Naše prodejny – provoz před Vánoci

Obě naše prodejny najdete v Praze – jednu v centru v Hybernské ulici, druhou ve Strašnicích. Před Vánoci jsme pro vás posílili provoz.

V Hybernské 40 jsme „U Bulhara“...

... mezi Army shopem a Studiem 54. Prodejna není příliš označená, logo delicado / Čerstvá Káva hledejte na dveřích či vývěsním štítu nad okny. Pro mimopražské – pokud půjdete z Náměstí republiky, jsme na druhém konci Hybernské ulice u křižovatky U Bulhara před magistrálou. Tři minuty chůze je to k nám z Masarykova i Hlavního nádraží. Zaparkovat před prodejnou můžete „na blikačky“ v modré zóně, popř. na placeném parkovišti přímo naproti.

Prodejna Čerstvá Káva v Hybernské ulici

V Hybernské máme otevřeno od 1. prosince ve všední dny od 8 do 20 hodin a do Vánoc také o víkendu – 15., 16. a 22. prosince od 8:00 do 17:30 hodin. Pokud se chystáte na víkendy před Vánoci do centra, přijďte k nám vybrat kávový dárek pro své blízké.

Ve Strašnicích hledejte delicado

Druhá prodejna se jmenuje delicado (pod tímto jménem budeme do budoucna působit i na internetu) a najdete ji v Turnovského 4 ve Strašnicích. Oproti pobočce v Hybernské je delicado dobře dostupné autem, v ulici před obchodem se dá pohodlně zaparkovat.

Prodejna delicado ve Strašnicích

Ani hromadnou dopravou není delicado z ruky – jedete-li tramvajovou linkou 5, 7 nebo 13, vystupte na zastávce Zborov – Strašnické divadlo, přejděte silnici a vydejte se směrem k parku Na Solidaritě. Přehlédnout nás nemůžete.

Ve Strašnicích máme otevřeno ve všední dny od 9 do 18:30 hodin.

V obou prodejnách máme stejný sortiment jako na e-shopu (i když ne v celé šíři), obě fungují také jako výdejní místa pro internetové objednávky. Na obou místech lze platit kartou. A jak v Hybernské, tak ve Strašnicích máme personál, který kávě rozumí.

Přijďte, těšíme se na vás!