnek. Kdo nebazíruje na naprosto přesné (až dokonalé) výsledné hrubosti namleté kávy, ten bude naprosto spokojen.


 • Anonym hodnotil 17. 09. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 10. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Zatím jsem neshledala žádnou vadu nebo nevýhodu.


 • Anonym hodnotil 02. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tento produkt jsem vybral na základě ostatních recenzí a také na doporučení eshopu. Zatím mele naprosto precizně, snadné nastavení hrubosti mletí. Mlýnek je svým způsobem geniálně jednoduchý.


 • Anonym hodnotil 09. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Produkt urcite doporucujem, mam ho uz cca mesiac a zatial som uplne spokojna. Dizajn spojeny s funkcnosto - nemoze to dopadnut zle.


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splnil mé očekávání


 • Anonym hodnotil 28. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • doporučuji, kvalitní produkt


 • Anonym hodnotil 06. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kvalitní zboží.


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • jednoduchá regulace hrubosti mletí


 • Anonym hodnotil 17. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • mlýnek doporučuji všem, kdo si rádi vychutnají šálek čerstvé kávy, skvělý výrobek, doufám, že dlouho vydrží


 • Anonym hodnotil 20. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Arny hodnotil 25. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velice dobrý obchod


 • Naděžda Langerová hodnotil 12. 01. 2016 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Tento produkt se mi v nabídce líbil, proto jsem si jej objednala. Bohužel, zjistila jsem, že pro mne není vhodný. Kávu mele velice dobře, pro mne je však velmi nepohodlný.


 • Anonym hodnotil 13. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 02. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Jinak spokojenost


 • Anonym hodnotil 10. 02. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 02. 2016 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 02. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 02. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Chuť čerstvě namleté kávy je v porovnání s předmletou znát.


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kalašnikov mezi mlýnky


 • Anonym hodnotil 18. 04. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek hezkého vzhledu, kvalitní provedení. Jednoduchá obsluha.


 • Jenda hodnotil 16. 05. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • I když existuje verze Hario mini, tento mlýnek mohl by být objemově něco menší, pro lepší uchopení ženské ruky, ale chápu, že je to již dlouhodobě zavedená varianta .Je třeba mít samozřejmě na zřeteli, že namletí kávy pro více osob vyžaduje předpřípravu nebo použití el. mlýnku - což je ale vcelku logické. Hodnocení - výborný mlýnek s kvalitním mletím, s mým dosavadním elektrickým mletím (co se týče kvality) se nedá vůbec srovnávat.


 • Anonym hodnotil 23. 05. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Rozhodně doporučuji všem milovníkům doma připravované kávy. Dříve jsem ho nechtěla, kvůli otevřenému zásobníku na zrnka, dnes je již mlýnek dodáván s perfektně fungujícím silikonovým víčkem. Používáme denně a jiný bych nechtěla. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné mlýnky a tento je rozhodně nejlepší.


 • Anonym hodnotil 19. 06. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 07. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 07. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 07. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 08. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 08. 2016 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 08. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobře padne do ruky.


 • Zuzana hodnotil 04. 09. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mele dobře, lehce, dobře se mi používá, doporučila bych, jediné co je nevýhoda je nutnost rozebrat celé pro umytí - ztratí se nastavená hrubost mletí.


 • Anonym hodnotil 11. 09. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • PeterS hodnotil 16. 10. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • lahko pouzitelny


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji, pokud chcete kvalitu.


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Pepa hodnotil 13. 12. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • mohu všem doporučit


 • Anonym hodnotil 04. 01. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 01. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělá káva plná vůně.


 • Anonym hodnotil 10. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 05. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • na základě doporučení a , vlastností výrobku a typu vlastního mlecího zařízení


 • Radek hodnotil 23. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek velmi dobře mele kávu na jemno (kupoval jsem ho na přípravu turka). Jednoduché nastavení i používání. Výhodou je uzavřená skleněná nádobka na hotovou kávu i možnost zakrytí násypky na kávu.


 • Efrozina hodnotil 06. 06. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Mlýnek je v pohodě. Ale pokud jste singl 50kg drobek kupte si elektrický.


 • Anonym hodnotil 20. 06. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 06. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • malý, skladný , lehká obsluha výrobku


 • Anonym hodnotil 25. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Martin hodnotil 18. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kdybych se rozhodoval znovu, opět bych si vybral tento mlýnek.


