Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS

Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS s nerezovou nádobou, který jedním stiskem tlačítka připraví až 8 lahodných šálků.

Barva:Nerez / Černá
Celkový objem:1.300 l
Určeno na:8 šálků
Výrobce:Bonavita

5399,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 28. 6. (objednáte-li do 27. 6. do 15:30)
 • Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS

Popis produktu Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS


S kávovarem Bonavita BV1900TS stačí jediné stisknutí tlačítka a dostanete čtyři až osm šálků skvělé kávy. Značka Bonavita proslula po celém světe snahou dotáhnout přípravu kávy k dokonalosti.

A právě kávovar Bonavita BV1900TS na 8 šálků jako jeden z mála kávovarů získal i prestižní certifikaci Americké asociace výběrové kávy (SCAA - Specialty Coffee Association of America).

Jednoduchá konstrukce

Ingredience skvělé kávy jsou jednoduché: čerstvá káva, čistá filtrovaná voda a vy. Tak proč to zbytečně komplikovat? Stejně jako Google si vystačí s jedním tlačítkem, také Kávovar Bonavita na 8 šálků zapnete jediným stisknutím. A vypne se sám - automaticky. Kávovary Bonavita mají prostě jen ty prvky, které k přípravě svého milovaného nápoje potřebujete. Jednoduchá funkčnost znamená, že šálek vynikající kávy připravíte vždy stejně snadno.

Precizní výkon 1 500 W

Nezbytným technologickým předpokladem vynikající kávy je zdánlivě banální věc. Dosažení a udržení optimální teploty vody. Příliš horká nebo naopak příliš chladná voda znamená nevyvážený chuťový profil a jiné nedostatky výsledné kávy. Kávovary Bonavita mají výkonné a precizní topné těleso, které rychle dosáhne optimální teploty a udrží ji po celou dobu přípravy. Dvojitá konvice z nerezové oceli pak udrží nápoj horký po celé dlouhé hodiny.

Rovnoměrná extrakce

V kávovarech Bonavita je káva stejnoměrně zalévána vodou z široké hlavice, což zajišťuje její rovnoměrnou extrakci. Hlavice spolu s precizním kónickým filtrovým košem zajišťují optimální saturaci. Využít můžete také funkce "předspaření" umleté kávy, která zajistí únik plynů před vlastní přípravou. Výsledkem je perfektní chuťový profil při vámi zvolené síle nápoje.

Kávovar na filtrovanou kávu (překapávač) Bonavita BV1900TS v kostce:

 • Volitelné předspaření namočí čerstvě praženou mletou kávu, aby umožnilo únik plynů před přípravou
 • Výkonné 1 500W topné těleso udržuje optimální teplotu mezi 91–96 °C
 • Spuštění jedním tlačítkem, automatické vypnutí
 • Využívá standardní kónické filtry velikosti 4
 • Kónický koš na filtr a velká hlavice zajišťují ještě lepší extrakci a saturaci
 • Dvojitá konvice z nerezové oceli udrží kávu horkou celé hodiny
 • Součástí balení je 5 filtrů a 1 dávka odvápňovacího prostředku

Parametry

MateriálNerez / Plast

Recenze, dotazy a komentáře


 • 28.1.16 - Dotaz na délku překapávání - napsal(a) Jan Viktorin

  Dobrý den,
  můžete prosím z návodu zjistit, jak dlouho trvá proces celého překapání vody z nádoby na 8 šálků přes kávu s filtrem do konvice? To je pro mne dost zásadní otázka. Děkuji

  • 28.1.16 - Re: Dotaz na délku překapávání - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. V návodu k tomuto kávovaru není uvedena doba, za kterou kávovar připraví 8 šálků, jelikož výrobce doporučuje přípravit v tomto kávovaru jednorázově ideálně 4-5 šálků. V návodu je uvedeno: Pro ideální vyluhování připravujte kávu v dávkách po 4-5 šálcích. Doba přípravy kávy je přibližně 5 minut na 5 šálků kávy. Tak bude dosažen náležitý průtok vody a doba nasycení.