Doporučte nám nové kolegyně a kolegy a získejte 5 000 Kč za každého

Skvělé pracovníky hledá poslední dobou zejména v Praze čím dál víc firem, a proto je čím dál těžší nějaké najít. My se neustále rozrůstáme a abychom vám mohli poskytovat servis na vysoké úrovni, na který jste od nás zvyklí, potřebujeme další hvězdné hráče do našeho týmu. A když už ani pracovní inzerce a personální agentury nepomohou, je čas zapojit vás, naše věrné zákazníky, návštěvníky webu a čtenáře blogu, abyste nám pomohli a nové kolegyně a kolegy nám doporučili.

Volná pracovní místa v Čerstvé Kávě

V současné době máme vypsaná výběrová řízení na 2 pracovní pozice, na které potřebujeme přijmout až 5 nových kolegyní a kolegů, pro které bude stejně jako pro nás káva nejen prací, ale především koníčkem a zábavou. Kteří pochopí, že práce u nás je prostě fajn a že za skvělé výkony se dokážeme vždy odvděčit.

5 000 Kč za doporučení pro vás

Pomozte nám nové posily naší firmy najít a my vám vyplatíme 5 000 Kč za každého, kdo u nás podepíše pracovní smlouvu a úspěšně projde tříměsíční zkušební dobou.

Stačí, když nám buď pošlete jméno, příjmení a e-mailovou adresu toho, koho jste nám doporučili, popř. když dotyčný přímo v průběhu výběrového řízení nahlásí, že jste ho doporučili vy. Jakmile skončí jeho tříměsíční zkušební lhůta a on u nás zůstane, spojíme se s vámi a odměnu vyplatíme. Žádné kupóny na nákupy nebo zboží v hodnotě, prostě peníze na ruku.

Koho hledáme?

Naše pracovní inzeráty mluví samy za sebe a už z nich lze vycítit, že u nás to bude prostě jiné a lepší než v mnoha firmách, kde nelze očekávat nic než „teplé místečko“. Máme volné tyto pozice:

Co u nás nikdo rozhodně nedostane?

O tom, co nabízíme, píšeme v každém inzerátu. Čeho se ale lidé u nás bát nemusí? Práce na „živnosťák“, všelijaké dohody či načerno - máme jedině smlouvy na hlavní pracovní poměr. Stejně tak nám není vlastní nehezké pracovní prostředí, výplaty „bokem“, desítky hodin neproplacených přesčasů nebo práce přes noc. Na žádných pozicích u nás dokonce není ani práce o víkendech, dvanáctihodinové či delší směny a další výmysly, které prostě nemá rád snad nikdo.

Víte o někom, komu by se práce u nás líbila?

Řekněte mu o nás, pošlete mu odkaz na naše inzeráty. A pak si na našem e-mailu řekněte o odměnu 5 000 Kč.