Kávovar Bonavita BV1900TS z dubnové soutěže je již v rukách vítěze

Objednáte si balíček kávy, zásilka dorazí, vy kávu vypijete... Že tím už příběh končí? A co kdyby na konci ještě čekal špičkový kávovar Bonavita? Přesně to se stalo výherci naší soutěže, Petrovi, který se zakoupením čtyř balíčků Čerstvé Kávy zařadil hned čtyřikrát do slosování a vyhrál kávovar Bonavita BV1900TS. Gratulujeme!

Kávovar Bonavita BV1900TS

S příchodem dubna jste se mohli zapojit do soutěže o kávovar na filtrovanou kávu Bonavita BV1900TS, se kterým stačí jediné stisknutí tlačítka k přípravě čtyř až osmi šálků lahodné kávy.

Zapojit se do soutěže přitom nebylo vůbec náročné – postačilo během měsíce dubna zakoupit alespoň jeden balíček Čerstvé Kávy a spojit tak příjemné s ještě příjemnějším!

Svou šanci zvyšovali ti, kteří si zakoupili balíčků více. S každým dalším balíčkem Čerstvé Kávy totiž přibyla i další registrace do soutěže a rovnou tři registrace a spoustu skvělé kávy si zajistili ti, kteří si pořídili degustační balíček.

Milovník kávy Petr z Nymburku měl díky objednávce čtyř balíčků Čerstvé Kávy své jméno v osudí hned čtyřikrát. A jak to dopadlo? Z šance se stala skutečnost a dnes se již šťastný výherce může těšit ze svého nového kávovaru, který umí být spolehlivým pomocníkem během hektických dní, ale připraví i skvělou kávu pro partu přátel. My Petrovi mnohokrát gratulujeme a přejeme spoustu příjemných momentů u šálku výborné kávy!

Výherce kávovaru Bonavita BV1900TS

Chcete také soutěžit?

Propásli jste tuto soutěž nebo se na vás neusmálo štěstí? Dejte mu ještě šanci, další soutěž na sebe nenechá dlouho čekat. Abyste o té příští věděli včas, zaregistrujte si odběr Kafénovin, sledujte naše články a facebookové stránky. Příštím šťastlivcem totiž můžete být právě vy!