Digitální váha Bonavita BV2000SC

Kvalitní nerezová digitální váha Bonavita BV2000SC váží v milisekundě s přesností na desetinu gramu a vestavěné stopky vám ještě změří dobu přípravy.

Výrobce:Bonavita

2849,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 21. 4. (objednáte-li do 15:30)
 • Digitální váha Bonavita BV2000SC

Popis produktu Digitální váha Bonavita BV2000SC


Pro přípravu perfektního šálku kávy nebo čaje potřebujete kvalitní suroviny. Ale to nestačí. Suroviny musíte také přesně nadávkovat a správně určit dobu louhování. Digitální váha Bonavita BV2000SC byla navržena přesně k tomuto účelu.

Nabízí nejen precizní vážení, ale také chytré prvky jako superrychlé zobrazení nebo vestavěný časovač, které vám pomohou připravit vždy ten nejlepší nápoj.

Přesná a precizní

Digitální váha Bonavita měří s přesností na desetinu gramu, takže vás nápoj bude vždy přesně tak silný, jak ho chcete mít. Displej zobrazuje hmotnost s bleskovou odezvou 1 ms, takže nezažijete nepříjemné prodlevy. S rozsahem hmotnosti do 3 kg navíc tato váha může sloužit nejen na kávu a čaj, ale i jako běžná kuchyňská váha.

Časovač louhování

Když připravujete zalévanou kávu či čaj, potřebujete sledovat čas. Digitální váha Bonavita má vestavěné stopky, takže jakmile zvážíte suroviny, můžete se soustředit na dosažení ideální síly nápoje.

Elegantní a kvalitní zpracování

Aby vám váha Bonavita pomohla připravit nespočet lahodných šálků čaje či kávy, zvolili její designéři konstrukci z těch nejkvalitnějších materiálů. Tělo je vyrobeno z nerezové oceli a povrch váhy je z odolného temperovaného skla. Tyto materiály nejen skvěle vypadají, ale také se snadno čistí.

Digitální váha Bonavita BV2000SC v kostce:

 • Měření na 0,1 gramu s rozsahem do 3 kg
 • Superrychlé zobrazení za 1 ms
 • Stopky pro měření doby louhování
 • Nerezová ocel a temperované sklo
 • Zobrazení v gramech, librách či uncích

Recenze, dotazy a komentáře


 • 8.12.16 - Rozměry - napsal(a) Václav

  Dobrý den.
  Jaké jsou prosím vás rozměry výrobku?
  Jak byste ji zhodnotili ve srovnání s klasikou brewistou?
  Je voděodolná?

  Děkuji!

  • 9.12.16 - Re: Rozměry - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozměry váhy jsou následující: šířka 15,2 cm, délka 20,2 cm a výška 5,2 cm. Váha voděodolná není - samozřejmě malé množství ukápnuté vody jí určitě neuškodí. Ve srovnání s Brewistou má tato váha mnohem větší vážící plochu a je méně náročná na ovládání. Každopádně výrobky od firmy Bonavita můžeme vřele doporučit, jejich zpracování je velice kvalitní, o čemž svědčí i naprosto minimální počet reklamací.