Pomozte nám e-shop vylepšit! Získejte 10% slevu na Čerstvou Kávu za 5 minut vašeho času u krátkého dotazníku.

Káva a hubnutí nejsou nepřátelé

Když doktorka Cajthamlová objevila v pořadu Jste to, co jíte svého svěřence, jak pije kávu, dostalo se mu varovně zdviženého prstu. Káva a hubnutí nejdou k sobě. Buď jedno nebo druhé. S kávou nezhubnete. Měla pravdu?

Snídaně s kávou

Jak dokazují výzkumy posledních let, neměla - kávy se při hubnutí vzdávat nemusíte. Stačí, když se vzdáte sladkého, tučného a budete se hýbat. Jeden až pět šálků (vážně, pět) dobré kávy denně nemá na hubnutí žádný vliv. Samozřejmě, je potřeba myslet na to, že káva odvodňuje, a každý šálek zapít sklenicí čisté vody.

Stručný, ale výstižný článek o vztahu kávy a hubnutí jsme našli na serveru OnaDnes.cz – s radostí vás na něj odkážeme a nezapomeňte – pokud jste dočasně přestali pít svoji oblíbenou kávu jen proto, abyste rychleji či více shodili, přestaňte. Ne s hubnutím, s odmítáním kávy. Omezovat ji vážně nemusíte.


Chcete dostávat podobné články a novinky z našeho e-shopu e-mailem? Přihlašte se zdarma odběru Kafénovin a získejte 10% slevu na první objednávku čerstvě pražené kávy.