Novinky


Co je u nás v roce 2019 nového

Blog zeje prázdnotou, Kafénoviny už nikdo od prosince neviděl. A přece to neznamená, že se u nás nic neděje - právě naopak! Pojďte se s námi v rychlosti podívat, na čem pracujeme a co pro vás chystáme.


Nepřehlédněte: Jak u nás objednávat před Vánoci

Je to stejné každý rok. Do Vánoc zbývá pár dnů a začne ten hlavní nápor – nákupy na poslední chvíli. Podívejte se, jak u nás nakoupit, aby dárky, které jste vybrali pod stromeček, pod stromeček také dorazily.22 tipů na vánoční kávový dárek

Vánoce se již nezadržitelně blíží, rádi byste někomu udělali radost v podobě kávového dárku, ale nevíte si rady s výběrem a nemáte čas se procházení nabídky dostatečně věnovat? Vybrali jsme pro vás 22 tipů na ideální kávové dárky pro letošní Vánoce.


Kávovar Philips Saeco Intelia Evo jsme předali výherci únorové soutěže

Koupíte si 2 kg Čerstvé Kávy, část do french pressu, část do překapávače... A za měsíc vám zavoláme, že jste vyhráli kávovar za 18 tisíc a máte další skvělou možnost jak si připravit svoji oblíbenou kávu. Výherce naší únorové soutěže ani netušil, že se jí zúčastnil, o to více ho pak informace o výsledku losování potěšila. Gratulujeme a přejeme mnoho příjemných chvil s kávou!


Kávovar Bonavita BV1900TS z dubnové soutěže je již v rukách vítěze

Objednáte si balíček kávy, zásilka dorazí, vy kávu vypijete... Že tím už příběh končí? A co kdyby na konci ještě čekal špičkový kávovar Bonavita? Přesně to se stalo výherci naší soutěže, Petrovi, který se zakoupením čtyř balíčků Čerstvé Kávy zařadil hned čtyřikrát do slosování a vyhrál kávovar Bonavita BV1900TS. Gratulujeme!


Doporučte nám nové kolegyně a kolegy a získejte 5 000 Kč za každého

Skvělé pracovníky hledá poslední dobou zejména v Praze čím dál víc firem, a proto je čím dál těžší nějaké najít. My se neustále rozrůstáme a abychom vám mohli poskytovat servis na vysoké úrovni, na který jste od nás zvyklí, potřebujeme další hvězdné hráče do našeho týmu. A když už ani pracovní inzerce a personální agentury nepomohou, je čas zapojit vás, naše věrné zákazníky, návštěvníky webu a čtenáře blogu, abyste nám pomohli a nové kolegyně a kolegy nám doporučili.


Vyhrajte kávovar Bonavita BV1900TS za balíček Čerstvé Kávy

Prestižní certifikace Americké asociace výběrové kávy (SCAA), příprava kávy stisknutím jednoho tlačítka, funkce předspaření, konstantní teplota vody, rovnoměrná extrakce nebo nerezová termokonvice. To jsou jen některé z výhod perfektního kávovaru - překapávače - Bonavita BV1900TS, s jehož pomocí připravíte perfektní filtrovanou kávu bez námahy. Jeho cena je 5 399 Kč, vy jej však můžete získat již za 129 Kč - tedy cenu jediného balíčku Čerstvé Kávy.Soutěž o kávovar DeLonghi za balíček Čerstvé Kávy má svého výherce!

Představte si, že si objednáte balíček kávy a dostanete k němu i špičkový kávovar DeLonghi. Přesně to se stalo výherkyni naší soutěže, Veronice, která se zakoupením degustačního balíčku Čerstvé Kávy zapojila do naší soutěže a vyhrála kávovar DeLonghi ECAM 21.117.SB. Gratulujeme!


Kupte Čerstvou Kávu a soutěžte o kávovar DeLonghi za 10 tisíc

Díky kompaktním rozměrům se vejde i do malé kuchyně, rejstřík jeho funkcí je ale velký. Poradí si s mletou i zrnkovou kávou, přizpůsobí se velikosti vašeho oblíbeného šálku a ještě vám pomůže našlehat krémovou mléčnou pěnu. Oficiální cena je 13 990 Kč, nejlevnější prodejci jej nabízejí za 10 tisíc korun, ale vy ho můžete mít už za 129 Kč. To je cena jednoho balíčku Čerstvé Kávy.


Balíme pečlivě a s láskou!

