E-shop, prodejny i coffee bary fungují bez omezení a přepravcům opět můžete platit i dobírkou v hotovosti.

Nová prodejna – již brzy

První informace jsme vypustili ven někdy na začátku roku. V květnu otevřeme, říkali jsme. Jenže... nestalo se tak. Proč? To je téma na delší a ne moc veselé povídání. Takže někdy jindy. Dneska vám chceme říct, že v listopadu TO konečně vypukne.

Ano. Naše druhá kamenná prodejna se stala skutečností – otevíráme v listopadu v pražských Strašnicích.

Tak tento úvod jsme připravili do článku, který měl vyjít vloni v říjnu. Nevyšel. V nové prodejně se objevovaly další a další problémy - byli jsme vykradeni, vytopeni, popraskala nám podlaha a potýkali jsme se se spoustou dalších a dalších potíží.

Tentokrát se to již opravdu blíží. Věříme, že jsme si všechnu smůlu vybrali v tom více než jednom a půl roce, a že otevření nové prodejny už nic nezabrání. Otevřeme během několika málo týdnů.

V čem se bude nová prodejna lišit od stávající prodejny v Hybernské ulici?

  • Je větší. Přibližně jednou tak velká, na prodejní ploše naleznete téměř všechen náš sortiment tak, jak jej znáte z e-shopu.
  • Snadněji zaparkujete. Jestliže je Hybernská především pro ty, kdo cestují MHD, prodejna ve Strašnicích je stavěná pro řidiče.
  • Chystáme ochutnávky kávy, abyste mohli kávu vyzkoušet ještě před zakoupením. S tím bude spojená možnost vyzkoušet různé způsoby přípravy kávy.
  • Je přístupná každému. Koncipovali jsme ji jako bezbariérovou, dovnitř se pohodlně dostanete i na vozíčku.

A co i v naší druhé prodejně zůstane stejné?

  • Ochotný a perfektně vyškolený personál.
  • I ve Strašnicích pohodlně zaplatíte platební kartou.
  • Stejně tak si tady vyzvednete osobní odběry z našeho e-shopu.

Nejspíše se ptáte, kde naši novou prodejnu ve Strašnicích najdete. To vám dneska zatím ještě neprozradíme. Ale nebojte, vše se dozvíte včas. Na našich stránkách a Facebooku.