Soutěž o kávovar DeLonghi ESAM 3000 Magnifica

Tento článek již není běžně přístupný, je tedy velice pravděpodobné, že obsahuje neaktuální a neplatné údaje!

… abyste ten konec roku v klidu zvládli

Už zase začíná období, na které se všechny děti těší. A my si v duchu přejeme, aby už skončilo. (Před)vánoční shon. Abyste to zvládli, bude potřeba kafe. Hodně kafe. Což se vám do naší soutěže skvěle hodí. A dárek v podobě nového kávovaru taky není k zahození.

Kávovar DeLonghi ESAM 3000

O co se hraje?

Kávovar DeLonghi ESAM 3000 – to je dokonalé espresso kdykoliv. Bohatá crema, lahodné aroma a taky jednoduché použití. O všechno se postará sám. Namele, upěchuje, spaří, naleje. Vy si jen budete užívat šálek pořádné kávy.

Jak se do soutěže přihlásím?

Stačí jediný nákup

No vážně. Nakupte si třeba jen jeden jediný balíček námi pražené Čerstvé Kávy a jste ve hře. Dóza, sáček? Je to jedno. Stačí to stihnout do 12. prosince 2021.

Víc kávy znamená větší šanci

S každým balíčkem vám roste šance na výhru. Jedno 250g balení Čerstvé Kávy se rovná jednomu zařazení do slosování. Jeden degustační balíček jsou pak rovnou zařazení dvě. Takže například za kilo kávy budete do slosování zařazeni 4×.

A co když vyhraju?

Tak to se dozvíte pár dní po ukončení celé soutěže. Slosování totiž proběhne hned ve čtvrtek 16. prosince. A když se štěstí usměje právě na vás, zavoláme vám. Případně napíšeme e-mail. Abychom vás zbytečně nenapínali.

Tak co? Není čas na pořádnou kávu?

Zahrajte si o kávovar – stačí jediný balíček Čerstvé Kávy.

Rádi byste si kávu objednali a soutěžili, ale nevíte, kterou si vybrat? Zkuste degustační balíček, ve kterém naleznete 50g balení od každé Čerstvé Kávy z naší nabídky.

Kupte Čerstvou Kávu a soutěžte o kávovar DeLonghi

Podrobná pravidla soutěže

  • Soutěž probíhá od 22. listopadu do 12. prosince 2021 (včetně) na e-shopu www.cerstvakava.cz. V případě nákupu osobně na prodejně (Dobrovského 22, Praha 7) je pro zařazení do soutěže nutné obsluze nahlásit e-mail svého zákaznického účtu, se kterým objednávku spárujeme.
  • Za každé zakoupené balení Čerstvé Kávy o obsahu 250 g (zrnková, mletá, sáček, dóza) je soutěžící jednou a za každý zakoupený degustační balíček (8× 50 g Čerstvé Kávy) dvakrát vložen do databáze pro slosování.
  • Počet zakoupených káv a tím pádem počet účastí v soutěži není omezen.
  • Jeden vylosovaný výherce získá nový kávovar DeLonghi ESAM 3000 Magnifica.
  • Vrátí-li zákazník zboží, jehož zakoupením se účastní soutěže, bude z databáze pro slosování v odpovídajícím počtu vyřazen.
  • Slosování proběhne nejpozději 16. prosince 2021, výherce bude vyrozuměn telefonicky, popř. e-mailem, výhra bude zaslána v rámci ČR či SR na náklady prodávajícího do 1 týdne od slosování.
  • Na výhru bude poskytnuta záruka v délce 24 měsíců, přičemž náklady na případnou přepravu do a ze servisu v rámci záruky hradí výherce.
  • Ze soutěže jsou předem vyřazeni zaměstnanci prodávajícího a jejich rodinní příslušníci a zákazníci, kterí nakupují Čerstvou Kávu za velkoobchodní či individuální ceny.
  • Výhru není u prodávajícího možné směnit za jiné zboží či peníze.
  • Účastník soutěže se zavazuje v případě výhry poskytnout prodávajícímu či mu umožnit pořídit fotografii jeho osoby s výhrou a poskytnout souhlas k jejímu využití pro marketingové účely.