Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Kávovar Jura ENA Micro 1

Kávovar ENA Micro 1 je ideální volbou pro milovníky klasického espressa bez požadavku na přípravu mléčné pěny. Díky inovativnímu dotykovému ovládání je obsluha kávovaru snadná a intuitivní.

Typ:Automatický kávovar
Barva:Černá
Výrobce:Jura

16990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Kávovar Jura ENA Micro 1
 • Kávovar Jura ENA Micro 1
 • Kávovar Jura ENA Micro 1
 • Kávovar Jura ENA Micro 1
 • Kávovar Jura ENA Micro 1
 • Kávovar Jura ENA Micro 1

Popis produktu Kávovar Jura ENA Micro 1


Jura ENA Micro 1 Black - přednosti

Atraktivní design a malé rozměry

Kávovar ENA Micro 1 všem milovníkům dobré kávy nabídne snadnou přípravu kvalitního espressa. Stačí jen velmi malé místo ve Vaší kuchyni - 23 × 32,3 × 44,5 cm (š × v × h). Dokonalý design podtrhuje kombinace povrchového provedení v lesklé (horní strana) a matné černé (boky a přední strana).

Snadná a intuitivní obsluha

Kávovar ENA Micro 1 reaguje na každý Váš dotek. Pomocí dotykového ovládání si můžete přednastavit nejen sílu Vašeho espressa, ale také velikost šálku - ristretto, espresso či velká káva...

Jura ENA Micro 1 - symboly

Mlýnek Aroma+

Kvalitní pomletí kávových zrn je jedním z předpokladů dokonalého espressa. Nový mlýnek s technologií Aroma+ zajišťuje dokonalé pomletí kávových zrn. Díky své konstrukci zkracuje dobu mletí a tím i zahřívání kávy při mletí.

Jura ENA Micro 1 Black - výbava

Kávovar Jura ENA Micro 1 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, ...), tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura ENA Micro 1 Black - záruka

Na přístroj Jura ENA Micro 1 poskytujeme záruku 25 měsíců, v případě nákupu na IČ 12 měsíců. V případě nákupu pro domácnost (na dokladu není uvedeno IČ) můžete spolu s kávovarem zakoupit také prodlouženou tříletou záruku (cena 990 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštNe
Hmotnost9400 g
Rozměry230 × 323 × 445 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy125 g
Počet trysek na páru0
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu0
Filtr vodyClaris
KapučinátorNe
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Zásobník vody1.10 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejNe
Bojler pro páruNe
Nahřívání šálkůNe
Nastavitelná hrubost mletíAno
Připojení na voduNe
Příkon1450 W

Recenze, dotazy a komentáře


 • 8.12.15 - Bez nadpisu - napsal(a) K. Drongová

  Dobrý den, měla bych zájem o tento kávovar. Můžete mi nabídnout nějakou slevu ze základní ceny? Uvažuju jeho koupi ještě do konce roku...

  • 9.12.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. U Vámi zvoleného kávovaru není možné upravit cenu, prodáváme jej za cenu uvedenou na e-shopu. Jako pozornost dostanete ale navíc při koupi tohoto kávovaru 1x Čerstvou Kávu Costa Rica Tarrazu, zrnková, 250g a 1x Čerstvou Kávu Brazílie Santos, zrnková, 250 g. Tudíž obdržíte zdarma kávy v hodnotě 298 Kč.