Zazvoní zvonek, vyjdete ven a tam kdosi s velkým balíkem. Je to skutečně pro mne, čekám drobnost, ale křehkou, ptáte se. Ten kdosi zatřese krabicí a vy slyšíte, jak uvnitř něco naráží do stěn.Otevřeli jsme druhou prodejnu. Ve Strašnicích hledejte delicado

Poslední stavební úpravy dokončeny, nábytek nastěhován, podlahy vytřeny. Tam, kde ještě před dvěma roky běžely dnem i nocí výherní automaty, dnes stojí regály s voňavou kávou, namísto barmana na vás čekají sympatické prodavačky, které rozumí kávě jako málokdo a rády vám pomohou s jejím výběrem.


Nová prodejna – již brzy

První informace jsme vypustili ven někdy na začátku roku. V květnu otevřeme, říkali jsme. Jenže... nestalo se tak. Proč? To je téma na delší a ne moc veselé povídání. Takže někdy jindy. Dneska vám chceme říct, že v listopadu TO konečně vypukne.


Soutěž o automatický kávovar DeLonghi. Výhra předána!

Rozumí si se zrnkovou i mletou kávou. Jediným stiskem tlačítka připraví espresso či velkou kávu. Má mlýnek s nastavitelnou hrubostí a výkonnou trysku na cappuccino. Automatický kávovar DeLonghi se zkrátka v domácnosti neztratí.


Večerní expresní kurýr. Dodání v den objednávky za 69 Kč!

Objednali jste u nás kávu, jste z Prahy a chcete si ji připravit ještě týž den před spaním? S novým způsobem doručení nic nemožného. Nakupte u nás do 16 hodin, vyberte v nákupním košíku způsob doručení „Večerní expresní kurýr“ a ve stejný den mezi 17.-21. hodinou u vás zazvoníme s balíčkem kávy. Nebo čímkoli dalším.


Vyhrajte lístky na filmovou novinku! Jsme partnery snímku Všiváci

Špičkový neurochirurg a veterán z Afghánistánu. Dva bratři. Každý jiný a přitom tolik stejní. A mezi nimi jedna žena. Jejich matka. Všiváci, filmový debut Romana Kašparovského, má silný příběh a hvězdné obsazení – Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Iva Janžurová, Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Tereza Voříšková.


Vyhrajte kávovar DeLonghi ECAM 23.120 za balíček Čerstvé Kávy

Vhodný pro zrnkovou i mletou kávu, s nastavitelnou velikostí šálku, s tryskou na šlehání mléčné pěny. A kompaktních rozměrů, díky kterým se vejde i do malé kuchyně a nepřekáží. Ti nejlevnější prodejci jej nabízejí za 10 tisíc korun. Vy jej můžete mít za 149 Kč. Za cenu jednoho balíčku Čerstvé Kávy.

Měníme tvář, zastavení druhé – logo s vůní kávy

Že chystáme velkou změnu, jsme prozradili už minulý týden – nový název, nové prodejny, ještě lepší služby. A Čerstvá Káva společně s kávami značkovými pod jednou střechou. Dneska poodhalíme další střípek z mozaiky jménem delicado.Měníme jméno. Od příštího roku hledejte delicado.cz

ČerstváKáva.cz a KávaKáva.cz – jeden provozovatel, dva obchody, dvě značky. První je specialista na čerstvě pražené kávy a kompletní příslušenství pro domácí přípravu kávy, druhý nabízí značkové kávy za výborné ceny.1 000 recenzí, 100 % spokojených zákazníků

Káva? French press? Moka konvička? Jen „zboží, které posíláme dál“? Ne. Káva je pro nás vášní. Vášní, kterou s každou vyexpedovanou objednávkou předáváme vám. 1 000 recenzí a 100% zákaznická spokojenost říkají, že to děláme dobře, že se na kávu a její svět díváme stejnýma očima jako vy. To je pro nás ta největší pocta. Děkujeme!


Budujeme Album kávové reklamy. Přidejte se

Reklama na kávu patřila dříve k těm nejzdařilejším. Nádherné plakáty a plechové cedule zdobily krámky provoněné čerstvě praženou kávou a vzbuzovaly u nakupujících touhu podívat se daleko do světa, do míst, kde kávovníky dávají úrodu...


Zahrajte si o 3× 500 g Čerstvé Kávy

Čerstvá Káva? Pražíme ji několikrát týdně v malém množství tak, aby se k vám dostala vždy čerstvá, plná chuti a aroma. Zahrajte si o 3× 500 g výborné Čerstvé Kávy z celého světa – je jen na vás, zda si vyberete kávu kostarickou, keňskou, indickou, kolumbijskou či další.


Coffeevac zabalí kávu do vakua. Rychle a bez práce

Původně se používal výhradně jako vakuová dóza na čaj – po celém světě se prodalo na 5 milionů kusů, než se přišlo na to, že může mít i jiné využití - na kávu a další pochutiny, kterým vadí vzduch a vlhkost. Typicky oříšky, sušenky, bylinky či třeba ovesné vločky.Čerstvá Káva od 23. dubna v Kouzelné almaře

Vystát dlouhou frontu na poště baví málokoho. Stejně tak čekat na doručovatele spediční firmy doma. Říkal, že přijede v devět? Je půl dvanácté a já už nutně potřebuji být jinde... Stalo se vám někdy něco podobného?


