ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946

Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946 nabízí špičkovou kvalitu a jedinečné zpracování za překvapivě nízkou cenu.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Ořechové dřevo
Barva:Ořech
Výrobce:Lodos

Původní cena: 3790,00 Kč - sleva 34 %!

2490,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


dočasně vyprodáno

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40vyprodáno
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4vyprodáno
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos 1946


Mlýnek na kávu nemusí být být jen nezajímavý nástroj denní potřeby. Může to být kus krásného řemesla a předmět hodný obdivu. Právě takový je Lodos 1946, který náš oblíbený český výrobce dodává (pod jiným označením) jedné z nejznámějších a nejprestižnějších značek domácích mlýnků na světě. Model 1946 tak patří mezi naprostou špičku na trhu ručních mlýnků na kávu, čemuž odpovídá i jeho standardní cena. My vám však můžeme nabídnout omezený počet kusů za cenu nesrovnatelně nižší.

Tyto exempláře nenesou označení značky a nedostaly se do oficiální distribuce, jelikož byly při extrémně přísné výstupní kontrole označeny 2. jakostí. Na většině kávomlýnků se nám však nepodařilo vady odhalit, jsou skutečně velmi nepodstatné a neznatelné. Stále tak patří k naprosté špičce mezi kávovými mlýnky a mohou vám otevřít dveře do světa té nejvyšší kvality.

Klasický vzhled

Model 1946 byl navržen jako vlajková loď své značky a jeho elegantní design odkazuje na ruční práci z dob před příchodem průmyslové revoluce. Kombinuje spodní dřevěnou část, zpracovanou jako ten nejkvalitnější nábytek, a mechanické ústrojí, které je nejen působivé po vizuální stránce, ale zajišťuje i zcela precizní namletí kávových zrn.

Konzistentní jemnost

Mlecí mechanismus z oceli spojuje formu i funkci v jeden harmonický celek. Díky precizně vyrobenému ústrojí se model 1946 vyznačuje výjimečnou konzistencí hrubosti mletí. Tu lze nastavit pomocí snadno přístupného vroubkovaného seřizovacího kolečka pod klikou mlýnku.

Kvalita nadevše

Lodos 1946 se navrací do minulosti nejen svým nadčasovým designem, ale také svým zpracováním. Je vyroben špičkovým řemeslným postupem z těch nejlepších materiálů, což jeho výrobci umožňuje poskytnout záruku 10 let na mlecí mechanismus – a mít přitom zcela klidnou mysl, protože nejen samotné ústrojí, ale i celý zbytek mlýnku pravděpodobně vydrží mnohem déle. Dost možná tento mlýnek jednou odkážete svým dětem či vnoučatům.

Tělo mlýnku vyrobené z lakovaného bukového dřeva doplňuje násypka z hliníkové slitiny a plechová kopule s mosazným povrchem.

Kávomlýnek Lodos 1946 v kostce:

 • Výjimečná kvalita zpracování
 • Jednoduchost a neobyčejná trvanlivost
 • Záruka 10 let na mlecí mechanismus
 • Precizní a konzistentní jemnost mletí
 • Nestárnoucí a působivý vzhled

Model 1946 je dodáván ve velmi omezeném počtu a není součástí standardní nabídky firmy Lodos. Je proto dodáván v krabicích s označením jiných modelů značky.

Rozměry137 × 137 × 242 mm
Hmotnost1088 g
Objem násypky50 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 4.1.17 - Mlýnek pro espresso - napsal(a) Martin

  Dobrý den, je tento mlýnek vhodný pro mletí kávy na esspreso?
  Případně jak obstojí ve srovnání s lodos Istanbul při mletí kávy pro espresso. Děkuji za odpověď. Martin.

  • 5.1.17 - Re: Mlýnek pro espresso - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, tento mlýnek je vhodný pro mletí kávy na espresso. Jeho větší pořizovací cena je způsobena zejména díky specifickému designu, který bude vévodit snad každé domácnosti. Mlýnek Istanbul Lodos je drobnější a tedy snadno přenositelný. Zároveň je konstruovaný na jemné mletí, tudíž zvládne umlít kávu nejen na espresso, ale i na nejjemnější způsob, který je potřeba pro přípravu pravé turecké kávy v džezbě.


 • 23.1.16 - Bez nadpisu - napsal(a) Marie

  Z čeho je vyroben prosím mlecí systém? Ďěkuji
  za odpovědˇ.

  • 26.1.16 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobré odpoledne, tato informace je uvedena v popisu produktu, mlýnek má ocelové mlecí kameny.