Stav k 25. 10. 2020: E-shop i prodejny fungují standardně, coffee bary jsou z důvodu vládních nařízení uzavřeny.

Kamenné prodejny

Na našich pražských kamenných prodejnách naleznete většinu sortimentu z e-shopu - dostupnost konkrétních položek si můžete on-line ověřit. Nefungují pouze jako výdejní místa, ale jako skutečné prodejny, kde si můžete veškeré produkty prohlédnout. S nákupem vám tu pomohou proškolení specialisté, kteří se vám budou ochotně věnovat a zodpoví případné dotazy. Na všech prodejnách můžete použít platební kartu a vychutnat si skvělou Čerstvou Kávu v coffee baru.


Praha 1 - Nové Město, Hybernská 40 („U Bulhara“)

Prodejnu najdete mezi Army shopem a klubem Studio 54. Není příliš označená, logo delicado / Čerstvá Káva hledejte na dveřích či vývěsním štítu nad okny. Pro mimopražské – pokud půjdete z Náměstí republiky, jsme na druhém konci Hybernské ulice u křižovatky U Bulhara před magistrálou. Tři minuty chůze je to k nám z Masarykova i Hlavního nádraží. Zaparkovat před prodejnou můžete „na blikačky“ v modré zóně, popř. na placeném parkovišti přímo naproti.

Provozní doba

Ve všední dny 08:00-19:00, coffee bar 08:00-15:30.


Praha 10 - Strašnice, Turnovského 4

Druhá prodejna se jmenuje delicado (pod tímto jménem budeme do budoucna působit i na internetu) a najdete ji v Turnovského 4 ve Strašnicích. Oproti pobočce v Hybernské je delicado dobře dostupné autem, v ulici před obchodem se dá pohodlně zaparkovat.

Provozní doba

Ve všední dny 10:00-17:30 (vč. coffee baru).


Praha 7 - Holešovice, Dobrovského 22

Naši nejnovější a největší prodejnu s coffee barem najdete na pražské Letné, jen 3 minuty chůze od Letenského náměstí, ve dvoře domu Dobrovského 22. Pokud byste jeli autem, zaparkujte nejlépe v Kamenické ulici, kde jsou parkovací zóny pro návštěvníky - přímo před prodejnou zaparkujete jen stěží, i modré zóny jsou tu často přeplněné. Kromě možnosti nakoupit téměř vše z našeho sortimentu tady můžete posedět uvnitř i venku a vychutnat si skvělou kávu.

Provozní doba

Ve všední dny 10:00-17:30 (vč. coffee baru).