E-shop, prodejny i coffee bary fungují bez omezení a přepravcům opět můžete platit i dobírkou v hotovosti.

Kávovar Philips Saeco Intelia Evo jsme předali výherci únorové soutěže

Koupíte si 2 kg Čerstvé Kávy, část do french pressu, část do překapávače... A za měsíc vám zavoláme, že jste vyhráli kávovar za 18 tisíc a máte další skvělou možnost jak si připravit svoji oblíbenou kávu. Výherce naší únorové soutěže ani netušil, že se jí zúčastnil, o to více ho pak informace o výsledku losování potěšila. Gratulujeme a přejeme mnoho příjemných chvil s kávou!

Kávovar Philips Saeco Intelia Evo

Po celý únor jste mohli soutěžit o automatický kávovar Philips Saeco Intelia Evo, který dokáže stiskem jednoho tlačítka připravit espresso, cappuccino i další lahodné kávové nápoje s mléčnou pěnou.

Pro zapojení do soutěže stačilo koupit alespoň jedno balení Čerstvé Kávy. Svou šanci zvyšovali ti, kteří si zakoupili balíčků více. Každý další balíček totiž znamenal další účast v soutěži, degustační balíček pak rovnou tři účasti najednou.

Zákazník Jan navštěvující jednu z našich pražských prodejen si zakoupením 2 kilogramů Čerstvé Kávy zajistil účast v soutěži hned osmkrát, přestože dle svých slov vůbec nevěděl, že soutěž probíhá. Dnes se raduje ze svého nového kávovaru, který mu bude nejen šetřit čas při přípravě kávy před rychlým odchodem do práce, ale také práci, až bude připravovat kávové speciality pro své blízké. Janovi velice gratulujeme a věříme, že mu kávovar dobře a dlouho poslouží.

Výherce kávovaru Philips Saeco Intelia Evo

Chcete také soutěžit?

Nestihli jste se soutěže zúčastnit nebo na Vás při losování nepadlo štěstí? Další soutěž na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Abyste o té příští věděli včas, zaregistrujte si odběr Kafénovin, sledujte naše články a facebookové stránky. Příštím šťastlivcem totiž můžete být právě vy!