Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black

Jura Impressa C50 je novinkou a nástupcem modelu C5 a je obohacen mimo jiné o displej, díky kterému se kávovar nastavuje a používá ještě snadněji.

Typ:Automatický kávovar
Barva:Černá
Výrobce:Jura

18990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black
  • Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black
  • Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black
  • Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA C50 Piano Black


Jura IMPRESSA C50 Piano Black - přednosti

Dokonalé ovládání

Otočným ovladačem jednoduše zvolte mezi kávou, espressem, jedním nebo dvěma šálky, a klikněte. Výběr nápoje je velmi snadný. Kombinovaný displej umožňuje také dotekové ovlání například pro vstup do menu nebo pro přechod do režimu přípravy mléčné pěny.

Display a možnosti nastavení

Všechny informace jsou zobrazeny na přehledném českém dipleji. V kombinaci s ovladačem Rotary Switch máte dokonalou kontrolu nad přípravou Vaší kávy. Pro každý připravovaný šálek kávy můžete nastavit sílu kávy, teplotu spařování, množství vody, hrubost mletí...

Výškově stavitelná výpusť kávy

Výška kávové výpustě může být libovolně nastavena mezi 65 a 111mm, přesně podle Vašeho šálku. Tím je zaručena maximální čistota, stečení kávy po stěně šálku a tím vytvoření sametově jemné cremy. Vše je zabaleno do perfektního designu.

Eco - inteligence

Kávovar Jura IMPRESSA C50 má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

Jura IMPRESSA C50 Piano Black – výbava

Spolu s přístrojem je dodáván uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Easy auto-cappuccinátor s technologií jemné mléčné pěny, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura IMPRESSA C50 Piano Black – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA C50 poskytujeme záruku 25 měsíců. Spolu s kávovarem můžete zakoupit také prodlouženou záruku 3 roky (cena 550 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Není-li kupujícím spotřebitel dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, činí záruční lhůta na tento výrobek 12 měsíců.

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštNe
Hmotnost9000 g
Rozměry280 × 345 × 415 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy250 g
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
Filtr vodyClaris
KapučinátorAno
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Zásobník vody1.90 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Nahřívání šálkůAno
Napětí220 V
Připojení na voduNe
Příkon1450 W
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře