ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Cibetková káva Gayo Highlands Kopi Luwak

Perfektně vyvážená, skoro až sametová s jemnými podtóny sladkého karamelu, lískových oříšků a kakaa a s jemnou kyselinkou na samotném konci. Luxus z vysokých hor Gayo Highands na jihu indonéského ostrova Sumatra, který stojí za to ochutnat.

Typ:Zrnková káva
Hmotnost:50 gramů

750,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4ihned k odběru
  • Cibetková káva Gayo Highlands Kopi Luwak

Popis produktu Cibetková káva Gayo Highlands Kopi Luwak


Námi dodávaná cibetková káva je 100% Kopi Luwak a zároveň 100% arabika. Nenechte se oklamat častými nabídkami různých prodejců, kteří cibetkovou kávu míchají se "standardní" kávou či u kterých je cibetková káva tvořena zrny nekvalitní robusty.

Patříte-li mezi skutečné milovníky kávy, pak byste měli určitě ochutnat. Káva, kterou nejprve zpracují cibetky, je výjimečně lahodna a jemná. Právě ony totiž patří mezí nejlepší sběrače zralých kávových třešní, které pak podrobí vlastnímu procesu zpracování.

Volně žijící cibetky mají natolik citlivý čich, že najdou a zkonzumují téměř bez výjimky pouze zralé kávové třešně. Trávicí enzymy cibetek potom vyvolají v kávových třešních molekulární změny, díky kterým jsou třešně výrazně křehčí. Následně se třešně posbírají a usuší. Jedině tak totiž vynikne jejich dokonale přírodní a jedinečná chuť.

Cibetková káva, kterou dovážíme, nabízí to nejlepší, co můžete na trhu získat. Je chuťově perfektní a navíc pochází z kontrolovaného chovu. Cibetky, které kávu zpracovávají, nežijí v klecích, ale jsou chovány volně. To potvrdila také organizace World Animal Protection, která ve spolupráci s naším dodavatelem pracuje od roku 2013 průběžně na tom, aby se na Sumatře zlepšily podmínky a zavedly ty nejvyšší standardy pro získávání cibetkové kávy z volně žijících živočichů.

Recenze, dotazy a komentáře


  • 27.4.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Jan

    Dobry den,jaka je tam prosím gramáž u te cibetkove, deluji.

    • 28.4.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

      Dobrý den, hmotnost jednoho balení je 50 g.