Otevřeli jsme druhou prodejnu. Ve Strašnicích hledejte delicado

Tento článek již není běžně přístupný, je tedy velice pravděpodobné, že obsahuje neaktuální a neplatné údaje!

Poslední stavební úpravy dokončeny, nábytek nastěhován, podlahy vytřeny. Tam, kde ještě před dvěma roky běžely dnem i nocí výherní automaty, dnes stojí regály s voňavou kávou, namísto barmana na vás čekají sympatické prodavačky, které rozumí kávě jako málokdo a rády vám pomohou s jejím výběrem.

Ano, hádáte správně – naše druhá pražská prodejna se stala skutečností, od pátku 5. září máme otevřeno. Už pod novým názvem – slova Čerstvá Káva na vývěsním štítě ani na výloze nehledejte, novou prodejnu už jsme budovali jako delicado, značku, do které postupně zahrneme všechny naše služby – od prodeje kávy po servis kávovarů.

Proč se k nám vypravit?

Bezproblémové parkování, výborná dostupnost MHD (cca 100 metrů od prodejny je tramvajová zastávka Zborov-Strašnické divadlo), dlouhá otvírací doba – každý všední den máme otevřeno od 8 do 20 hodin. Přijďte, těšíme se na vás! Najdete nás v Turnovského 263/4 v Praze 10 - Strašnicích.

Prodejna delicado ve Strašnicích Prodejna delicado ve Strašnicích Prodejna delicado ve Strašnicích Prodejna delicado ve Strašnicích