Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Prodejna Čerstvá Káva v Hybernské dostala svůj coffee bar. Jak se vám líbí?

Až příště půjdete okolo pražského Hlavního nádraží, zastavte se na rychlý šálek kávy. Prodejnu v Hybernské ulici jsme 10. října rozšířili o coffee bar. Uskromnili jsme skladovací prostory, otevřeli druhý vchod a jsme připraveni podávat tu nejlepší kávu.

Hodně kávy v malém prostoru

Nově vám uděláme espresso, double espresso, americano, espresso macchiato, cappuccino, caffè latte a flat white. Do budoucna navíc plánujeme nabídku rozšířit i na jiné metody přípravy kávy.

Coffee bar jsme chtěli mít na prodejně odjakživa. Jak ho ale dostat do tak malého prostoru, který máme k dispozici? To byl úkol pro architekta a truhláře. Bez profesionálního návrhu interiéru a nábytku na míru bychom se tady asi neobešli.

Kávu s sebou, prosím!

Velikost prostoru také předurčila, že se budeme soustředit pouze na kávu s sebou. Brzy se navíc zapojíme do programu Otoč kelímek. Kelímky, do nichž u nás kávu dostanete, budete moct vrátit v jedné ze 3 prodejen Čerstvá Káva nebo u kteréhokoliv z partnerů.

Zároveň jsme museli zredukovat skladové zásoby. Máme v Hybernské jen to nejnutnější - pro rychlejší vyzvedávání zásilek proto doporučujeme novou prodejnu na Letné.

3 prodejny = 3 coffee bary

I když je prodejna v Hybernské ulici nejstarší, coffee bar dostala jako poslední. Ten první jsme otevřeli v provozovně ve Strašnicích letos v červenci, v srpnu pak následoval 2. společně s prodejnou na Letné.

Ve všech coffee barech nabízíme stejný sortiment – tu nejkvalitnější Čerstvou Kávu. Sladěné jsou také jednotlivé interiéry, které sází na jednoduchost a světlé barvy. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, ať už si vyberete Letnou, Strašnice, nebo Hybernskou.