Uzavíráme provozovny v Hybernské a Turnovského

Milí milovníci kávy,

nedávno jsme s radostí oznámili otevření naší třetí prodejny na pražské Letné. Dnes pro vás máme bohužel trochu smutnější zprávy. Po dlouhém rozmýšlení jsme se rozhodli původní dvě pobočky Čerstvé Kávy uzavřít.

V prodejně na Praze 10 v ulici Turnovského nakoupíte naposledy 30. října, na Praze 1 v ulici Hybernská pak 4. prosince.

Věřte, že to nebylo jednoduché rozhodování. Prodejnu v Hybernské jsme otevřeli v roce 2011. V týmu jsme tehdy byli dva a pobočku jsme budovali vlastně svépomocí. Prodejna v Turnovského ulici funguje od roku 2013.

V obou jsme prodali celkem přes 40 tun kávy – 190 157 balení Čerstvé Kávy, 7 843 degustačních balíčků a k tomu 17 706 kávových mlýnků. To je spousta kávy, hodně mlýnků a hlavně mnoho vzpomínek na setkávání s vámi.

Proč tedy prodejny uzavíráme? Svou roli samozřejmě hraje i současná situace, která kavárnám příliš nepřeje, ale hlavní důvody jsou jiné.

Naší prioritou je nabízet nejlepší kávu s dokonalým servisem. Vedle příjemného prostředí k degustaci kávy vám chceme zajistit také možnost poradit se o výběru kávy s profesionály. V budoucnu pro vás plánujeme organizovat přednášky o kávě a workshopy se zajímavými hosty.

Abychom si tento sen mohli splnit, rozhodli jsme soustředit veškeré své síly na jedinou pobočku. Čas a prostředky, které díky tomu získáme, můžeme věnovat do projektů, díky kterým vám už brzy přineseme ještě lepší Čerstvou Kávu.

Rádi vás přivítáme na Letné. Přijďte se přesvědčit, že jedna je víc než tři.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás

Michal Jirek
Čerstvá Káva