 • Anonym hodnotil 10. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Verča hodnotil 12. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek jsem vybírala dlouho a jsem šťastná, že jsem zvolila tento výrobek. Káva je namletá velmi rychle a stejnoměrně. Možnost namletí opravdu jemné kávy až po hrubě namloutou. Dle potřeby. Velmi rychlá a snadná nastavitelnost hrubosti mletí. Je pravda, že mlýnek je širší na držení , ale není to problém, jelikož opravdu párkrát zatočíte a máte namleto. Mlecí kameny jsou velké. Líbí se mi široká násypka na kávu. Mohu všem vřele doporučit! Než jsem zakoupila tento výrobek, objednala jsem si napřed elektrický mlýnek. Ten jsem musela vrátit, protože káva byla namleta nestejnoměrně a hrubě. Zato tento mlýnek mele úplně úžasně. Neměnila bych!


 • Anonym hodnotil 18. 09. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 11. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • kemis hodnotil 26. 11. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2017 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Ivo hodnotil 10. 12. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • podařeny výrobek


 • Hana hodnotil 25. 12. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Rozhodovala jsem se podle recenzí,který mlýnek si koupím a vyhrál Hario.Používám ho teprve chvilku,ale nákupu nelituji.Mám oboustranný tenisový loket a měla jsem strach jestli ho udržím,ale nemám s ním vůbec problém.Doufám že bude dlouho sloužit.


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Lachke hodnotil 02. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost


 • Jana M. hodnotil 12. 03. 2018 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Zatím jsem mlela jen 1 x a hrubost na max. jemné nastavení se mi zdá hrubší než bych si představovala.


 • Anonym hodnotil 01. 04. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 04. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Vik hodnotil 08. 05. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 05. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 06. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 07. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek je praktický, mele lehce dobře se drží, zatím jsme spokojeni.


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 07. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 09. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 09. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 09. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Super pomocník na mletí ostropestřece, perfektní doporučuji samozřejmě i na kávu.


 • Anonym hodnotil 18. 11. 2018 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ještě jsem produkt nevyzkousela


 • Anonym hodnotil 06. 12. 2018 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborně mele, i na velmi jemně. Bez problémů, bez námahy.


 • Anonym hodnotil 21. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 01. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • zatím plná spokojenost, používám cca 10 dnů


 • Anonym hodnotil 18. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 02. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 02. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 02. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 03. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 03. 2019 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 04. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vánoční dárek pro synovu domácnost, jsou velmi spokojení, vyhovuje ergonomicky, kvalita mletí, možnost uzavřít zásobník víčkem a mít třeba namleto "na příště". Myslím, že k příštím vánocům si jo nadělím také.


 • Anonym hodnotil 17. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jestli pijete kafe ve dvou, idealni mlynek, dobre se drzi a delsi klicka snizuje namahu pri mleti. Melu si na turka a po pocatecnim naladeni naprosta spokojenost. Zkousel jsem i na prekapko, taky v pohode, jen mam turka radeji.


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 07. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • ruční mletí trvá dlouho, ale s tím se musí počítat.... ranní kávička zabere o pár minut navíc :)


 • Anonym hodnotil 18. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dárek vánoce, nemohu hodnotit,výhledově OK.


 • Anonym hodnotil 28. 02. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • S ručním kávomlýnkem jsme spokojeni.Je veliký rozdíl mezi ručním a elektrickým mlýnkem. Kávička je mnohem chutnější.


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splnil očekávání


 • Anonym hodnotil 11. 10. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek mě překvapil velikostí, je robustní. Nikde nic nevrže, vše pevně sedí. Mletí kávy není namáhavé. Výhodou je víčko na skleněnou nádobku. Když se povede namlít více, než momentálně spotřebujete, nemusíte nikam přesýpat.


 • Anonym hodnotil 17. 12. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Kvalitní mlýnek


 • Anonym hodnotil 13. 01. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 02. 2021 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 03. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 07. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • super dobře namletá káva


 • Anonym hodnotil 19. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mele jemně, jsem spokojená.


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • dobře mele,jen než se to nastaví jak vám vyhovuje hrubost kávy,dýl trvá..


 • Anonym hodnotil 15. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Prostě mlýnek