Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Cestovní rychlovarná konvice Bonavita BV3825B05D

Cestovní rychlovarná konvice Bonavita BV3825B05D pro 120 i 220 V na 0,5 litru vody pro přípravu perfektního šálku čaje či kávy kdekoliv na světě.

Výrobce:Bonavita

1299,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


dlouhodobě nedostupnéna prodejnách nenabízeno

  • Cestovní rychlovarná konvice Bonavita BV3825B05D

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Cestovní rychlovarná konvice Bonavita BV3825B05D


Můžete cestovat kamkoli, a přesto mít kousek domova vždy s sebou. Šálek svého oblíbeného čaje či kávy připravíte s cestovní konvicí Bonavita BV3825B05D kdekoli.

Korpus vyrobený z atraktivního broušeného nerezu skvěle vypadá. Objem 0,5 l či automatické vypínání zase oceníte z praktického hlediska. A přepínač mezi napětím 120 či 220 V je na cestách k nezaplacení.

Automatické vypnutí

Cestovní konvice Bonavita má zcela jednoduché ovládání. Stačí si přepínačem zvolit napětí, použít adaptér a pustit se do přípravy oblíbeného nápoje, cereálií či instantní polévky na cestách. Automatické vypnutí po dosažení bodu varu šetří energii. A bezpečností pojistka zaručí, že je-li konvice prázdná, dojde k automatickému vypnutí topné spirály.

700 wattů pro rychlý ohřev

Čekání je nuda. S topnou spirálou o výkonu 700 W se ale příliš nenačekáte. Díky vysokému výkonu svůj oblíbený nápoj připravíte rychleji, než řeknete "drip". No, možná to potrvá o něco déle, ale stále to bude hodně rychle.

Odolná konstrukce

Cestovní konvice je vyrobena z broušené oceli, která je nejen odolná, ale taky dobře vypadá. Rukojeť z kvalitního plastu zase dobře izoluje, i když je voda vařící.

Cestovní rychlovarná konvice Bonavita BV3825B05D v kostce:

  • Odolná plastová rukojeť
  • Rychlý ohřev díky výkonné 700 W spirále
  • Automatické vypnutí po dosažení požadované teploty
  • Funguje na 120 i 220 V
  • Pojistka chránící před vařením "na sucho"

Recenze, dotazy a komentáře