ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Ruční mlýnek na kávu Lodos - nástěnný

Hledáte opravdu exkluzivní kávomlýnek, se kterým si i v moderní kuchyni budete moci připomenout časy dávno minulé? Nádherný mlýnek v kombinaci dřeva a porcelánu vás okouzlí na první pohled.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Porcelán / Dřevo / Kov / Plast
Barva:Bílá
Výrobce:Lodos

1429,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4k vyzvednutí 17. 1. od 18:00
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos - nástěnný

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos - nástěnný


Stylové spojení tradice a moderních výrobních postupů – několik slov, která o něm řeknou vše. Nástěnný kávomlýnek Lodos, jenž je společným dílem tradičního českého výrobce ručních mlýnků na kávu a porcelánky Český porcelán z Dubí, se stane nepřehlédnutelnou součástí každé kuchyně, ať již je zařízena v moderním či rustikálním stylu. Tělo mlýnku je z porcelánu, namletá káva padá do průhledné nádobky, masivní kovová rukojeť výborně padne do ruky.

Jako všechny kávomlýnky Lodos je i tento osazen precizně opracovanými ocelovými mlecími kameny, jako u všech kávomlýnků Lodos i tady získáváte 10letou záruku na mlecí mechanismus.

Nástěnný Lodos je praktickým pomocníkem pro každodenní přípravu kávy a originálním doplňkem každé kuchyně.

Ruční mlýnek na kávu Lodos - nástěnný v kostce:

 • Porcelánový mlýnek určený k připevnění na stěnu
 • Plynulé nastavení hrubosti mletí – od velmi hrubého po velmi jemné
 • Získáváte záruku 10 let na mlecí mechanismus
 • Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku

Recenze, dotazy a komentáře


 • 19.9.17 - Čištění mlýnku - napsal(a) vila

  Dobrý den, je możné mlecí mechanismus kvalitně čistit, a to nejlépe při snadném rozebrání? Děkuji.

  • 21.9.17 - Re: Čištění mlýnku - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnky Lodos nedoporučujeme kvůli čištění rozebírat, hrozí zde špatné opětovné sestavení a tím i horší kvalita mletí. Doporučujeme čistit stlačeným vzduchem, pomletím rýže nebo můžete použít speciální granule určené k čištění kávomlýnků. Sám výrobce mlýnků Lodos k čištění uvádí: Mlýnek na kávu lze vyčistit mechanicky pomocí staršího zubního kartáčku a nebo malého kartáčku podobného tomu na mytí lahví. Při čistění je dobré míti nastaveno hrubší mletí. Tento způsob je vhodný použít po každém mletí. Při čištění se zbytky kávy vyfouknou. Pro týdenní/měsíční čištění je možno pomlít 2-3 porce rýže. Ta by měla odstranit zbytky olejů uvolňovaných při mletí z kávových zrn. Při tomto způsobu nastavíme jemnější mletí.


 • 23.5.17 - Mletí bezezbytku - napsal(a) Jiří Bechyně

  Dobrý den, umele nástěnný mlýnek všechna kávová zrna co se do něj aktuálně dají nebo v něm stále zůstává nějaké nenamleté zrno?
  Děkuji za odpověď

  • 24.5.17 - Re: Mletí bezezbytku - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, díky Vašemu podnětu jsme mlýnek řádně přezkoušeli a zjistili jsme, že v něm opravdu nepatrné množství kávových zrnek zůstává. (Pomohlo by naklonění nebo zatřesení s mlýnkem, aby nesemletá zrna mohla do mlecího mechanismu propadnout, ovšem, pokud předpokládáme, že je mlýnek přidělán na stěně, tak je tato možnost dosti obtížně proveditelná.)


 • 24.3.17 - Dotaz na náhradní spodní nádobku - napsal(a) Jaroslav Botka

  Dobrý den,je možné u vás zakoupit náhradní nádobku?
  Jaký má rozměr?

  Děkuji za odpověď JB

  • 24.3.17 - Re: Dotaz na náhradní spodní nádobku - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, náhradní nádobky poskytujeme jen v rámci reklamace mlýnků zakoupených přímo u nás. Jinak je nemáme k dispozici, zkuste, prosím, kontaktovat přímo výrobce Lodos na e-mailu lodos@lodos.info nebo na tel. čísle +420 481 671 288. Rozměry mlýnku jsou: výška 34 cm, šířka 13,5 cm, hloubka cca 17 cm.


 • 28.1.17 - Dotaz - napsal(a) Anna Peterková

  Dobrý den, prosím o informaci k rozměrům výrobku a objemu nádoby na kávu, děkuji.

  • 30.1.17 - Re: Dotaz - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozměry tohoto mlýnku jsou: výška 34 cm, šířka 13,5 cm, hloubka cca 17 cm. Spodní plastová nádobka má objem 45 gramů a horní porcelánová nádoba je minimálně na 250 gramů kávy.


 • 3.9.16 - Prosba - napsal(a) Eva Matušková

  Dobrý den, podobný mlýnek mám doma již mnoho let, cca 20, po přestěhování cca 10 let náhle přestal mlít a zaseknul se, pokoušela jsem se ho vyčistit, ale nepomohlo to, klička se ani nehne, můžete mi prosím sdělit, kdo tyto mechanizmy opravuje, případně kdo je výrobce těchto mlýnků? Na odpověď se těším a předem Vám za ni děkuji

  • 5.9.16 - Re: Prosba - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určitě se obraťte přímo na výrobce těchto mlýnků, kterým je česká firma Lodos. Kontaktujte je nejlépe emailem lodos@lodos.info nebo na tel. čísle +420 481 671 288.


 • 22.9.15 - Podávací motýlek - napsal(a) Jirka

  Dobrý den,
  mám tento Váš mlýnek cca půl roku a jsem spokojen. Ale asi dva dny zpět jsem zpozoroval výrazné zpomalení mletí, po pohledu dovnitř jsem zjistil, že motýlek, který napomáhá kávě do mlecího kamenu je volný a neotáčí se při mletí. Mlýnek jsem chtěl rozdělat, ale nejde sundat klika.
  Můžete mi prosím poradit, děkuji.

  • 22.9.15 - Re: Podávací motýlek - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Jestliže Váš mlýnek vykazuje tuto vadu a pokud jste jej zakoupil u nás, doporučujeme zaslat nám jej k reklamaci.Rádi mlýnek předáme reklamačnímu technikovi, který vadu posoudí, případně budeme produkt reklamovat přímo u výrobce.


 • 23.5.15 - nastenny mlynek - napsal(a) Laco

  dobry den. v ponuke je rucny nastenny mlynekLODOS v tmavej farbe dreva. Viete zabezpecit u vyrobcu dodanie v bledej farbe (napr, jelsa) a v akej cene?

  Vas zakaznik.

  • 24.5.15 - Re: nastenny mlynek - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Bohužel nástěnný mlýnek nabízíme pouze v této variantě. Pokud byste si přál tento produkt v jiné úpravě, doporučujeme, abyste se obrátil přímo na výrobce, tedy firmu Lodos a oslovil jej s daným požadavkem.


  Recenze produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos - nástěnný

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.00 / 5


 • hanka.cv hodnotil 29. 11. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Občasný nepořádek při vysouvání umleté kávy.