Kupte Čerstvou Kávu a soutěžte o kávovar DeLonghi za 10 tisíc

Díky kompaktním rozměrům se vejde i do malé kuchyně, rejstřík jeho funkcí je ale velký. Poradí si s mletou i zrnkovou kávou, přizpůsobí se velikosti vašeho oblíbeného šálku a ještě vám pomůže našlehat krémovou mléčnou pěnu. Oficiální cena je 13 990 Kč, nejlevnější prodejci jej nabízejí za 10 tisíc korun, ale vy ho můžete mít už za 129 Kč. To je cena jednoho balíčku Čerstvé Kávy.

Kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB Magnifica S

Nakupte do 11. října 2015 alespoň jeden balíček Čerstvé Kávy a jste ve hře o našlapaný kávovar DeLonghi. Za každé zakoupené 250g balení kávy (v sáčku nebo v dárkové dóze) vás zařadíme do databáze, z níž po uzávěrce vylosujeme výherce. Čím víc zakoupených 250g balení, tím větší šance na výhru. Nakoupíte-li například 2 kg Čerstvé Kávy po osmi balíčcích, zařadíme vaše jméno do soutěže hned osmkrát. Chcete si koupit degustační balíček? Jeho nákupem vás zařadíme do slosování hned třikrát!

Že nemáte s Čerstvou Kávou žádnou zkušenost? Nevadí, připravili jsme pro vás stručného průvodce, díky kterému se v jednotlivých druzích Čerstvé Kávy snadno zorientujete. Hned na úvod vám ale povíme to nejdůležitější. Čerstvá Káva = 100% arabika z lokální pražírny.

Nabízíme kvalitní jednodruhové kávy ze Střední a Jižní Ameriky

Pod značkou Čerstvá Káva se skrývají výborné, silné a chuťově výrazné kávy z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Kostarická Tarazzu, kterou znalci považují za jednu z nejlepších káv světa, brazilská Santos, kolumbijská Supremo, guatemalská Tres Maria a dominikánská Barahona, která bývá často přirovnávána ke slavné jamajské Blue Mountain.

Top Masai a Sidamo, dokonalé kávy z černého kontinentu

Ovocné tóny pomerančů, mandarinek a vinné révy, nádech oříšků a čokolády i kořenitá vůně. To všechno v sobě nesou královny mezi kávami z černého kontinentu. Etiopská Sidamo, jako potomek prapůvodních arabik, a Top Masai ze svahů vyhaslé sopky Mount Kenya, jejíž kyselé půdy dodávají kávě jemnou, ale nikoli nepříjemnou kyselost.

Vyberte kávu, kupte balíček od 129 Kč a vyhrajte funkcemi nabitý kávovar

Dostali jste chuť na kávu? Tak si nějakou objednejte! A nezapomeňte, že každý zakoupený 250g balíček kávy vás zařadí do soutěže o kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB. Tento plně automatický kompakt si nejen hravě poradí s mletou i zrnkovou kávou, ale umí toho mnohem víc. Jen namátkou: „Cappuccino systém“ s nerezovou tryskou vám pomůže snadno připravit krémovou mléčnou pěnu. Kávovar také zvládne připravit dvě kávy najednou a umí v Česku tolik oblíbenou long kávu. A díky svým rozměrům se vejde i tam, kde není místa zrovna nazbyt.

Rádi byste si kávu objednali a soutěžili, ale nevíte, kterou si vybrat? Zkuste degustační balíček, ve kterém naleznete 50g balení od každé Čerstvé Kávy z naší nabídky.

Soutěž o kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB
  • Soutěž probíhá od 13. září do 11. října 2015 (včetně).
  • Za každé zakoupené balení Čerstvé Kávy o obsahu 250 g (zrnková, mletá, sáček, dóza) je soutěžící jednou a za každý zakoupený degustační balíček (8× 50 g Čerstvé Kávy) třikrát vložen do databáze pro slosování.
  • Počet zakoupených káv a tím pádem počet účastí v soutěži není omezen.
  • Vrátí-li zákazník zboží, jehož zakoupením se účastní soutěže, bude z databáze pro slosování v odpovídajícím počtu vyřazen.
  • Slosování proběhne nejpozději 25. října 2015, výherce bude vyrozuměn telefonicky, popř. e-mailem, výhra bude zaslána v rámci ČR či SR na náklady prodávajícího do 1 týdne od slosování.
  • Na kávovar bude poskytnuta záruka v délce 24 měsíců, přičemž náklady na případnou přepravu do a ze servisu v rámci záruky hradí výherce.
  • Ze soutěže jsou předem vyřazeni zaměstnanci prodávajícího a jejich rodinní příslušníci a zákazníci, kterí nakupují Čerstvou Kávu za velkoobchodní či individuální ceny.
  • Výhru není u prodávajícího možné směnit za jiné zboží či peníze.