Filtr vody Jura Claris White

Žijete-li v oblasti s tvrdostí vody nad 10 °dH, doporučujeme vodu, kterou používáte na přípravu kávy, změkčit (odstranit složky, které vytváří vodní kámen). Je-li voda príliš tvrdá, nedosáhneme plného aroma kávy a usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru. Firma JURA s filtračními patronami Claris nabízí jako první systém, který je vyvinutý speciálně pro použití v espresso kávovarech. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

Výrobce:Jura

Původní cena: 439,00 Kč - sleva 9 %!

399,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 28. 6. (objednáte-li do 27. 6. do 15:30)
  • Filtr vody Jura Claris White

Popis produktu Filtr vody Jura Claris White


Filtr na vodu Jura Claris je účinný pro 50 litrů vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), anebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle než dva měsíce a nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem.

Filtry na vodu JURA CLARIS

Filtr JURA CLARIS White nahrazuje starší typ filtru CLARIS IMPRESSA. Je vhodný pouze pro kávovary řady Impressa, které nemají modrý kryt filtru v nádržce na vodu.

Recenze, dotazy a komentáře


  • 12.6.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Miroslav

    Je možné tento filtr zaměnit za filtr BRITRA INTENZI+ Díky za odpověď . Jde o zařízení Filips INTELIA Typ HD8751. Mirek

    • 14.6.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

      Dobrý den, jelikož tyto filtry nemáme v naší nabídce, tak nedokážeme posoudit jejich podobnost s filtry Jura. Ovšem veškeré produkty firmy Jura jsou primárně určeny pro kávovary značky Jura. Všeobecně doporučujeme používat vždy originální příslušenství dle návodu na použití.