Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Kávovar Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+

Příprava espressa a cappuccina nikdy nebyla jednodušší. Stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj.

Typ:Automatický kávovar
Barva:Černá / Stříbrná

1,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Obrázek neexistuje

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+


Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ - přednosti

Kávovar Jura IMPRESSA C90 OneTouch Aroma+ je plně automatický automatický kávovar pro přípravu espressa či cappuccina. Stačí pouhé stisknutí tlačítka, bez nutnosti manipulace s šálkem... A vychutnáte si oblíbené cappuccino. One Touch Cappuccino technologie dělá divy. Snadné a logické ovládání v kombinaci s přehledným českým displejem vás vede přímo k žádanému cíli.

Mlýnek s technologoí Aroma+

Nový mlýnek s technologií Aroma+ Vám zajistí dokonalejší pomletí kávy. Díky nové konstrukci mlecích kamenů je také zkrácen čas mletí a tím nežádoucí zahřívání kávy při jejím mletí. Výsledkem je skutečně precizně připravené espresso.

Cappuccino na pouhý stisk tlačítka

S pomocí speciální Auto Cappuccino trysky připraví váš kávovar Impressa C90 cappuccino pouhý stiskem tlačítka bez nutnosti manipulace s šálkem. Samozřejmostí je možnost ovlivnění síly či velikosti kávy a množství mléčné pěny podle Vašeho oblíbeného šálku.

Snadné ovládání

Čitelný displej s plně českým menu, srozumitelné symboly a rotační ovladač pro snadné programování činí ovládání přístroje Jura IMPRESSA C90 One Touch intuitivní a snadné. Kávovar Vám sám nahlásí nutnost doplnění vody, kávy či požadavek na aktivaci automatického čistícího programu.

Velmi snadná péče

Váš kávovar IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ se o vše postará díky inteligentní elektronice, která včas upozorní na nutnost ativace automatického čištění, nebo automaticky provede proplach. Novinkou je automatický proplach cappuccinátoru. Díky možnosti užití filtračních patron Claris již nebudete muset provádět dekalcifikaci přístroje. Pokud s přístrojem nebudete pracovat, může se automaticky po určité době propláchnout a vypnout. Na Vás je skutečně jen to nejdůležitější – vychutnat si dokonalé espresso.

Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ - hlavní přednosti

  • Snadná příprava ristretta, espressa, cappuccina
  • možnost samostatné přípravy mléčné pěny nebo ohřátého mléka
  • Výškově nastavitelná výpusť kávy
  • Volitelná teplota spařování kávy, síla kávy, hrubost mletí
  • Nový typ mlýnku s technologií Aroma+
  • Zero Energy switch pro nulovou spotřebu energie v stand-by režimu
  • Možnost přípravy 2 espresso káv současně
  • Počítadlo porcí, české menu
  • Možnost naprogramování automatického vypnutí (15min až 8 hodin)

Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma + – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ je v základní ceně vybaven balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), automatickým profi-cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma + – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA C90 One Touch Aroma+ poskytujeme záruku 25 měsíců. Spolu s kávovarem můžete zakoupit také prodlouženou záruku 3 roky (cena 550 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštAno
Rozměry280 × 345 × 435 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy250 g
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
Filtr vodyClaris
KapučinátorAno
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Nahřívání šálkůAno
Připojení na voduNe
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře