Kamenné prodejny

Na našich pražských kamenných prodejnách naleznete většinu sortimentu z e-shopu - dostupnost konkrétních položek si můžete on-line ověřit. Nefungují pouze jako výdejní místa, ale jako skutečné prodejny, kde si můžete veškeré produkty prohlédnout. S nákupem vám tu pomohou proškolení specialisté, kteří se vám budou ochotně věnovat a zodpoví případné dotazy. Na obou prodejnách můžete použít platební kartu.


Praha 1 - Nové Město, Hybernská 40 („U Bulhara“)

Prodejnu najdete mezi Army shopem a klubem Studio 54. Není příliš označená, logo delicado / Čerstvá Káva hledejte na dveřích či vývěsním štítu nad okny. Pro mimopražské – pokud půjdete z Náměstí republiky, jsme na druhém konci Hybernské ulice u křižovatky U Bulhara před magistrálou. Tři minuty chůze je to k nám z Masarykova i Hlavního nádraží. Zaparkovat před prodejnou můžete „na blikačky“ v modré zóně, popř. na placeném parkovišti přímo naproti.

Provozní doba

Ve všední dny 09:00-19:00.
Od 1. 12. ve všední dny 08:00-20:00.
15., 16. a 22. prosince 08:00-17:30.


Praha 10 - Strašnice, Turnovského 4

Druhá prodejna se jmenuje delicado (pod tímto jménem budeme do budoucna působit i na internetu) a najdete ji v Turnovského 4 ve Strašnicích. Oproti pobočce v Hybernské je delicado dobře dostupné autem, v ulici před obchodem se dá pohodlně zaparkovat.

Provozní doba

Ve všední dny 09:00-18:30.