Silikonové těsnění G.A.T. pro hliníkové moka kávovary na 2 šálky

Sada 2 silikonových těsnění a 1 sítka pro hliníkové moka konvice G.A.T. o velikosti na 2 šálky.

Výrobce:G.A.T.

69,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Silikonové těsnění G.A.T. pro hliníkové moka kávovary na 2 šálky

Recenze, dotazy a komentáře


 • 12.9.17 - silikonové těsnění kávovaru - napsal(a) Jaromír

  Mám kávovar hliníkový (vršek porcelánový) která jsem dostal v roce 1968 z Italie. Jeho typ neznám. Vnitřní průměr 50mm ,vnější průměr 66mm, Existuje něco takového. Děkuji za odpověď.

  • 14.9.17 - Re: silikonové těsnění kávovaru - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel dle uvedených rozměrů to vypadá, že žádné takové těsnění nemáme v nabídce. Ovšem pokud máte možnost přijít do naší strašnické prodejny na Praze 10, tak vezměte s sebou i svou moka konvičku a naše kolegyně s Vámi různá těsnění vyzkouší. Je možné, že by některé padlo.


 • 26.2.15 - Rozměry - napsal(a) Marek

  Dobrý den,mám kávovar neznámé značky,máte prosím v nabídce těsnění,které by odpovídalo (alespoň přibližně) rozměrům : vnitřní průměr-50mm,vnější průměr-70mm,síla-3mm ?Děkuji za odpověď

  • 26.2.15 - Re: Rozměry - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ideálně vždy doporučujeme originální náhradní díl od stejného výrobce. Skladem máme těsnění s podobnými, nikoli však totožnými rozměry. Doporučila bych Vám tuto sadu těsnění Silikonové těsnění pro 6 šálků. Těsnění má vnitřní průměr 55 mm a vnější 72 mm a je určeno jak pro hliníkové, tak i pro nerezové moka konvičky.


 • 14.3.14 - těsnění - napsal(a) Petra

  Dobrý den,
  máme hliníkovou moka konvici Bialetti Moka Express pro dva šálky. potřebujeme nové těsnění. Je nutné kupovat gumové těsnění od Bialetti, nebo je možné ho nahradit silikonovým např. G.A.T.. Máme pocit, že gumové netěsní tak dobře jako silikonové (zkušenost silikon u konvice od Tescomy a guma u konvice od Bialetti).
  Děkuji za odpověď Petra Chroustová

  • 14.3.14 - Re: těsnění - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ideálně doporučujeme vždy používat originální těsnění. Těsnění jiné značky by nemuselo k dané konvičce sedět.