Večerní expresní kurýr. Dodání v den objednávky za 69 Kč!

Objednali jste u nás kávu, jste z Prahy a chcete si ji připravit ještě týž den před spaním? S novým způsobem doručení nic nemožného. Nakupte u nás do 16 hodin, vyberte v nákupním košíku způsob doručení „Večerní expresní kurýr“ a ve stejný den mezi 17.-21. hodinou u vás zazvoníme s balíčkem kávy. Nebo čímkoli dalším.

Expresní kurýr Zásilkovna.cz

Kolik za večerní dodání zaplatíte?

Kurýr = bude to hodně drahé. Napadlo vás právě tohle? Ne. Expresní dodání vás vyjde pouze na 69 Kč. Dobírka je za příplatek 30 Kč. Nemáme rádi přílišná gesta, ale tady skutečně platí – levněji to už nejde. Objednáte ve čtyři a mezi pátou a devátou máte objednanou kávu doma.


Jak se dozvíte, že je zásilka na cestě?

Po vyexpedování zásilky dostanete SMS a e-mail, poté vás bude telefonicky kontaktovat kurýr, který upřesní čas dodání. Celou dobu můžete zásilku také sledovat on-line. Malé upozornění – při platbě při převzetí zásilky (dobírka) lze platit pouze v hotovosti.

Kdy Večerního kurýra využít?

Přijde nečekaná společnost, potřebujete kávu. Jedete na dovolenou a zapomněli jste koupit mlýnek. Nebo si prostě jen chcete zpříjemnit večer šálkem Čerstvé Kávy a s překvapením zjistíte, že právě došla. Ve všech těchto a mnoha dalších případech je na místě Večerní expresní kurýr. Rychlý a hlavně levný.

Dodejme ještě, že nový způsob dodání vašich objednávek zajišťujeme ve spolupráci se společností Zásilkovna.cz – právě její kurýr vám balíček za našeho e-shopu doručí.