E-shop, prodejny i coffee bary fungují bez omezení a přepravcům opět můžete platit i dobírkou v hotovosti.

Vyhrajte kávovar DeLonghi ECAM 23.120 za balíček Čerstvé Kávy

Vhodný pro zrnkovou i mletou kávu, s nastavitelnou velikostí šálku, s tryskou na šlehání mléčné pěny. A kompaktních rozměrů, díky kterým se vejde i do malé kuchyně a nepřekáží. Ti nejlevnější prodejci jej nabízejí za 10 tisíc korun. Vy jej můžete mít za 149 Kč. Za cenu jednoho balíčku Čerstvé Kávy.

Kávovar DeLonghi ECAM 23.120.B

Nakupte jeden jediný balíček Čerstvé Kávy do konce června a jste ve hře. Nic víc dělat nemusíte. A čím více Čerstvé Kávy objednáte, tím větší šanci na výhru máte. Jedno balení rovná se "jedna účast" - když objednáte například 2 kilogramy Čerstvých Káv, zařadíme vás do hry osmkrát za osm 250gramových balíčků. Čerstvé Kávy můžete libovolně kombinovat, soutěží se jak s kávami v sáčcích, tak i v dárkových dózách.

Nemáte s Čerstvou Kávou zatím zkušenost? Připravili jsme pro vás stručného průvodce, který vám pomůže se v jednotlivých druzích Čerstvé Kávy orientovat. Úplně na úvod - Čerstvá káva = 100% arabika z lokální pražírny. A teď už se pojďme vydat na cestu kolem světa....

Máme kvalitní jednodruhové kávy ze střední a jižní Ameriky

Pod značkou Čerstvá Káva naleznete výborné kávy z plantáží střední a jižní Amerikykostarickou Tarazzu, brazilskou Santos, kolumbijskou Supremo i guatemalskou Tres Maria a dominikánskou Barahonu.

Americké kávy jsou silné a chuťově výrazné, Barahona je přirovnávána ke slavné jamajské Blue Mountain, kostarickou Tarrazu považují znalci kávy za jednu z nejlepších káv světa – my ji pro její jemnost doporučujeme především dámám a těm, kdo se s kvalitní kávou potkávají poprvé.

Top Masai a Sidamo. Dokonalé kávy z černého kontinentu

Ovocné tóny pomerančů, mandarinek a vinné révy, oříšky, čokoláda, kořenitá vůně. Africké kávy z Keni a Etiopie jsou mezi Čerstvými Kávami královnami.

Top Masai se rodí na svazích vyhaslé sopky Mount Kenya, jejíž kyselé půdy dodávají kávě jemnou (ne nepříjemnou) kyselost, etiopská Sidamo je potomkem prapůvodních arabik.

Vybrali jste si?

Nezapomeňte, že při nákupu Čerstvé Kávy do konce června vás automaticky zařadíme do hry o kávovar DeLonghi ECAM 23.120.B – plně automatický kompakt, který si rozumí se zrnkovou i mletou kávou, má trysku pro snadnou přípravu mléčné pěny na cappuccino či latte macchiato a umí připravit v Česku tolik oblíbenou long kávu.

Zahrajte si o něj – stačí jediný balíček Čerstvé Kávy.

Soutěž o kávovar DeLonghi ECAM 23.120.B
  • Soutěž probíhá od 4. do 30. června 2014.
  • Za každé zakoupené balení Čerstvé Kávy o obsahu 250 g (zrnková, mletá, sáček, dóza) je soutěžící jednou vložen do databáze pro slosování, počet zakoupených káv a tím pádem počet účastí v soutěži není omezen.
  • Vrátí-li zákazník zboží, jehož zakoupením se účastní soutěže, bude ze soutěže vyřazen.
  • Slosování proběhne nejpozději 20. července 2014, výherce bude vyrozuměn telefonicky, popř. e-mailem, výhra bude zaslána v rámci ČR či SR na náklady prodávajícího do 1 týdne od slosování.
  • Na kávovar bude poskytnuta záruka v délce 24 měsíců, přičemž náklady na případnou přepravu do a ze servisu v rámci záruky hradí výherce.
  • Výhru není u prodávajícího možné směnit za jiné zboží či peníze.