FrankOne: Geniální kávovar připraví cold brew za 4 minuty

Před Vánoci přichází na český trh malý kávovar, který slibuje velké věci. Jedním z hlavních lákadel je razantní zrychlení přípravy cold brew. Jeho příprava běžně zabere až 24 hodin. FrankOne to díky podtlaku zvládne za 4 minuty. Klasickou kávu připraví za 30 sekund.

Kávovar FrankOne

Jak funguje kávovar FrankOne

Proces přípravy je geniálně jednoduchý. Do horní komory nasypete mletou kávu. Při přípravě klasické kávy nalijete horkou vodou a necháte 30 vteřin odpočinout. Na cold brew použijete vodu o pokojové teplotě a necháte louhovat 4 minuty. Zmáčknete tlačítko a během okamžiku je hotovo.

Snadná údržba bez zbytečného odpadu

Při používání kávovaru FrankOne se obejdete bez papírových filtrů a dalšího jednorázového materiálu. Až si vychutnáte svůj šálek kávy, kávovar jednoduše umyjte pod tekoucí vodou. Jeho elektrické části jsou izolovány, takže ho voda nepoškodí.

Nabíjení kávovaru FrankOne

Na doma i do kanceláře s USB nabíjením

Kávovar má baterii, kterou snadno dobijete přes USB nabíjecí kabel. FrankOne na jedno nabití zvládne až 150 šálků kávy a můžete ho použít kdekoliv a kdykoliv.

Ekonomický a skladný

FrankOne je skladný fešák. Se svými skromnými rozměry 12 × 12 × 19 cm se snadno schová v kuchyni i v zavazadle. Kolik místa ale zabere v poličce, se neví. Tam se totiž práší na staré, objemné a složité kávovary.

Na zahřátí v zimě a pro osvěžení v létě

Pozvěte své přátelé na osvěžující cold brew nebo si třeba ke čtení své oblíbené knihy připravte klasickou horkou kávu. FrankOne dostane z vaší oblíbené kávy vždy to nejlepší.

FrankOne. Geniálně jednoduchý, geniálně rychlý, geniálně praktický.