Máme novou kávu v nabídce. Uhodnete jakou?

Nejteplejšími měsíci jsou tady únor a březen, zima, během které teploty klesají v průměru o 7 stupňů dolů, přichází v červenci. V 35 národních parcích a přírodních rezervacích žijí vzácné druhy živočichů a rostlin, cestovní ruch patří k důležitým zdrojům příjmů státní pokladny. Stejně jako káva. Místní ji tolik nepijí, ve větší oblibě mají čaj, ve světě je ale považována za jednu z nejlepších arabik vůbec.


Soutěž o kávovar DeLonghi ECO 310.B Icona

Chcete vyhrát kávovar? Stačí si u nás během "magického" dne, 12.12.2012, objednat alespoň jedno balení Čerstvé Kávy, a Vaše objednávka bude zařazena do slosování o pákový kávovar DeLonghi ECO 310.B Icona. Pravidla soutěže jsou uvedena níže.


Platby kartou on-line

Ode dneška můžete zaplatit Vaše nákupy platební kartou on-line, bez jakéhokoliv poplatku!
Kafénoviny 2012-02

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2012-01

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-07

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-06

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-05

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-04

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-03

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-02

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2011-01

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-10

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-09

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-08

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-07

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-06

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-05

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-04

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-03

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2010-02

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2009-03

Týdny LAVAZZA! Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...


Kafénoviny 2009-02

Novinky pro všechny, kteří nejsou přihlášeni k odběru e-mailových Kafénovin...Rozdáváme kafetiéry ZDARMA

Ke každé objednávce Čerstvé kávy Vám věnujeme kvalitní nerezovou kafetiéru úplně zdarma. Příprava kávy v kafetiéře je jedním z nejlepších způsobů přípravy kávy vůbec.


Jiná káva? Vyberte si!

Na následujících řádcích Vám představíme seznam káv, které můžete ochutnat. Čerstvě upražené, kávy v kvalitě, které v obchodech nenaleznete:


Velkoobchodní prodej

Nabízíme velkoobchodní prodej všech káv a dalších produktů, které máme v nabídce.


Sezóna ledové kávy Frappé začíná

Začíná sezóna ledové kávy. Připravili jsme pro Vás vše pro přípravu ledové kávy Frappé. Mixéry, frapovače, skleničky a samozřejmě kávu. Podívejte se do kategorie Frappé.


Aktualizace provizního systému

Připravujeme pro Vás aktualizaci provizního systému. Můžete se těšit na nové typy provizí za zprostředkování obchodu, prodloužení platnosti objednávkové doby, prodloužení doby získávání provizí, možnosti převedení provizí na další osobu a mnoho dalšího. Očekávejte v následujícíh 14 dnech. Vstup do provizního systému zde:


Akce na červen 2009 - Servis kávovarů

Prohlídka Vašeho kávovaru + zdarma dekalcifikační přípravek v hodnotě 120 Kč. Během měsíce června můžete využít naší akci a nechat si za minimální náklady prohlédnout a vyčistit svůj kávovar.


Aprílový kafe vtip

Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh, mrzne až praští. Je duben. Medvěd tu kopne do jedličky, tam do zajíce, vlkovi rozbije pusu a přitom si mrmlá:"Proč jsem ku*va v září pil to kafe...?!!"


Soutež nebo kdo si hraje nezlobí

Připravili jsme pro Vás několik soutěží na různých internetových stránkách, kde si můžete zahrát o čerstvou kávu nebo třeba o příslušenství k ní. Vyhrajte krásné ceny a rozšiřte hranice svého vědění.


Naše pražírna má systém HACCP

Naše pražírna má zaveden systém HACCP. Hazard Analysis Critical Control Points. Systém kritických bodů zajišťuje preventivní a systematický přístup k včasné identifikaci nebezpečí zdravotní závadnosti a k zamezení jeho vzniku.


Čerstvá káva - rozdíl jako kráva!

Jaký je rozdíl mezi čerstvou kávou a kávou běžnou? Malý, velký, obrovský? No prostě.. ehm.. neuražte se vážení, ale rozdíl je to jako kráva.


ČERSTVÁ KÁVA v OC Chodov!

V obchodním centru Chodov byl od 9.ledna do 15.ledna otevřen stánek s čerstvou kávou. Mohli jste ochutnat. Nyní kávu naleznete v OC Chodov v obchodě BIOOO.


Štastný nový rok 2009!

Přejeme všem čtenářům, zákazníkům, přátelům, milovníkům kávy, kafařům, kafetorikům i náhodným kolemjdoucím